13
  • marque
    #13
    1. Vmit félreértettél.
    Ha elolvasod az üzenetemet, amire reagáltál, majd azt, amit reagáltál, ráfogsz jönni.


    2. Figy én ugye a címben a rossz szó alkalmazását kifogásoltam. Így lett volna helyesen: "A tudósok rosszul feltételezték a napkitörések irányát", avagy: "A feltételezettel ellentétes irányba haladnak a Napból feltörő gázok".

  • mad mind
    #11
    Igen a tudósok tudták rosszul. Miért ez számodra elképzelhetetlen? Pont azt írja: "Az ellenkezőjét látjuk, mint amire számítottunk" - mondta Neil Sheeley, a Haditengerészet Kutató Laboratóriumának naptevékenységekkel foglalkozó tudósa.
    Nem tudom minek személyeskedsz én sem mondtam rád, hogy köcsög vagy.
  • marque
    #10
    "Nem a Föld a világmindenség központja"

    A miénk [emberek (???)] viszont alighanem igen.
  • marque
    #9
    Na ne butáskodj. Szóval szerinted nem a tudósok tudták rosszul, hanem bizony a Nap csinálja helytelenül, amit csinál ??

    Mehetnél SG-snek, még hinnél is az álcímszavakban.
  • mad mind
    #7
    A cím kivételesen helyes, mivel a tudósok azt hitték nem a Nap felé fog haladni a gázfelhő, ennek ellenére arra haladt. Ebből a rossz irány. Nem a Föld a világmindenség központja.
  • marque
    #6
    "rossz irányba tartanak" -- ismét egy hangzatos, a hír tartalmával, és érzéseinkkel ellentétes címszó.. Teljesen világos a trend: minden hírnek pontosan az ellenkező címszavat hazudni a főlapon. Laza ez a hazudozás. [pestiesen szólva, természetesen.]
  • I.C.ram
    #5
    meg nemhogy par ezer hanem millard evig nem fog semmit csinalni szerintem a fol vesztet nem a nap fogja okozni hanem valami kurva nagy szar belenk jon :)) vagy megtamadnak minket az ufok :))
  • Dömper Ármánd
    #2
    Hát szerintem ha pár millió év alatt nem csinált semmi nagy bajt a nap, akkor a valószínűségszámítás azt mondja, hogy az elkövetkező néhány ezer évben sem nagy valószínűséggel fog :)
  • Lacc
    #1
    Azt hittem szívgörcsöt kapok mikor elolvastam hogy rossz irányba tartanak!