3755
  • kisgabo
    #3715
    ird le... priviben pls. :D
  • Laza
    #3714
    Mennyiért? :)
  • kisgabo
    #3713
    kerasek gameboy micro, vagy gba sp gépet, budapesten!

    jó állapotban.
  • kisgabo
    #3712
    de sok.
  • Laza
    #3711
    Nem sok az egy kicsit ?? Vaterán 10 ezer körül szokott menni ;)
  • Csuzi1
    #3710
    kisgabo, küldtem egy e-mailt neked!
  • Csuzi1
    #3709
    15-20 ezer forint körül. Mert ez a ritkább típus. És ennek már kiváló az lcd megvilágítása!
  • PHM
    #3708
    Mit kóstál egy ilyen manapság?
  • Csuzi1
    #3707
    Eladó egy Game Boy Advance SP - Backlit gép. Gyûjteményből.
  • vente
    #3706
    hali mindenkinek!
    a napokban gondoltam hogy beruházok egy sp-re csak nemtudom hol vegyem ugy gondoltam kimegyek a piacra és ott valamit vagy az elvetendő ötlet és inkább máshonnan vegyem?
    előre is köszi
  • Laza
    #3705
    PHM-nek köszi a segítséget, újra működőképes a kártyám :)
  • PHM
    #3704
    Memóriakártya kivesz, adatokat lement, formáz, majd romokat és adatokat visszaír.
    Ha a beavatkozás sikeres, örül. Ha nem, felkeres engem privátban.
    (Lehet, hogy save frissítés közben sikerült kikapcsolni a gépet, ami nem tesz jót a fájlrendszernek.)
  • kisgabo
    #3703
    hi

    PHM a mester ebben, keresd őt.
  • Laza
    #3702
    Hali!
    Képzeld, valami történt az EZ-Flash IV kártyámmal.
    Asszon játszani akart, bekapcsolta a gépet, és (állítása szerint semmit nem nyomott) a képernyőn egy % számláló elindult ... majd kikapcsolta ijedtében. Ezután ha bekapcsolom a gépet, akkor tök krix-kraxosan jelenik meg a menü, meg a háttér, meg minden ... olvashatatlan az egész. Valahogy bejutottam a játékok menübe, és elvileg volt amit elindított, de akkor is elszaródott az egész.

    Tapasztaltál már ilyet? Van rá gyógymód?
    Neten nézegettem, de senki nem panaszkodott még erre.
  • Laza
    #3701
    Itt az ideje elkezdeni a tanulást :)
  • ironhorses
    #3700
    Te akkor biztos vágod az angolt, de én nem annyira...
  • TidusX
    #3699
    Magyarosítottal még nem találkoztam. Sőt! Isten ments. Maradjanak csak a játékok eredetiben. Angolul, úgy az igazi...
  • ironhorses
    #3698
    Sziasztok! Láttam külföldi oldalakon, hogy a gb,gbc,gba romoknak át tudják a szövegét írni. Valaki tud ilyet? Vagy létezik magyarosított gba rom?
  • Csibe001
    #3697
    Feloldoztalak, privibe folyt.köv. :)
  • kisgabo
    #3696
    csibe. ne tiltsár már le, egyszerűen nem volt időm.
  • kisgabo
    #3695
    még mindig
  • TidusX
    #3694
    Tegnap akárhogy néztem ezt a Témát nem láttam itt... :S
  • kisgabo
    #3693
    gba játékot vennék. érdekel gba sp is.

    pls privi. /budapesten/
  • TidusX
    #3692
    Columns Crown vagy egyéb ügyességi, logikai játék érdekelne GBA- ra. Emellett Final Fantasy és Golden Sun RPG- k. Ha valakinek van eladó kérem szóljon.
  • PHM
    #3691
    Valami jó kis oldschool RPG-t nekem is ajánlhatnátok.
    Ilyenekre gondolok, mint például a Breath of fire 1-2, Lufia, FF1-2, FF IV, Shining soul 1-2, Lunar legend, stb.
  • Anubys
    #3690
    Erre is van Mazes of Fate... :)

    Amúgy ahogy PHM mondta, Micro felejtős, nekem is van, de elég kényelmetlen (egyszerűen túl pici, ha elmúltál már nyolcéves, akkor kb. a hüvelykujjad takarja a képernyőjét), valamint, ha RPG-kel akarsz játszani, akkor készülj fel, hogy alig lehet elolvasni olyan aprón a betűket.
    Hordozásra az sp a remek választás, összecsukva alig szélesebb, mint egy cigis doboz, magassága kb. 2 centivel kisebb, mint az előbb említett cigis doboz, mélysége kb. ugyanakorra.
    Ja, és mivel összecsukható, a képernyő sem karcolódig, hacsak nem sikerül közé csúsztatni egy kulcsot (nem röhögni a példán, ismerek valakit, aki összehozta).

