70
Star Trek - Armada II
  • Narxis
    #70
    Daemon Tools Light-al indítsd, asszem a cue fájlt.
  • Johnson 88
    #69
    Hello Fiúk!

    Lenne egy kérdésem.
    Torrent-tel letöltöttem a játékot rar-ban betömörítve. Amikor kitömörítettem egy "bin" kiterjesztési, és egy cue kiterjesztésű fájlt adott. ÉS egyikkel sem tudok mit kezdeni. Van valami tippetek, hogy mit lehet vele kezdeni?
    Előre is nagyon köszi a segítséget!!!

    Üdv!

    Johnson 88
  • Matee01
    #68
    Hol találok no cd-t vagy Crack-et hozzá?
    Star trek Armada II-höz kell, Rapidsher-ről szedtem le.
    Kéri a második cd-ét.
  • lee56
    #67
    Elég egyszer üzenned, ugy is megértem amit mondani akarsz, nem kell 3x megismételni .

    Szóval a podokkal nem kell csinálnod semmit, viszont az ellenség kilőheti őket.

    De figyu, szerintem magadtól is rá tudsz jönni ilyen dolgokra, nem kell mindig mindent megkérdezni. Én se onnan tudom hogy valaki elmondta. Jácc sok instant actiont gép ellen vagy multiba online aztán előbb-utóbb rájössz mindenre.
  • Gathavor
    #66
    Jajj és még egy: a fejlesztési rendszer hogy működik? Mert erre még nem sikerült rájönnöm. Van ugye az "épület" ahol lehet fejleszteni a fegyvereket pajzsokat hajtóműveket stb. ha kész van megjelnik az épület mellett egy kis pod amivel kell csinálni valamit vagy hagyni kell?
  • Gathavor
    #65
    Jajj és még egy: a fejlesztési rendszer hogy működik? Mert erre még nem sikerült rájönnöm. Van ugye az "épület" ahol lehet fejleszteni a fegyvereket pajzsokat hajtóműveket stb. ha kész van megjelnik az épület mellett egy kis pod amivel kell csinálni valamit vagy hagyni kell?
  • Gathavor
    #64
    Jajj és még egy: a fejlesztési rendszer hogy működik? Mert erre még nem sikerült rájönnöm. Van ugye az "épület" ahol lehet fejleszteni a fegyvereket pajzsokat hajtóműveket stb. ha kész van megjelnik az épület mellett egy kis pod amivel kell csinálni valamit vagy hagyni kell?
  • Gathavor
    #63
    a Borg meg azér nem jön már be mer vannak olyanok akik lóhalálában építenek 16 vagy 24 taktikai kockát azokat egyberakják és akkor az nekik jó játék!a 8472essel egyszerűen nem tudok játszani, a föderáció a szokásos középút amik az emberek képviselnek,Kardasszia olyan érdekes dolog. a Romulánok eléggé olyan "elfesek": erősek de sérülékenyek. A klingonoknak van az a khotos osztály vagy mi (én K'T'Ingának ismerem) amiket nagyon jól tudtam alkalmazni. De sztem csak meg kell szokni és jók lesznek
  • Gathavor
    #62
    Köszönöm az infó sokat segítettél! Egyébként nekem csak azér kellett a játék hogy a klingonokkal lehessek mert az egész star trek univerzumban ők a kedvenceim! meg most már annyira nem teccik a borg mer egyszerűen túl erős és akkor nincs igazi játékélmény (a Rome total warban ezér nem voltam soha a szeleukidákkal meg iesmik)de most majd megtanulok játszani a klingonokkal és akkor lesz a tuti.és köszi a pályára vonatkozó dolgokat is!
  • lee56
    #61
    Csáó,

    igen, csak csillagbázisba lehet szállitani, de azt viszont tudsz épiteni, ha nagyon messze vannak a latinum nebulák. Van egy másik módszer is, a trade station, ha ilyet épitesz, jön majd időnként egy ferengi ürhajó és miután a szállitmányát kipakolta és feltankolt ujra, kapsz egy kis jutalékot :) . Ha több trade stationt csinálsz akkor cargo hajókkal te magad is csinálhatsz kereskedelemből jövedelmet (latinumot).

    Amugy a klingonok a legerősebbek, ha ügyesen használod a hajóikat. A nagy borg kockát is könnyen meg lehet bénitani egy-két fejlesztett vor'cha -val A death chant, és a weapons enchanter meg gyilkos kombináció (csak próbáld ki). De a romulánoknál is van egy jó fejlesztés a Warbird-re, shield inversion beam.

    A föderációs kampányra meg már nem emléxem pontosan, de asszem tachion felhőket (nebulákat) kell találnod, ha felderited az egész mapot hogy minden látszon biztos meglesz.
  • Gathavor
    #60
    Ja és még egy: a Latinumot mibe lehet gyűjteni? Csak a csillagbázis tudja? Mer nagyon szar hogy el kell odáig menniük és aztán vissza ráadásul tök lassúak...
  • Gathavor
    #59
    Hy nekem megvan a játék és nagyon ott van sztem (bár én az Imperium Galacticán nőttem fel. A Borg a legjobb de azér a Föderáció se rossz viszont a klingonok meg a romulánok elég gyengusnak tűnnek. Kardasszia sehol nincs, a 8472-es fajt pedig utálom. De most lenne egy kérdésem: a Föderációnegyedik pályáján ahol az kell hogy irts ki minden borgot a szektorban és keress Tachion részekcskéket! Na ez mind jó a borgos meg is van de olyan Tachiont hol találok?
  • Lysandus
    #58

    http://www.torrentspy.com/search?query=star+trek+armada
  • lee56
    #57
    Nem tudom hogy elhet-e még kapni boltban, de ha megtudod szerezni kb 1000 forintodba fog kerülni, annyit meg nehogymá ne érjen meg!
  • Johnson 88
    #56
    Hello Mindenkinek!

