22827










WAR Europe
Ajánlott szerverek:
Destruction:
Core: Karak Azgal (EN), ORvR: Eltharion (EN)
Order:
Core: Karak-Norn (EN) / Karak Azgal (EN), ORvR: Dragonback Mountain (EN)
10 DAY FREE TRIAL
href=http://cdgalaxis.hu/PC/15584/warhammer-online-age-of-reckoning.html target=_blank>Normál verzió rendelése a cdgalaxis.hu oldaláról!
Normál verzió rendelése a PcDome.hu webáruházából!
  • Terawatt
    #22827
    Itt vagyunk hárman jelenleg akik játszunk: https://discord.gg/mrnneB

    Kis baráti társaság ez a csatorna, de szívesen látunk titeket, csak írjatok "landing zone-ba" hogy warhammerre jöttetek.

    Főleg destrozok,(Chosen,Sorceress,Shaman,Choppa) de most kezdem egy warrior priestet - healer megoldva:) Zaphod nevű arc SW,SM,AM,WL karikkal játszik, kb mindent húz egyszerre. Szabit itt már látásból legalább ismeritek, neki is van mindenhol mindene :D

    Javaslom, hogy csatlakozzunk be egy nagyobb klánba, mintsem nulláról kezdeni egyet. Már kialakult klánon belül meg tudunk szervezkedni közösen is ÉS a többiekkel. :)
  • Elderblood
    #22826
    Hali! Healből jelenleg healerünk az nincs, de bármilyen karival lehet jönni nincs megkötés.
  • silverchain
    #22825
    Üdv!

    Ha kipróbálnám a game-t, order oldalon milyen class hiányzik a guildből? Helar, tank vagy dps?

    Persze csak ha bevesztek, vagy megyek Maraudernek Destro-ra:P
    Utoljára szerkesztette: silverchain, 2020.04.13. 18:53:16
  • szabi34
    #22824
    Ez változó, kora este sokszor order jobb később már destro... időszakosan van változás.
  • Elderblood
    #22823
    Na megcsináltuk Orderen a guildet Order of Dragonslayers néven eddig 6an vagyunk benne. Mentünk pár sc-t, de nagyon durva milyen destro fölény van az összeset elvesztettük. Mi az oka ennek a nagy különbségnek felszerelésben vagy csapatvezetés rossz vagy nemértjük mi a baj?
  • szabi34
    #22822
    Megkereslek a játékban, vagyok order oldaon is én.
  • Elderblood
    #22821
    Hali! 4en vagyunk, de 6 ember kell guildet csinálni szóval akinek nincs Order oldalon és szeretne magyar csapatban lenni az jelentkezzen! Most kezdtük még kis noobok vagyunk, de játszunk minden nap szóval gyorsan tanulunk. Játékban Lioncub a nevem aki akar vegyen fel barátnak!
  • Elderblood
    #22820
    Ja igen bocsi csak ez az egy van... order oldalon van magyar guild vagy egy játékos aki tudna segiteni pár kérdésben mint pl: mi vagyunk 4en haveri társaság 3 kezdőhellyel de lehet pl úgy menni hogy együtt valamilyen szinttől? nameg mikortól van dungeon insta lehetőség? mert ugye a eventek mennek a világban ahogy mászkálunk,de jólenne ilyen tank heal dmg felállásban menni valahova mert úgy csináltuk hogy ezek meglegyenek nekünk.
  • szabi34
    #22819
    Csak egy szerver van tudtommal. ez:
    https://www.returnofreckoning.com/
  • Elderblood
    #22818
    Te melyik szerveren játszol?
  • szabi34
    #22817
    12gb a játék nekem, lehet lassan tudja tölteni vagy nem tudom.
  • Elderblood
    #22816
    Sziasztok! Életem első mmorpgje volt kedvet kaptam kicsit nosztalgiázni! Elkezdtem telepíteni, de az normális hogy már több órája jön le?
    171ezerből még csak 45ezernél járok?
  • Terawatt
    #22815
    Terawatt183 (uplay)#5213 a discord nevem. Akit érdekel egy kis Destro oldalon közös játék keressetek meg, vagyunk 3-4en akik toljuk. Én minden nap vagyok.
  • szabi34
    #22814
    Én is minden nap szinte fent vagyok, én destro oldaon mondjuk.
  • Terawatt
    #22813
    Mostanság este három ezer player is van online. Order oldalon vagyok jelenleg. Fel kéne rendesen támasztani a totyit, össze szervezni pár főről kicsit nagyobba hízlalni a közösséget.
  • SG fan
    #22812
    Hali, nem rég elkezdtem a játékot és nekem nagyon bejön. Tudom valószínű kevés magyar van, de ha esetleg valakit érdekel csináltam egy discord csoportot ahol a magyar játékosok összejöhetnek. Ki tudja talán összejön egy remek kis társaság! :)

