195
Uj v. Bevált Puskázás Gimiben
  • BUD SPENCER
    #35
    De nem jön be a hnlap?
    Ti melyik boltból vettétek?
  • traXion
    #34
    Hua, majd írd le, hogy sikerült e a puskázás! :)
  • Augustus Gigo
    #33
    innen
  • BADE
    #32
    Le ne bukjatok!Én már meg is vettem:)
  • I.C.ram
    #31
    Olyan tollat honnan lehet szerválni, ami UV fénynél látszik csak?
  • KRi2
    #30
    én leginkább úgy bűvészkedtem ,hogy az egyik lábamat keresztbe raktam L alakba ,ésha jött a tancsi akkor a nyitott könyvet/füzetet a térdemmel felnyomtam a padnak az aljára. nálam ez ment
  • wizy
    #29
    az én tanárom körbe-körbe járkál, nála lehetetlen puskázni (amugy mi fel szoktuk irni a padra a fontosabb dolgokat)
  • Augustus Gigo
    #28
    AZ UVtoll + lámpa módszer mennyire sikeres? Én ma kaptam egy készletet, szal majd fel szeretném szentelni.
  • tomcs
    #27
    2,5-os 3as puska bejon, en le szoktam foliazni es akkor eleg sok rafer nagyon kis helyen, es el se maszatolodik, lehet pl zsebben strapalni
  • Hanky-01
    #26
    A lehető legkisebb betűvel ki kell nyomtatni, ez relatív, vkinek 3-as, vkinek 43-as. A papírt tedd a karod alá, ha jön a tanár, úgy igazítod, hogy ne lássa. Idén mind a 4 kémia dogám így lett ötös...
  • Efreet
    #25
    max gyakorlásnak felsöoktatás elött...
  • Laalee
    #24
    kellazt mindenhol
  • Efreet
    #23
    gimiben még nem kell puskázni, nincs ott annyi tanulnivaló.... bezzeg f?suli/1etemen :) viszont ott high-tech puskázás megy... hosszú haj alá fülhallgató+rádióvev?, és az ajtón kívülr?l diktálják a megoldást :D
  • tomcs
    #22
    8as???? 3asnal tart ma mar a vilag..matrixnyomtatod van? ;) nekem amugy mar tenyleg jott be 3-as meretu puska
  • Break
    #21
    Tegnap lebuktam föcin, de a tanár semmit sem adott, szerencsére. A tolltartómba szoktam a papírt beletenni, vagy a padra felírom az egészet, és ráhajolok, s így a pulcsim/pólóm rálóg, és a tanár nem veszi észre. De ritkán szoktam puskát írni.
  • wick
    #20
    Tudod milyen az időjárás? Minden hangulat és hozzáállás kérdése.
  • G@b0r
    #19
    Fotel! És honnan tudod hogy milyen kérdéseket fog feltenni a tanár? :D
  • ipszilon
    #18
    bírom az ilyen kedves, jószivű tanárokat!
    ezek szerint arra emlékszel, hogy puskáztál, de arra már nem, hogy miért!
  • wick
    #17
    Na és mit csinálsz, ha a tanár adja a papírt pl. az iskola pecsétjével rajta, ahogy az a felsőoktatásban néha előfordul? Bőgés nagybőgővel?
  • wick
    #16
    Amúgy a titkom: olvasószeműveg, csak számomra olvasható nagyságú betűkből puska, hosszú haj, ártatlan, kialvatlan tekintet. Ez bombabiztos.Pernahajder Kembel
  • wick
    #15
    Amúgy nem kell a tanárt sem hülyének nézni. Az olyan profi puskázók, mint pl én ha netán tanítani fogok (februárban gyakorlatra megyek)
    , símán túl fogok járni a tanulók eszén. Fosni fognak tőlem mint az állatok. A tavalyi gyakorlatomon az első négy jegy amit bevartam a naplóba( életemben először) és felelésre adtam elégtelen volt.
  • fotel
    #14
    Én megírom a dogát otthon és beadom

    eccerű nem?
    közben meg lehet zenét hallgatni:)))
  • Waterhorse
    #12
    Jó nekem a 8-as az se túl nagy, próbáltam már 5-össel de a lábam között ha egy kis árnyék vetült rá már hajolgatnom kellett, nem láttam a betüket.
  • A-Tom
    #11
    én is 6-ossal nyomom. De megpróbálom kisebbel. Szerintem nyomtatótól függ. Matrixxal nem érdemes
  • mateos
    #10
    én a 3-ast is elolvasom :-)
  • Lazarus
    #9
    BazmeG!
    Kipróbálom én is :)
  • Coine
    #8
    én a 6-ost is elolvasom, de van egy állat oszt. társam aki 4-es betűmérettel dolgozik !!!!!!! :-))
  • Waterhorse
    #7
    A puskázáshohz a legjobb a word, 8-as betüméret, eddig bevált.
  • OPM
    #6
    hack.adatbank.hu
    asszem itt találsz pár jó módszert...
  • Coine
    #5
    mindjá lecsapom az ixet a tetején :-)))

    ez elég ósdi 1ébként
  • Lazarus
    #3
    rakd a segged alá..
  • ipszilon
    #2
    inkább tanulj!
  • Stann
    #1
    Hi! Olyan módszereket keresek, amelyek beváltak, és télleg jok, szoval jo puskázási lehetőségek!