    Volna egy nagy kérdésem, ill. kérésem. Szeretném megszerezni vhonnan a játékot. Tudna nekem vki segíteni? Nem baj, ha nem eredeti, csak legyen meg a teljes játék, és lehessen vele játszani. A szoftverbázisról már leszedtem a demot, de azt már végig csináltam. :) Viszont nagyon felkeltette az érdeklődésemet. :) Szal, aki tud, az lécci segítsen!
    Válaszaitokat előre is köszönöm!!!!
  • Braveheart
    #55
    Én is le szeretném vhonnét szedni, ötlet? DC-n nincs meg senkinek...
  • Braveheart
    #54
    Hát én megnéztem a dc-n, egyetlenegy emberkének volt meg, az is rip, bár én anno onnét szedtem le.
  • Kalex
    #53
    Hello! Honnan lehet leszedni az Armada 2-t? Aki tudja küldjön e-mailt please! [email protected] a címem
  • skorpio7
    #52
    Szép ! :)))
  • Hmuda
    #51
    És az utolsó kép. A Voyager óta akartam egy ilyen képet látni. Asszimilálnak egy Intrepidet:
  • Hmuda
    #50
    Oops, lehagytam a léneget.
  • Hmuda
    #49
    Nem túl akciódús, de megteszi. Romulánok vs. 8472-es faj:
  • Hmuda
    #48
    Nem, ez nem a film. Ez maga a játék...
  • Hmuda
    #47
    Bocsi. Amúgy itt van még egy, kissé nagy kép. Mivel nem volt semmi akció, ezért lefényképeztem az Enterprise-t. Nem semmi egy grafika egy stratégiában...
  • TneX
    #46
    Ááááá ezek qrva nagy képek,hogy fogja az 56k-s modemem lehozni őket?:)))
    No sebaj kivárom már csakazértis:)))
  • Hmuda
    #45
    Ok. Adj egy fél órát és összehozok egy olyan Borg<=>Föderációs képet, hogy elolvadsz.
  • skorpio7
    #44
    Szívesen megnézem ! :)
  • Hmuda
    #43
    Oh, bár lenne olyan jó videó kártyám ami ilyen fényhatásokat is elvisel. De ha gondolod csinálhatok egy eseménydús sreenshotot...
  • skorpio7
    #42
    Nagyon király képek ! :)
    Gondolom a saját csatáidból vetted ki őket ! :)))
  • Hmuda
    #41
    Egy kardassziai hajó lő egy Galaxy osztályú hajót:


    Kisebb összetűzés egy föderációs csillagbázis körül:


    Föderáció támadja a Borgot:


    A föderáció elkeseredetten próbálja kilőni a Borg kockát. Hiába...
  • Hmuda
    #40
    Pillanat. mindjárt kapsz képeket.
  • TneX
    #39
    Huhh bazzeg miről maradok le?
    Tényleg ilyen jó a game?
    Képeket hol találok róla?
    Felkeltettétek az érdeklődésemet:))))
    Amugy nem vagyok valami nagy ST-fan,de nem is vetem meg...
  • Hmuda
    #38
    Nekem nincs A1. Csak A2 rip.
  • Borg
    #37
    Azt hosszu lenne elmagyarázni, inkább nézd meg az A1hez készült modot, abbol kiderül.
  • Hmuda
    #36
    Kezd sülyedni a topic. Felhozom...
  • Hmuda
    #35
    Nyitottam egy másik topicot a saját fórumokban. Aki akarja, próbálja ki.
  • Hmuda
    #34
    Mire gondolsz? Légy oly bátyám és fejtsd ki, hogy miket fog megváltoztatni a mod. Ok?
  • Borg
    #33
    Jó a borgos smileyd, ezt licenszelem töled, ha nem haragszol:)

    Amugy a mod épp olyan fázisában van, ahol a föderáció kezdi elvesziteni egyhanguságát:)
  • Hmuda
    #32
    Ja és Lacc:

    Gondolom mondani se kell, hogy kihívlak egy partyra. Megtanulod félni a borgot.
  • Hmuda
    #31
    Uhh...
    Kipróbáltam milyen úgy játszani a gép ellen, ha az építési mutató (nemtom a pontos nevét) hardra van rakva + a gép is hard. Magyarán a leghardabb fokozaton. Ennyire még egyszer se láttam csalni gépet egyetlen játékban sem. Szép nyugisan felépíti a kikötőt, erre elkezdi egymás után, kihagyások nélkül köpködni a Defiantokat meg Intrtepideket. El lehet képzelni mit művelt az adv. kikötővel. Sajnálatos. Erre figyelhettek volna a készítők.