3755
  • koryne
    #3555
    Bocs, hogy ezt mondom, de esélytelen :C Kb 5 éve szenvedtem ugyan ezzel a problémával és már akkor sem lehetett ilyesmit kapni. Vagy megszokod vagy veszel helyette egy microt vagy sp-t...
  • pbil
    #3554
    Sziasztok!
    Vettem egy régi GBA-t és afterburner, vagy halo light kellene hozzá. Tud valaki segíteni?
  • kisgabo
    #3553
    looooll. előrelátó.
  • rnd
    #3552
    Beteg -e vagy!
  • koryne
    #3551
    Brighter SP-m nekem is van :D Bár én használom is őket :P
  • DanielT
    #3550
    Gyűjtő -e vagyok? :)

    (Ki sem bontottam a Mikróbákat, kapták a fóliát)
  • kisgabo
    #3549
    nem kispálya.... minek 2?
  • DanielT
    #3548
    Na, vettem kettőt :) Köszi a tippet!
  • kisgabo
    #3547
    azaz, én is tököltem, de mondom 8 ropi nem gáz egy vadiúj micróért, gyűjteménybe...
  • DanielT
    #3546
    Zsírmány!
  • kisgabo
    #3545
    vadiújat adnak, bontatlan. én kéket vettem, ki is próbáltam nem pixelhbás e... keletinél.
  • DanielT
    #3544
    Doboza állapota? Bontatlan? Melyik boltjukban?
  • koryne
    #3543
    Igen. Volt még 1 rózsaszín, meg 2 ezüst, ha jól láttam (hacsak nincs még valahol a raktárban).
  • kisgabo
    #3542
    gondolom, ott 7900 pénz... és még van.
  • DanielT
    #3541
    Gameparknál vetted?
  • koryne
    #3540
    Én is vettem egy Microt tegnap előtt, és mit ne mondjak, nagyon pozitívan csalódtam. Eredetileg úgy terveztem, hogy csak a gyűjteményemben lesz (mert egyébként egy kis ékszer) és nem is játszom majd vele, de most, hogy kipróbáltam, kényelmesebb nekem, mint az SP Ráadásul a Nintendonak végre eszébe jutott, hogy tokot is adjon hozzá
  • cSabonc
    #3539
    Hello! Keresem GBA-ra a Metroid: Zero Mission című játékot! Ha valakinek van eladója, dobjon meg egy üzivel! Köszönöm!
  • kisgabo
    #3538
    keresek

    GBA

    játékokat. (dobozos, budapesten )
  • rnd
    #3537
    kétlem hogy lesz még nekik...
  • kisgabo
    #3536
    átmenetileg nincs, van jobb?
  • rnd
    #3535
    1. nem kapni
    2. szentségtörés egy olyan szépségbe mint a micro egy ilyen rusnyaságot rakni
  • kisgabo
    #3534
    erről: efa

    mi a véleményetek?

    vadiuj micróba menne... :)
  • kisgabo
    #3533
    gameboy micro 7900 pénz, a gamepark.hu helyen... hajrá.
  • Borgi
    #3532
    m3 perfect miniSD-vel jársz a legjobban, bár nem tudom lehet-e még kapni valahol.

    supercard miniSD-t szvsz ne vegyél GBA-zni, belassulgat, élvezhetetlen.
  • rnd
    #3531
    a GBA exploader patchel-ve képes rárakni romokat, ebből gondoltam hogy megy GBAban is. egyébként valóban az M3/G6-hoz van fejlesztve.
  • kisgabo
    #3530
    super card még kapható... az nem yó?
  • Beast Machine
    #3529
    tehát mégegyszer: a GBA cucc csak IDEIGELENES tároló, amíg onnan a program fut. M3 áttölti oda a cuccot, és ha végeztél, a legközelebbi bekapcsolásnál az adatokat vissza is tölti (pl. GBA mentéseket).
  • Beast Machine
    #3528
    ti itt vmit nagyon elnéztetek:

    Az M3 DS Real egy slot1-es DS kártya: értsd a DS játék helyére megy. Amit adnak hozzá, az nem egy tok, hanem egy slot-2es adapter, ami önmagában tökéletesen működőképtelen, lévén az M3DSR ezt használja GBA játékok futttatására, illetve olyan homebrew cuccok elindítására, amik nem hajlandók solt-1ről bootolni - a DS-GBA linkről nem is szólva.

    A másik meg: maga a GBA Expansion Pack pont akkora méretű, hogy a DS Lite-ból nem lóg ki, pont, mint a gyári porfedő.

    És mielőtt még megkapnám: azért tudom mindezt, mert magam is M3DSR használó vagyok :P
  • PHM
    #3527
    Tudtommal a jelenleg kapható EFA-Linkerekben és a G6 Lite-ban sincs RTC.
    Tehát marad az M3 Lite, G6 Lite, SC miniSD, EFA-Linker 2, és az EZ4 miniSD mint alternatíva. (Ha nem fontos az RTC.)
    Bíszt masín: Mind az M3, mind a G6 Lite-hoz adnak GBA tokot is, tehát jók az SP-be.
    Véleményem szerint az M3 a legjobb ezek közül, és az EZ4-nek a legjobb az ár/érték aránya.
    De ha már itt tartunk: mondj egy típust légyszi, amiben hardveres RTC+SRAM+Flash+EEPROM van.
    Még nem volt ilyennel dolgom, de istókuccse megpróbálok beszerezni egyet tesztelni.
  • rnd
    #3526
    Ja, és nem a rumble/ram pak-ra gondolok, hanem a direkt GBA-sra...
  • rnd
    #3525
    Öööö... M3 Real GBA Expansion Pack a szép és teljes neve...
    és sztem megy GBA-n jól, csak kicsit nehéz rápakolni a fájlokat DS nélkül...
  • Beast Machine
    #3524
    nem a teljes M3, csak az általad említett M3 DS Real, mert az ugye egy slot 1-es Ds kari, amivel ugye GBA esetén nem sokra megyek...
  • rnd
    #3523
    És miért esik ki az M3?
  • Beast Machine
    #3522
    M3 kiesik, mint mondtam, GBA SP gépbe kellene kártya... én személy szerint az EZF 3-on gondolkodtam erősen, de azért köszönöm!
  • rnd
    #3521
    Az EZflash 2/3-ban, EFA Linker2-ben és a M3/G6 Real-ben van RTC -- ha ez számít valamit...
  • Beast Machine
    #3520
    Srácok, haverom most vett GBA SP-t, és megkért, hogy nézegetnék-e neki flashkártyát.

    3 karin akadt meg a szemem, szeretném a véleményetek kérni, h melyik lenne ideálisabb:

    -SuperCard mini SD
    -EZ-Flash 3
    -G6 Lite

    Előre is kösz!
  • Simaji
    #3519
    Nem tudom. Komolyan amiket én próbáltam semmivel nem volt gond.

    Azt nem mondtam, hogy minden rom tuti megy.

    Ki se tudnám mindet próbálni annyi van. :)
  • rnd
    #3518
    Azért van pár hardveres RTC+SRAM+Flash+EEPROM kártya... de nem a 20 dolláros árkategóriában...
  • PHM
    #3517
    Kliensprogrammal kell felrakni rá a romokat, az patchel is, ha kell.
    Ez egyébként igaz az ÖSSZES GBA flashkarira, az M3-at is beleértve.
  • rnd
    #3516
    Bizti? Minden mentés típust támogat? Kicsit hihetetlennek hangzik...