3755
  • Simaji
    #3515
    Nekem nem kellett...

  • rnd
    #3514
    Szerintem az ilyen ócsó kategóriás kártyáknál patch-elni kell hogy menteni tudj...
  • Godhand
    #3513
    Hello!Igen a játékokba nem tudok menteni...semmit!üdv
  • Simaji
    #3512
    Hello!

    Nem tudsz menteni a játékokba vagy eleve nem tudtad rámásolni a játékot? :)
    Bye!
  • Godhand
    #3511
    Hello!Most vettem a GBA-hoz egy Elink 1 gb-os flash kártyát.A bajom csak annyi hogy nem tudok menteni.Ha esetleg tudnál segíteni,megköszönném!üdv
  • Godhand
    #3510
    Sziasztok!Most vettem a GBA hoz egy Elink 1 gb-os flash kártyát.A bajom csak annyi hogy nem tudok menteni.Ha vki tudja a megoldást,kérem írjon!
  • rnd
    #3509
    Lenne egy eladó Final Fantasy 4-em és egy Final Fantasy 5-ön.
    Ha valakit érdekel egyik vagy másik esetleg mindkettő privizzen...
  • flevente
    #3508
    Hello!
    Olyan problémám van, hogy a GBS SP-m nem tölt, pedig az aksija jó, teszteltem úgy hogy kivettem és egy másik GBA SP-vel fel tudtam tölteni.Ha valakinek vmi ötlete van kérem szóljon, meg egy kapcsolási rajznak is örülnék.
    Köszönöm!
  • Borgi
    #3507
    nekem van, valópan pici, de fém és jó masszivnak tűnik, ezért bátran zsebrevágom, és jön velem :C
  • Dj Siegfried
    #3506
    hibátlan csak kicsi az én nagy kezemnek :S ajánlom a készüléket, de csak akkor ha nem akarsz gb és gbc játékokkal nyomulni, mert azokat nem viszi
  • sonic333
    #3505
    Sziasztok!
    A Micro-nak nem túl pici a kijelzője szerintetek? jó rajta játszani?
  • Silkroad fan
    #3504
    Plz!
    Most kaptam meg a ez-flas v plus-t már vannak rajta játékok, de nem tudom, hogy kell felrakni/használni. Plz aki tudja irjon:
    [email protected]
    Thx :-)
  • rumkola
    #3503
    igen új
  • kisgabo
    #3502
    új?
  • rumkola
    #3501
    GBA (SP)-hoz, microhoz és DS-hez jó, új Supercard Minisd flashkártya eladó.