    https://discord.gg/9gXp5BN
  • Pacho
    #22811
    Igen, visszakerültek a Games Workshophoz.
  • Torzonborz
    #22810
    Utána kihez kerültek a jogok azt lehet tudni?
  • Pacho
    #22809
    Nem hiszem mert az EA-nél is csak 2014-ig voltak a jogok.
  • Torzonborz
    #22808
    Hali, tudtok arról valamit, hogy akik a WO Emu szervert csinálják azok megvették az EA-tól a jogokat így már teljesen legális az egész?
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2018.11.15. 15:58:30
  • Rettegett
    #22807
    Mindkét oldalon játszom. Order oldalon van több 40-es. Rettegett, Horatio. magyar klánba vagyok, de mindig csak egyedül. Találkoztam olyan magyarokkal is akik szintén játszottak az eredetivel is
  • szabi34
    #22806
    Én destro oldalon játszom, bár van order karim is már... szerintem nem vagyunk túl sokan magyarok. Te milyen néven vagy?
  • Rettegett
    #22805
    Naszóval: A játék működik!! T4 végig. Főváros ostrom nincs még. Késő délutántó jó zergek vannak. Csak kellene egy magyar guild, mindegy melyik oldalon... Order oldalon Attila Wrath guildben játszom. Sajna egyedül
  • szabi34
    #22804
    ja hogy úgy, értem. :)
  • Ében
    #22803
    A társaságunk a játék után is megmaradt. Játszunk több játékban is együtt, de ez már csak baráti közösség, nem toborzunk meg ilyesmi :)
  • szabi34
    #22802
    Ez azt jelenti hogy van magyar guild? :)
  • t0xikus
    #22801
    a lovagrend még mindig él és létezik is újra:)
  • Lanters
    #22800
    Rettegett és társai a másik szerveren voltak, ott Destro nyomás volt. Talán az Azgal szerveren. Már nem emlékszem.

    Mennék játszani, de semmiképp sem most az ünnepek között. Nálunk ilyenkor országjárás van a rokonok tekintetében. :) A január majd elég üres, meló alig, meg lehangoló is a maga depis fordultával. Elég megnézni majd a gyerek száját amikor menni kell a suliba. :)

    Írok majd, ha kezdtem karit.
  • Malachit
    #22799
    Rettegett, emlékeim szerint veled együtt toltuk anno a Sárkény Lovagrendben nem? A rend fórumára mutató mentett link azonban már nem él :/
  • szabi34
    #22798
    helyes :)
    Itt változó a helyzet, néha van hogy destro beindul és lenyomjuk az ordert de az a ritkábbik eset. :D
    Ha jönnél játszani írj aztán segítek ha tudok, úgyis azon gondolkozom hogy kezdek egy sorceress-t mert azzal jobban lehet érvényesülni... :)
  • Lanters
    #22797
    Én is a Destro oldalt preferáltam a játékban mindig. Természetesen az lett a gyengébb amelyik szerveren anno kezdtem. Utána megunván az állandó szívást, indítottam új karaktereket azon, ahol az az oldal húzott. Persze, amint elértem a 80 renown körüli állapotot, az Order került fölénybe. :D A végén meg jobbára csak oroszokkal játszottunk, teljesen eltűntek az egyéb nemezetek képviselői. A szerver leállást nem vártam meg, kb. egy évvel előtte leléptem. Tier négyben már csak a zerg ment.
  • szabi34
    #22796
    Én ahogy tapasztalom, mindkét oldalon vannak elszórva magyarok. Destro oldalon játszom, picit talán gyengébb ez az oldal de nekem jobban tetszik. Amúgy T3-ig van a játék, a max szint most lvl 32 és rr40 de folyamatosan frissül szép lassan, már teljesen jól látható.... van még persze ami bugos vagy nem működik, de egy alpha verzióhoz képest hibátlan. :)
  • Lanters
    #22795
    Az oldal alatt azt értem, hogy Destro, vagy az Order frakciót erősíti több magyar. Kipróbáltam én ennek leállta óta egy vagon mmo-t, de a wow-on kívül egyiket sem bírtam tovább 2-3 hétnél. (hearthstone még, de az merőben más kategória) Egyszerűen, a fenn vázoltakon kívül, mind lapos, unalmas. Kár ezért a játékért. Bár már ezt is untam anno. Igaz, ezt több év után.
  • Lanters
    #22794
    Halihó! Melyik oldalra érdemes regisztrálni? Ahogy látom, 500 fölött van már a játékos állomány. Csak lesz ebből valami. Hányas tier-ig van benn a tartalom? Most lenne időm kicsit játszani. Ki is próbálom.
  • Rettegett
    #22793
    https://www.facebook.com/lists/914678308605261
  • Rettegett
    #22792
    a fiammal most kezdtük ketten. Ő Lazarius, én Horatio néven futunk. Megpróbálunk csak magyar guildet csinálni, ha van érdeklődő írjatok ránk. Az eredetin sokáig játszottunk, nagyjából ismerjük a játékot
  • Ashyn
    #22791
    Én nem tudok magyar klánról, esetleg chat-en érdeklődj ingame.
  • Rettegett
    #22790
    magyar gild? Vagy még klánok nincsenek?
  • Rettegett
    #22789
    megoldva, irásvédettségeket kell megszüntetni
  • Ashyn
    #22788
    Bírom, amikor "hallottam róla" információk alapján mondanak véleményt egy játékról, egy nyilvános fórumban.

    Magán emberek dolgoznak rajta, saját idejükből és pénzükből. Szép eredményeket értek el, minden tisztelet megilleti őket.

    Rettegett: ha tetszett anno a játék, akkor most is fog. Javaslom lépj kapcsolatba a supporttal, esetleg próbáld meg rendszergazdaként indítani a launchert.