3755
  • Krixta
    #3755
    Sziasztok
    keresek egy ags101-es olyan világosabb gameboy advance spt.
    Itthon lehet ilyet kapni egyáltalán??
    Ha valaki tudna egyet rám írna?
  • supermario4ever
    #3754
    Én néha ránézek, de amúgy nincs GBA játékom eladóba. De manapság a WarioWare, Inc.: Minigame maniával játszok. :)
  • Hurkans
    #3753
    Üdvözlet, ha valaki még olvassa a fórumot!
    Gameboy Advance játékokat vennék!
  • totyak
    #3752
    Ahogy látom nem nagyon pörög már ez a topik, de ha véletlenül van valakinek eladó full dobozos, hiánytalan Grand Theft auto Advance játéka, az keressen meg kérem! Angol vagy USA kiadás érdekelne elsősorban, de mást is maghallgatok. Emilem a nevemre kattintva látható. Köszönöm
  • Sheltem
    #3751
    A shop/seller akitől veszi.
  • Laza
    #3750
    És ki fogja 20 felé postázni? :)
  • csabuka66
    #3749
    http://mgjmp.com/inv/y70u3s03hxflhhkd
  • Sheltem
    #3748
    Van 1 srác aki 20 embert gyűjt EZ-Flash 4 vásárláshoz. 23.66USD vagy még olcsóbban jönne ki a végén ingyen szállítással worldwide azaz bárhova.

    Akit érdekel íratkozzon fel(már 17 ember van).

    http://www.gc-forever.com/forums/viewtopic.php?p=13934
  • PHM
    #3747
    Nincs ezzel semmi gond, a kalózkazetták is működhetnek gond nélkül, akár sok évig is.
    Van viszont néhány negatívum, ami a kalózkazetták ellen szól:
    - A mentést - ha van - elemes memóriával szokták megoldani.
    A gyárilag beépített elemek sokszor gagyik, jó, ha 1 évig bírják.
    Ki lehet éppen őket cserélni, de ez szaktudást és gyakorlatot kíván. (És persze + költség.)
    - Rosszul patchelt, illetve hardverhibás kazetták is forognak a piacon, s a hiba esetleg csak későn derül ki.
    Gondolok itt arra, hogy az eladó már rég túl van árkon-bokron, mire rájössz, hogy átvertek.
    - Kalózkazettában Pokémont soha, semmilyen körülmények közt! De tényleg.
    Eddigi pályafutásom alatt nem találkoztam egyetlen hamisított Pokémon játékkal sem, ami teljesen hibátlanul működött volna.
    - A kinézet sem utolsó, egy gyűjtemény fényét nem igazán emelik a többnyire
    igénytelenebb kazetták-dobozok-leírások.
    Ettől függetlenül nem ördögtől valók a kalózkazetták sem, az értéküknek megfelelő árban simán megvehetők.
    Szerintem...
  • Sheltem
    #3746
    Boldog születésnapot
  • Laza
    #3745
    A GBA-s időkben kollégám Thaiföldről kb 3000Ft-ért hozott vagy 20 db dobozos GBA játékot. A 20-ből 3 volt ami rossz, nem működő vagy bugos. A maradék nagy része is sokáig ment, max 1-2-ben az elem mondta fel a szolgálatot. Van egy csomó, ami a mai napig működik :)
  • PHM
    #3744
    Van még 2 ismertető jegy, amiről felismerhetők az eredeti kazetták:
    Az egyik a matricára beütött kétjegyű szám jobb oldalt, kicsit lent,
    a másik, és ez a tuti: a fehér NINTENDO (+ pár karakter) felirat a nyáklapon, az érintkezők felett.
    A kerek logó az európai kazettákon van, s bár a kalózok előszeretettel másolják
    az USA kazettákat, nem 100%-os biztosíték az eredetiségre.
  • Laza
    #3743
    Annyit tudok neked mondani, hogy ha a Nintendo seal logó kerek, akkor nagy valószínűséggel eredeti a kazetta. Ha ovális, akkor nagy az esélye, hogy pirate :)
  • Sheltem
    #3742
    Ebayen látom, csak nem tudom eredeti e vagy hamisítvány.
  • PHM
    #3741
    Basszus, arra én is régóta vadászom.
    Eddig egyetlen alkalommal találkoztam vele, de elvitték előlem.
  • Sheltem
    #3740
    Nah gondolkodtam, és igazat adok Lazának és PHMnek. DS liteon fogok játszani gba játékokat is.

    Sikerült is beszereznem a Metroid Fusiont, ha valakinek van eladó Metroid Zero Mission c. játéka szóljon.

    Köszi
  • Sheltem
    #3739
    Hát én abban hiszek, hogy minden játék a maga "célhardverén" a legélvezetesebb. Mindenképpen szeretnék egy GBA SP-t venni.
  • Laza
    #3738
    Annyiért már DSL-t is kapsz :)
    És ugye viszi a GBA kazikat és jobb a fényereje, mint az alap SP-nek.
    Én is mikor eladtam a DSi-t a 3DS miatt akkor 10-ért vettem egy DSL-t slot1-es (GBA-s) flash kártyával.
  • Sheltem
    #3737
    Nem tudom...8-10 körül látok jó állapotban GBA SP-ket flashkártya nélkül.

    Mennyiért lehet most egyben?
  • PHM
    #3736
    Kb mennyit szánsz rá?
  • Sheltem
    #3735
    Sziasztok!

    Keresek a DSI mellé egy eladó GBA SPt (lehetőleg 101es modellt) valami okoskártyával(ezfa, f2a lenne a legjobb).
  • TidusX
    #3734
    Már mentem, elküldtem azon is...
  • Laza
    #3733
    Mé nem mész a frászbúkra? :)
  • TidusX
    #3732
    Sziasztok!

