3755
  • windrunner
    #1755
    gameknek
  • windrunner
    #1754
    KH:CoM pipa Reverse/rebirth-el:) Kirby ame-eknek milyen a szavatossága?
  • Toughtful
    #1753
    Valaki mondjon már nekem egy olyan "programot", ami egyrészt fut flash2advance kártyán, másrészt képnézegetésre is jó, meg mondjuk e-book-ra meg ilyenek... Már ha létezik!

    Köszönöm...
  • Tsityu
    #1752
  • moralosan
    #1751
  • kisgabo
    #1750
    beszarás, micsoda reklám..
  • moralosan
    #1749
    irányár: 30e Ft.-
    Ha érdekel valakit privátban is jelezheti, Budapesti vagyok, személyes "értékcsere" is képbe jöhet :).
  • guardian hero
    #1748
    És lejátsza a GBA játékokat is. Tényleg az éri meg legjobban, ha nem zavar a kicsit nagyobb méret.
  • orkenyid
    #1747
    Egyiket se :)
    Vegyél DS-t azt éri meg a legjobban (GBA micro ára (30k) +5k-ból kijön egy új)
  • popzu
    #1746
    sziasztok egy kérdésem lenne szerintetek gameboy advance sp-t vegyek vagy gameboy micro-t ?
  • Super Mario
    #1745
    Korrekt.
  • windrunner
    #1744
    KH-ban hol lehet elkölteni a moogle pontokat???
  • neo8824
    #1743
    Hát nemtom,azért a saját tapasztalatok a legbiztosabbak...Énis vagyok sok külföldi helyen és megoszlanak a vélemények,valaki észre se veszi az egészet.Olyat hallottam h. ugyanaz a képernyő csak,háttérvilágitással jobban látszik a blur.Namindegy
  • Anubys
    #1742
    Nem, csak teccik tudni, én külhoni fórumokon is rontom a levegőt, és ha ott többet ezt írják, én elhiszem nekik... :)
  • kisgabo
    #1741
  • neo8824
    #1740
    Mér,fogtál már kezedbe olyan háttérvilágitos sp-t?:P
  • Nasirius
    #1739
    Ja, e-mail címem, ha valakit érdekel a Gba: [email protected]
  • oldproximusz
    #1738
    Emilcimet küldtem priviben
  • oldproximusz
    #1737
    El tudnád küldeni a képeket?

    Lehet hogy megprobálkozom vele.
  • kisgabo
    #1736
    gba

    privi ment.
  • orkenyid
    #1735
    Vegyél DS-t :)
  • koryne
    #1734
    Ez nem jó :( Nem tudnak egy normális GBA-t kiadni...
  • Nasirius
    #1733
    1.Tudnátok nekem mondani olyan site-okat, ahonnan jó sok romot lehet letölteni?

    2. Más: eladó egy sima GBA (tehát nem SP), fehér szinű, hibátlan állpotban 6500 Ft-ért. Eladó még egy Game Boy pocket 3000 Ft-ért ajándék Marioval.
  • Anubys
    #1732
    Nem olyan jó választás, rossz a képfrissítése, és a játékok kb. ugy néznek ki rajta, mint egy 16 milisec-es monitoron. Minden huzza maga után a kondezcsíkot, ami mozog... :(
  • koryne
    #1731
    Tényleg, nálunk is lehet kapni az új (szebb) háttérvilágítással szerelt SP-ket? Mert ha igen, akkor a legjobb választás szvsz (ha az ember egyáltalán nem akar DS-t venni)!
  • aribazsy
    #1730
    Nehogy vegyel afterburnert, olcsobban, konynebben, es szaszor szebb eredmennyel jossz ki egy SP-vel. Ez az ottohni takolas nagyon nem fog bejonni. En raktam be aftert ... hat hagyjuk, 2-3 hetre megvettem hamar az SP-met.
  • Anubys
    #1729
    Ha mázéid van, még valahonnan tudsz rendelni AfterBurnet kit-et, ez pont erre való, bár elég nehéz lesz felapplikálni, bele se vágj, hacsak nincs egy műszerész haverod.
  • orkenyid
    #1728
    Legjobb megoldás ha eladod a GBA-dat és veszel egy GBA SP-t...
    Minden megoldás sokkal drágább, max annyi van még, hogy SMD LED-ekkel lehet bevilágítani felülről (tudok küldeni képet hogy kell megcsinálni), de nem lesz túl szép a képe...
  • oldproximusz
    #1727
    Gameboy advance belső világitásához keresnék keresnék megoldásokat,lehetöségeket.
  • Anubys
    #1726
    Ninja Cop
  • Borgi
    #1725
    hey, valaki tud hasonlo játékot mondani gba-ra
    mint a nes-es ninja gaiden vagy a shadow of the ninja?
  • Super Mario
    #1724
    Hé, hol van a Mario Party??????
  • Super Mario
    #1723
    Köszi szépen a tippet. Ez az első emulátor, amit tudok használni.
  • killer1983
    #1722
    Szevasztok Lenne igény gameboy emulátorra és játékokra PC-re
    Ha igen akkor Hamarossan elindittom addig is marad
    a Nintendo64
  • flamenco
    #1721
    ?
  • flamenco
    #1720
    Köszi szépen a válaszokat csere,,,,elemcsere ügybe hova forduljak?????
  • orkenyid
    #1719
    Tuti gyenge az elem a kártyádban. A Yoshi's Islandba nekem is lemerült :)
    Kicseréltem, azóta megy.
  • NecroJoe
    #1718
    Lehet gyenge az elem a kátyádban...
  • NecroJoe
    #1717
    Nálam patch nélkül is jól ment, flashkártyán
  • flamenco
    #1716
    eredeti...és szerinted ha jó lenne az elem megmaradnának a mentett játékék???