70
Star Trek - Armada II
  • Hmuda
    #30
    Nem...
  • Lacc
    #29
    Nekem crack kéne az ISOhoz mert azt lefelejtették hozzá... :( Ja, Hmuda, megy az FTP?
  • Hmuda
    #28
    Nehogymár lesülyedjen a topic! Felhozom.
  • Hmuda
    #27
    Gondolom nem kell ecsetelnem, mikor 15 föderációs szuperhajó összeverekszik 15 kockával. Szépen lefagyasztják őket és egyenként asszimilálják. Máris 15 hajóval gyarapodott a borg kollektíva. A technológiákról ne is beszéljünk.
  • Hmuda
    #26
    Minegy. Neke föderáció, nekem borg. Mindkettő jó, csak a föderáció olyan semmilyen. De a borg sokat leakaszt az asszimilációival.
  • skorpio7
    #25
    Na ugye ! Bár én inkább a föderációt preferálom .
  • Hmuda
    #24
    A zene is egész jó.
  • Hmuda
    #23
    Leszedtem...
    Hát, hogy is mondjam...
    KURVA JÓ!

    A borgnak valami eszméletlen hangulata van. A Föderáció a szokásos nyámnyila bagázs. A 8472-es faj egy zerg utánzat. A többit nem próbáltam. De akkor is eszméletlenül bejön. Mondjuk kár, hogy nem lehet elkezdeni a borg kampányt, amíg a többi nincs kész.

    BORG RULEZ!
  • EqUiNoX
    #22
    egyetértek, én sem csalodtam benne..igaz, egyelőre csak rip van meg, de a játék kárpotolja egyelőre a hiányzó dolgokat addig, amig meg nem lesz fullon. (csakhát néha ugy sajnálom, a borg kockákat..sniff..)
  • Borg
    #21
    Ho ho ho nem is láttam hogy van itt ilyen topic:)
    mindenkinek ajánlom a www.stamods.de -t, itt armada1 hez és lassan armada2höz is vannak kiegészitések, modok, full konverziók.
    Én magam is modot irok hozzá, már A1 óta, itt is kint volt anno SG letöltések között, és az stamodson is megtaláljátok a fullrace mods között (LocMod 1.2).
    Az uj mod készül, ami az A2t is teljesen StarTrek-hűvé alakitja majd, rengeteg uj hajoval, és speckóval, kifejezetten multiplayer és instant action módokhoz.

    Egyébként meg istenkirály a gama mondhat akárki akármit, nemhiába jelölték máris az év RTS játéka cimre...
  • Hmuda
    #20
    Kösz. Remélem meglesz az a jó játék.
  • skorpio7
    #19
    Akkor már csak jó játékot kívánhatok neked .
  • Hmuda
    #18
    Őszintén szolvan nagyon nem érdekel a WC fóruma. Amúgy még 26 file van hátra, azokat meg már fejen állva is letöltöm.
  • skorpio7
    #17
    Hmuda !
    Hogy állsz az Armada leszedésével ?
    Ha tudsz várni Dec.1-ig , akkor felrakom neked egy gyorsabb helyre .Amúgy én is a warezcenterről szedtem le egy jobb időpillanatban .
    Egy kérdés ... neked bejön a warezcenter fóruma ?
    Nekem már legalább 5 napja CSAK EZ .
  • skorpio7
    #16
    Lantee !
    Az attól függ , hogy mennyire szereted az űr rts-t .Mondjuk ez nem egy Homeworld .
    De itt az ismertségéről egy rövid idézet .
    "...az Armada , amely mind a mai napig a "legnagyobb példányszámban elkelt Star Trek RTS" cím büszke birtokosa..."
    És hogy a kinézetről is legyen valami infó .:
    "...Az Armada a maga korában a leglátványosabb játékok közé tartozott , olyannyira , hogy még mai szemmel is könnyedén megállná a helyét , pedig időközben olyan , e téren igencsak brillírozó RTS-ek jelentek meg , mint a Dark Reign II vagy a Z2..."
    Az idézetek a legújabb PC-GURU-ból valók , amiben a hónap játéka címet nyerte el ( 92% ) .
    De más online játékmagazinokban is szét lehet nézni a játékkal kapcsolatosan .
    PC-DOME ,HIVATALOS HONLAP
  • Hmuda
    #15
    Akkor kösz nem. Túl sokáig tartana. Azért kösz. Még CD irom sincs.
  • Wenik
    #14
    Full
  • Hmuda
    #13
    Rip?
  • Wenik
    #12
    Adj egy helyet ahova felrakjam.
  • Hmuda
    #10
    Ok-ok. De hol szedhetem le? Mint a Star Trek vallás híve, NAGYON KI AKAROM PRÓBÁLNI!
  • skorpio7
    #9
    Én is csak ajánlani tudom neked , mert nagyon jóra sikeredett . :)
    Emiatt szedtem le az előző rész demóját , hogy legyen valami fogalmam a megvalósításáról és nyugodtan mondhatom , hogy szinte tökéletes űr RTS lett belőle .
    Szóval nagyon tudom ajánlani minden rts rajongónak a helyszín ( űr ) figyelembevétele nélkül is .
  • Hmuda
    #8
    De most komolyan, nagyon kéne.
  • Hmuda
    #7
    Öhmm...
    Most majdnem írtam valami csúnyát, de visszafogtam magam.
  • Lacc
    #6
    Én tudnék ajánlani egy jó helyet
  • Hmuda
    #5
    Még beindulni se hajlandó.
  • Hmuda
    #4
    Na jo. Nem tud valaki egy olyan helyet, ahonnan átlagosan 20-30k/s-mal jön? A warezcenter valami eszméletlen szar.
  • Hmuda
    #3
    Ahha. Kössz. Megnézem.
  • KeviN
    #2
    Hello. Szerintem hatarozottan erdemes. Eloszor ugyan csalodast ereztem amikor kiprobaltam de utanna csak vegigjatszottam es ez azert nallam jelent valamit :) csak szokni kell a stilusat. 1 nagyon jo kis 3d ur rts.
  • Hmuda
    #1
    Ki mit tud róla? Érdemes leszedni?