    Ja, és itt említeném meg, hogy a dohányzás káros az egészségre, szóval a cigisdobozos példát senki ne vegye követendőnek... :)
  • PHM
    #3689
    Próbáld ki a Shining soul 2-t.
  • Laza
    #3688
    Pl Castlevania ... GBA-ra is van 3 rész, DS-re is van 3 rész.

    Egyébként szvsz felejtsd el a Microt, mert annak olyan kva kicsi a kijelzője, hogy normális játékra alkalmatlan.
    A GBA SP a legjobb választás. És elég kicsi meg könnyű a cipeléshez is.

    Itt egy összehasonlítás a méretek függvényében:
  • TidusX
    #3687
    Hát éppen azért de nem tudom honnan szerezzek... Egyébként nem tudnátok ajánlani egy fasza RPG- t, vagy olyat ami akció-mászkálós de van benne Level up meg HP/MP stb. Próbáltam a Sigma Star SaGa- t, az legalább egyedi mert űrhajós lövöldözős, de nehéz volt...
  • PHM
    #3686
    Nyugodtan beruházhatsz egy SP-be. Már 4-5 ezresért beszerezhető.
    Nem nehéz és sokkal kényelmesebb kézben tartani, mint a DSLite-ot.
  • TidusX
    #3685
    Faszom az is drága meg nem tatszik a kialakítása. Olyan mint a DS. Van DS Lite- om, de nagy meg nehéz is. Azért kéne micro azt hordoznám is magammal... Ha van valakinek szóljatok már... :(
  • koryne
    #3684
    Sima GBA-tól ki fog folyni a szemed. Kb botrány. Ha nincs pénzed micro-ra, akkor vadássz egy használt sp-t inkább.
  • TidusX
    #3683
    A régi Game Boy Advance meddig bírja egy pár fullig töltött elemmel? Tényleg annyira sötét a kijelzője? Micro- t akartam mert kisebb és van háttérvilágítás de nem találtam meg pénzem se igen lesz rá...
  • PHM
    #3682
    Tévedés.
    Az aktuális játék mentését a kártya egy statikus ramban tárolja.
    Indításkor oda tölti be,majd a következő bekapcsoláskor írja ki a memóriakártyára.
    Ha bekapcsoláskor nyomod az "L" gombot, a frissítés elmarad.
    Ez néha (pl: elbaltázott mentés) akár hasznos is lehet.
  • kisgabo
    #3681
    a supercardon is ott vannak...
  • Laza
    #3680
    Minek van benne elem? Elvileg az SD-n vannak a mentések.
  • PHM
    #3679
    A jelenleg kapható típusok közül a legjobb. Bőven megéri az árát, nem fogsz benne csalódni.
  • Laza
    #3678
    Na, aug 3.-n meg is jött a cucc.
    Nem kellett egy hónapot várni, alig 10 nap alatt ideért, és 5471 Ft-ot vontak le.
    Jó kis cuccos.
  • PHM
    #3677
    Ez igaz, de azért egy kicsit árnyaltabb a kép.
    Az AGS 101-es kijelzője valóban jó, sokkal élénkebbek a színek, nagyobb a kontraszt,
    de van egy hátránya is: sokkal jobban látszanak a pixelek.
    A régi SP ugyan halovány kicsit, és az új mellett pasztellszínűnek tűnik a kijelzője,
    de valahogy elmosódnak rajta a pixelek.
  • koryne
    #3676
    Igen, van belőle egy jobb képernyős verzió (kb olyan, mint a ds lite-é és a micro-é), de ritka és aranyárban mérik. Egyébként ég és föld a különbség.