35
melyik?
  • Dante
    #35
    Need For Speed Special edition, na az egy király játék, hiába múlt el már bőven 5 éves! Próbáljátok ki, király kocsik, király pályák, jó zene, és a grafika is rulz:)

    A megarace2-t sem felejteném ki, mert ő peidg az egyik legfeelingesebb autos game amit csináltak!

    Ott van még a sokat emlegetett motorhead is, isten game!

    NFS: porche 2000, az is nagyon rulz játék, a régi autókon lehet érezni, hogy bizony nincs meg bennük a kellő felszereltség, és egy jó kis arcade szim. Grafikailag pedig a topon van!
  • GAMECUBE
    #34
    jah ebben igazad van, de akkor is lethubb:DDDDDD poen csak. nekem NFS3, NFS4, NFS2, GP2-3, GT1,2
    F1rs (a regi) ezek jottek be igazan.
    ujak kozul.... hat ma valahogy semmi se kozeliti meg az izlesem
  • Anee
    #33
    nfs5 csak porsche-k miatt volt jó meg a karrier
    amúgy sokat fejlődött de a kevés pálya elvette a kedvemet tőle
  • CSOCSO
    #32
    szerintem is a legjobb az nf5 az első gamez amivel gyönyörűen az iven tudtam vezetni az autót ahol számított hoyg picit vagy nagyon nyomom a gázt/féket...ehet indexelni bennemeg minden:)) ami másik nagyon tetszett az a a toca 2.... az f1 mg ilyeneket nem szeretem.. megyünk 300 al és lassítani 60 ra:)))))))
    és nem lehet összehasonlítani a kettöt szal ne gyertek hoyg az f1 2001 az sokkal szimuláltabb mint a rallys:) egyikben sem ültél nem tudjahtjátok mikor hogy viselkedik..
  • Anee
    #30
    mind1ik műxik de nem ez a legjobb szimulátor soha
  • Anee
    #25
    háááááááát
    bár full grafikával megy de így se szuper..de tetszik hogy optimalizálások voltak
  • Anee
    #23
    nagy trágya arcade...bár el lehet vele lenni
  • K.András
    #22
    De szerintem STCC2-ö is nagyon jo sokat nyomultam azzal online és és még mindig a legjobb a kategoriájában bár az AI az nagyon szar de ha van kivel játszani "márpedig minden este lehet" akkor szerintem az összes autos játékot veri a mai napig!
    De a grafika az autok viselkedése nagyo jo az egyik legjobb FF-támogatásal minden auto másként viselkedik és ezt a kormányon is érezni lehet nem ugy mint egyes játékokban...
  • Air
    #21
    Ez a kerdes nem is kerdes. A megpecselt ea F1 2001 a csucs!!
  • Anee
    #18
    konkrétan?
  • Toya
    #17
    Ajánlom mindenki figyelmébe a Cabela's Off-Road Adventure 2 című programot.
    Aki teheti nézze meg, érdekes dolgokkal találkozhat benne.
  • Aborg
    #15
    Insane, Screamer 4x4 a tuti! Magyarok, terepjarok, mi kell meg!
  • Alien!
    #14
    WRC(PS2) nincs mese,mindent ver...
  • K.András
    #12
    mondjuk ha már játszom akkor csak szimulátor ez nem jelenti azt hogy ne lehetne azzal ios jot játszani csak nekem nem jönn be az arcade
  • Toya
    #10
    Valahol azt olvastam, hogy 2002 nyara az új határidő
  • Anee
    #9
    jó messze addig az alábbi játékok vannak maxx amik jók
    forma1ben meg F1RC2 pár nap
  • K.András
    #8
    Szerintem várd meg a World Sport Car-t az lesz a nagy durranás meglátod csak franc se tudja mikor lesz már kész.....
  • Anee
    #7
    rally trophy ha nfs szerü akkor 4x4 evo2
  • mikike
    #6
    MicroMachines3

    csak hogy lehet ezzel PCn játszani?
  • OPM
    #5
    mind a 2 +van :)
    én újabbakra, vagy inkább úgymondanám ismeretlenebbekre gondoltam :)
  • Cobra11
    #4
    Motrhead=Motorhead
  • Cobra11
    #3
    Azonkívül tudom ajánlani neked a 98-as Motrhead nevű játékot is, ami szerintem szintén nagyon jó és szerintem a grafikája még ma is megállja a helyét. Ezt szintén az előbb említett oldalról tudod letölteni.
  • Cobra11
    #2
    Igaz nem mostanában jelent meg, de szerintem qrva jó a Need For Speed 5 - Porsche Unleashed (vagy Porsche 2000). Letölteni pedig a http://qczi.warez.hu címről tudod.
  • OPM
    #1
    Látom, hogy mostanában jelennek azért meg autós játékok is, de egyikről se hallottam semmit előtte.
    pls mondjon vki olyan autós game-t nekem, ami új, és grafikailag + játékélményben is sokat tud nyújtani. És ha lehet egy letöltési helyet is!
    thx