    Elindítottam egy chatet.
    Leginkább Final Fantasy és más KIZÁRÓLAG retro (PS2- ig bezárólag) játékokkal foglalkozó embereket gyűjtenék és várok szeretettel rá.
    Az oldalon anime- ről is lehet beszélgetni, aki szereti őket.
    Videogames Soundtracks Radio- t sugárzok rajta, benne természetesen FF muzsikákkal is. Anime zenék is hallhatóak, bár kevesebb alkalommal.
    Mindennap beteszek egy új hátteret, hogy változatosabb legyen.
    Én 6:00-0:00- ig fent vagyok, várlak Titeket érdeklődőket, hogy kialakíthassunk egy jó kis közösséget!
    Köszönöm a figyelmet, további jó játékot és szép napot kívánok! :)

    http://xat.com/FinalFantasy_Videogames_Retro
  • tonyr #3731
    köszi, ment pü :)
  • PHM
    #3730
    Ha lehet, inkább valami normálisabbat keress. EZ4-est például.
  • tonyr #3729
    gba sp -hez keresek supercard-ot
    elöre is köszi aki tud ajánlatot :)
  • ZilogR
    #3728
    Netalán Vatera? Én is vadászom őket és konkrétan most is lehet kapni. Tudok olyan eladót is, aki csak tesztelt és dobozos cumót árul, Vaterás viszonylatban nem is annyira elszállt áron.

    Nem reklám és nincs részesedésem - sőt nem is én vagyok az :P
  • Csibe001
    #3727
    Örülök, ha ilyet látok, hogy más is beszerzi ezeket a remekeket. :)
    Ajánlom ebay-t!! :)
  • TidusX
    #3726
    Csá! Valakinek megvan a Castlevania Harmony of Dissonance? Vagy a másik két játék (Aria of Sorow, Ciecle of the Moon) közül valamelyik? Ha eladná megvenném! Írjatok privátba!
  • taxiboy
    #3725
    Itt is megszeretném köszönni PHM Mester önzetlen és szakértő segítségét! Az általam elrontott szoftvert rendbetette, utána ismeretfelújító oktatást tartott. Most újra tudnak játszani a Lányom és a Keresztfiam a szerkezeteiken. A korrepetálásom után a megszerzett tudást tovább adtam, így újra emulálhatják a kedvenc játékaikat.
  • Flórika
    #3724
    Mikuláskor elkelt!
  • Flórika
    #3723
    ELADÓ egy GBA SP gép 4 eredeti játékkal, plusz tartalék aksival, tartó "táskával", különleges gyöngyházfényű lilás-pink színe van, itthon úgy tudom ebben a színben nem is lehetett kapni. Akitől vettem Hollandiában akadt rá. :) 10 000 Ft lenne a minimum ár, hiszen gyakorlatilag nem is használtam; utoljára még 2007-ben játszottam vele. Most a karácsony miatt szeretném eladni, mert kéne a zsé. :D Ha kell, mutatok képeket is. :) Pesti vagyok, úgyhogy itt kéne lebonyolítani az adás-vételt...

    Írjatok privit, ha megvennétek! Vagy mailt: [email protected]
  • ZilogR
    #3722
    Köszönöm! Utánaolvasok még, közben rájöttem, h van DS topik is
  • Anubys
    #3721
    1. Igen
    2. Igen
    3. Nem, mivel a DS (és a Lite is) Gameboy-jal már nem kompatibilis, csak Gameboy Advance-szel. Konkrétan a GBA-ból volt Egy Gameboy Micro, amiből kiszedték a GB-t (külön HW volt a régi Gameboy cuccokra), és a DS Lite is "csak addig" bírja a visszafelé kompatibilitást.
    Megoldásként veszel egy warezkártyát hozzá, és emulátorral tudsz játszani GB és GB Color játékokat.
    4. Én 20e körülre mondanám, de Vaterán most van egy 13-ért, annyi, hogy festék van róla lekopva, de a képernyője állítólag karcmentes, nézd meg. Ahhoz még warezkártya is van.
  • ZilogR
    #3720
    Egy nagyon amatőr kérdésem lenne, hogy valóban jól értem-e a dolgokat:

    1.) A Nintendo DS Lite az utolsó, ami még tudja fogadni a GB Advance kazettákat, ugye (és persze a DS-eket is)?!
    2.) Az Advance-al lehetett az ősrégi monokróm GB játékokat is használni (ugyanaz a csatlakozó?!? vagy csak "belemegy az is"), azaz
    3.) Ha a legfejlettebb GB akarom, ami futtat mindent az ősi GB kazettáktól a legutóbbi DS-ekig, akkor DS Lite-ot vásárlok?!?
    4.) Ha a fentiek igazak, akkor valaki tudna egy valóban jó becslést adni, mennyi a reális és tényleges ára egy megkímélt, szép, nem agyonhajtott DS Lite-nak?!? (Csak a gép, cerka, töltő.)

    Előre is köszönöm!
  • flevente
    #3719
    Üdv! Gameboy Color és Advance mentéseket honnan lehet letölteni?
  • kisgabo
    #3718
    ez flas 4 GBA kari eladó.

    privizz ha érdekel. 6000 pénz.
  • Csuzi1
    #3717
    Légyszi adj egy e-mail címet, mert nem tudok hová írni! Köszi.
  • Csuzi1
    #3716
    Eladó egy GBA SP - Backlit, és egy GB Micro gép. Mindkettő gyûjteményből. Érdeklődni, privát üzenetben!