    7500.-
    Privizz.
  • Márió92
    #3500
    Oké. Majd utánakeresek. :) Köszi. ^^
  • koryne
    #3499
    Igen, ez másolásvédelem. Próbálj a játékhoz IPS patchet keresni vagy esetleg egy már patchelt verziót neten.
  • Márió92
    #3498
    Sziasztok.
    Öhm az lenne a problémám, hogy mikor el szeretnék indítani egy játékot akkor ezt kapom:Katt!!!
    Mitől lehet ez? Ez ilyen jogvédettség féle dolog akar lenni??
    Amúgy emulátorral írja ki ezt.
  • PHM
    #3497
    Túlmunka miatt mostanában csak kb.este 6-tól érek rá.
    Ha estefelé is jó, csörögj rám, megoldjuk valahogy.
    Leginkább a belvárosban, vagy metróközelben fordulok elő egyébként.
    A számom: 06-70-210-1345
  • taxiboy
    #3496
    Köszönöm PHM! Elfogadom az invitálásod, a számom a honlapomon van. Csak keress rá a nevemre és csörgess meg, vagy add meg a számod! Néztem és már a GBA SP-hez nem is találtam kártyát, csak a DS-hez. Gondolom a portjuk nem egyforma. Teljes káosz lett urrá rajtam ebben a kérdésben. Jó lenne valaki hozzáértővel tisztázni. Egész nap a várost járom, biztosan össze tudunk valahol futni.
  • PHM
    #3495
    Az összes R4 klónnak - talán az N5 kivételével - gyenge a támogatása.
    Az eredeti R4 pont a perfekt támogatás miatt volt olyan sikeres. Szerintem.
    Egyébként tudtommal árulják még azt is.(Lásd: Volumerate.)
    Az meg, hogy a boltban ezt ajánlották a GBA-hoz, hát hogy is mondjam: ciki...
  • PHM
    #3494
    Az update-ek legtöbbje már csak a DS kompatibilitást javítja.
    Erre pedig, GBA-s felhasználásnál nincs különösebb szükség.
    Az persze, hogy nem hagyják cserben a felhasználókat, mindenképpen dícsérendő.
  • rnd
    #3493
    Az R4 valóban nem kezeli az SDHC-t, de csupán azért mert már réges rég nem is gyártják. Nintendo elkezdte perelni őket és bezárt a bolt. Valszeg a klónokat ajánlották neki: R4Deluxe, R4-III, R4Advance, stb. ezeket szinte mindenhol R4-ként árulják. Ezek mind SDHC-sak, de ettől függetlenül csak DShez valók.
  • Totis
    #3492
    Szerintem megéri az EZFA4-es. Elég jó árban van. Nemrég jelent meg hozzá update.
  • PHM
    #3491
    Na, ennyit a boltosok hozzáértéséről...
    1: Az R4 nem GBA-hoz, hanem kizárólag DS-hez való, és
    2: Nem is a legújabb. Nem kezeli az SDHC kártyákat, gyenge a támogatottsága, egyszóval szerintem leáldozóban van a csillaga.
    (Akkor már inkább M3 Real, EZ5 plus, vagy Acekard 2, esetleg DSTT.)
    EZ4-et szerintem nem fogsz találni, mert bő másfélszer annyiba kerül, mint a Supercard.
    Azt a kb. 3000 Ft. felárat pedig a vevők nem hajlandók megfizetni, inkább bajlódnak az olcsó gagyival.
    Mindegy, ha budapesti vagy, szívesen megmutatok pár kártyát, hogy legyen némi összehasonlítási alapod.
  • taxiboy
    #3490
    Köszönöm, ma szétnéztem a városban. Egyik helyen azt mondták, hogy az R4-es kártya most a legújabb és azt ajánlják, de nem tudtak mutatni belőle. Kompatibilis a GBA SP kártya csatlakozójával? Ezt az EZ4-est se hallottam. Persze, ha azt mondod, hogy jó, akkor megpróbálok felhajtani. Majd holnap folytatom a kutatást.
  • PHM
    #3489
    M3 miniSD, vagy Lite. (Ez utóbbihoz adnak GBA kazettta méretű tokot.)
    Mindkettő a legjobbak közt van de már nehéz őket beszerezni.
    Jó alternatíva még az EZ4 miniSD-s változata is. Ez ugyan ramban csak 16 megáig futtat játékot, de van benne 32 mega flashrom, abból tudja futtatni a 32 megás romokat.
    Cserébe perfekt a kompatibilitása. Gyakorlatilag minden megy rajta, lassulás nélkül.
    Kisebb igények esetén jó még az EFA-Linker valamelyik verziója is.
    Szintén jó a kompatibilitásuk, de csak 64, illetve 128 mega beépített flashrom van bennük, ráadásul nem minden alaplapi USB porttal hajlandók együttműködni.
  • Borgi
    #3488
    én a helyedbe m3-at vennék, miniSD-set, talán az egyik legdrágább, de az egyik legjobb is.

    nekem SuperCardon csomo játék szaggatott.. nem annyira hogy ne lehessen játszani, de az élvezeti értékéböl csökkentett bőven.
  • joshua
    #3487
    a topicot pont eltaláltad
  • rumkola
    #3486
    Okosított Wii-t szeretnék venni, akinek van valami ajánlata privizzen.
  • taxiboy
    #3485
    A gyerekem szeretne egy ilyen kártyát Karácsonyra. Vegyem meg ezt neki, vagy hajtsak fel egy Super vagy M3 Cardot? Olvasom, hogy filmet nem tud rajta nézni? Ez tényleg igaz?
  • Dj Siegfried
    #3484
    dobozos / kiskönyves Donkey Kong Country eladó PÜ
  • xAttilax
    #3483
    Supercard necces....
  • rnd
    #3482
    Sztem határeset...
  • Dj Siegfried
    #3481
    yep,
  • kisgabo
    #3480
    gba micro + supercard megér 15 ropit?

    micro igen fitt...
  • ZilogR
    #3479
    abszolút lámaként kérdezem:
    lehet ezeken Java programokat futtatni?
  • Dj Siegfried
    #3478
    gba kazik
  • Dj Siegfried
    #3477
    gameboy advance sp vagy micro szerintem inkább :
  • pafi
    #3476
    Köszönöm a tanácsokat, megjött a DX-től az EFA-Linker, minden megy vele a GBA-n amit próbáltam. Még a pokemon sapphire is tud menteni, pedig nem is patcheltem.

    Viszont jó lenne valamilyen világítás. Végigkerestem ezt a fórumot afterburner, worm-light, és nagyítós világítás ügyben. Szerinem elég lenne egy worm is. De hol lehet ilyet kapni?