16
  • balumaci
    #16
    ez szerintem egy kicsit sok lesz GAMECUBE!!
  • GAMECUBE
    #15
    mellesleg 510ezer GC ment el japanban csak szeptemberben.. (a feleves tarojelentes szerint, amit szeptemberben zartak le, leven akkor van felev,) tehat az sem tart meg csak 200ezernel..
    de varj berakom egy japan oldalrol az idezest (angolra van forditva persze)jah es japanban nov 21ota felturbozodott a GC eladas!!!(mert az uj szinek jobban kelendobbek, és a SMBDXis megjelent, aszinek a fekete, narancs)
    "and NGC of 510,000 sets (domestic) at present at the end of September."
    bocccs!!!

  • GAMECUBE
    #14
    Tehat a boltok jeleznek vissza, nem a N emberei kerdezoskodnek vegig mindenkit.... jah japanban nem voltak hasonlo nyilatkozatok, azt mondatak, hogy fogy a cube rendesen, de a varakozasaiknak nem megfeleloen, es nem ugy mint a ps2anno.. ez volt a pontos nyilatkozat....
  • GAMECUBE
    #13
    mar bocs elek, de a japan eladasi adatok mar hetfon rendelkezesre alltak (apneteki debut utan)
    jah es tudod honnan tudja meg a nintendo, hogy elkelt?? hogy azok a boltok(15000)ahovan szallitottak GC-t visszajeleznek, hogy kell meg, mert elfogyott, nah es mivel minden bolt jezett, hogy jovo heti szallotmanybol is kellene nekik,,, ebbbol le lehet kovtekeztetni!!mar boccs. neked nincs ezek szerint fogalmad hogy hogy megy ezek szerint...(japanban is igy mertek fel) a nintendo mivel 700ezret adott el, az egesz USA legsikeresebbe startolo konzolkaja let!!!!!!ennyit a szaros Xboxodrol, azt ne sirj nekem egy ev mulva, mikor majd nem tucc tuladni rajta jo?:)))
  • GAMECUBE
    #11
    hat ez van, en megmondtam, hogy GC tarolni fog, es mar japanban is megy a hepaj szerda ota ezerrel:)))(csak szeptemberben 510ezer GC, japanban, azert nem rossz, ahogy hireszteltek)
  • GAMECUBE
    #8
    hallod CSomi, Dolphin, ha akartok gyertek a GAmecube forumra dumcsizni egy kicsit oks?
  • CSOCSO
    #7
    GC rulez:)
  • GAMECUBE
    #4
    ne ugy mint suxbox, aki anapokban :)))
  • GAMECUBE
    #3
    "Nintendo has said that it has sold all 700,000 of its initial GameCube launch shipment. " meg vasarnap:)))))
  • Laalee
    #1
    kiraly ez az uccso kep mingya elevaz a srac hogy x-box a van :)