98
snes emulátorok
  • Sephi
    #58
    Egy haverem adta nekem egy DVD-en oket. Eskuszom akarmit kerestem mind megvolt :)

    Ha 1992-ben is igy lett volna jaj :)))0

    Majd 2012 -ben ugyanesz lesz a Ps2 , Xbox es GC mostani jatekokkal :) Rohogve toltjuk majd le oket!
  • fanatifo
    #57
    jaja jó sokat töltöttem le mamból is van vagy 5.5 giga meg neo geoból is az összes meg az összes konzolból régiekből jó sk van:)
  • Sephi
    #56
    Nekem is megvan az oszes! 4.5 giga csomagolva :) Van benne JAP , NTSC , Pal es minden nylv.
  • fanatifo
    #55
    nekem kb 4-500 romom van sneshez kinek kell játék szóljon a [email protected] címem és küldöm!!!!minden ami számít megvan de ég gyüjtögetek:)
  • Seth
    #54
    Breath of Fire 2 még megvan. A CT-re lecsaptak alighogy megírtam hogy megvan..
  • Sephi
    #53
    Hat kozben en eladtam :P
  • PHM
    #52
    Lehet,hogy késő,de azért megkérdem:
    Megvan még a SNES-CT-BOF II ?
    [email protected]
  • barret
    #51
    A Ps2-t rakd a pc tetejére, és mehet a game! Sajnos más megoldás MÉG nem létezik,érd be evvel!
  • Robogo
    #50
    Hello MINDENKI!
    Letöltöttem egy Ps2 játékot és egy pcsx201 nevű emulátort.Mit csináljak,hogy tudjak játszani a Ps2 játékkal a számítógépen?
    Előre is kösz!
  • csum666
    #49
    SNES RULLZ

    Anno még snesel nyomtam most emg gépen emuba tök komoly azóta dk1 et végig toltam a 2 t elkezdtem de nem értem végig még!

    A bugs bunny fő eleségnél járok....
    Probotector mekkora 1 gám:)
    Van sok jó gám sőt multiba is szoktuk nyomni:)
  • cSuwwi
    #48
    nem nyert :P
  • cSuwwi
    #47
    karakter választó képernyőn kellett beadni
  • barret
    #46
    Fő a tisztelet!
  • Anubys
    #45
    nem... cheat-menu...
  • Sephi
    #44
    Az az elejen a ver kombinacio ugye ?:)))
  • cSuwwi
    #43
    nekem sosem volt snesem. én ebben a korszakban állandóan a játéktermekben lógtam. Ott tanultam meg mindent. Egész nap csak Donkey Kong + NBA Jam + Mortal 2 ment :DD

    Mortal 2: Le, Föl, Jobb, Föl, Bal, Select (tudja valaki mit csinált?)

    Ja, és ez kb. 8-10 éve lehetett. Tegnapelőtt áltam neki 8 év után ismét DK-zni :D
  • cSuwwi
    #42
    jaja :D
  • zaki
    #41
    nekem is megvan még a jó öreg snes-em fent a szekrényben egy reklámszatyorban rohad :P
  • Sephi
    #40
    Amen :)))
  • Seth
    #39
    Muzeális érték
  • Seth
    #38
    Akkor 10 év múlva gazdagok leszünk :)
  • Sephi
    #37
    Nekem mar sajnos nem csucsul. Egyetlenegy eredeti SNES jatekom van es a a Breath Of Fire 2 :)
  • Seth
    #36
    Nekem még itt van a szekrényembe a SNES-em. És a legjobb szerzeményeim még ott csücsülnek mellette: nevezetesen Chrono Trigger; Breath of FireII.
    Nem kell valakinek?
  • Sephi
    #35
    Huu baz... aztnezem hogy en hogyhogy nem szoltam ebbe bele meg akkoriban. Pontosan 2000-ben egesz evben csak snes romokat kutattam fela neten :) Regi szep idok!~
  • zaki
    #34
    ejj de jót Donkey-ztunk az éjjel csuwwi :)
  • balumaci
    #33
    nah,még nem kaptam meg,akkor légyszi küldd el!
  • GAMECUBE
    #32
    szvesen
  • balumaci
    #31
    ok,kűggyed!!
    előre is thx!
  • GAMECUBE
    #30
    hat olcson.... figyi levelben kuldok listat jo??? egyebkent 500ft a csere azt is lehet:)
  • balumaci
    #29
    oksa mennyiért?
    és game-k?
    azt menyiért tudsz?
  • GAMECUBE
    #28
    aha neked:)))) de bazz olcson hozza lehet jutni, par ezerert, ha kell szoljal szerzek.
  • balumaci
    #27
    ez nekem jött?
  • GAMECUBE
    #26
    snesen nincs 3ds plattform, a SMW pedig a super mario world ketto roviditese igen
  • magus
    #24
    SMW2?
    az minek a rövidítése?
    amugy sneses 3D-sre gondoltam, de letöltök most először egy n64 emut is megnézni...
  • GAMECUBE
    #23
    nem adom semmiert se:DDDDDDD most szereztem, nekem az most nagyon kell:)
    en 64en nyomtam vele, emu nem erdekel mar.
  • Madman
    #22
    Majdnem offtopic,de azert megse.Valakinek sikerult mar jatszania a Cruisi'n USA val N64 emulatorral?Ha igen irjon mar mert nagyon erdekelne!Kosz
  • Janey
    #21
    www.freeroms.com
    van itt minden
  • balumaci
    #20
    gamecub kérlek ha lehet add majd nekem kölcsön a SNES-t,ha akarod,megbeszélhetjük mail-ba is!
  • GAMECUBE
    #19
    hat, nekem a fragon warrior 6 kene, meg a star ocenan, nem kuldod el nekem mailbe??? megksozonnem... a cimemet tudod hogy kell elerni :))
  • GAMECUBE
    #18
    Magus, 2-dre gondolsz???( adonkey konf sorozat szerintem az egyik legjobb platform sorozat, most mie mondod), ha szep es nehezre vagysz, akkor a SMW2: Yoshi's Island, Mario Allstar,(snesre)
    64re, Mario 64, Banjo sorozat, Conker,
    jah es csak azert nintendo gamekat irtam, mert csak arra vannak igazi plattform gamek!!! atobbi szemet utanzat (crash is), ez nem az en velemenyem... konzolbl csempesztem, de egyetertek vele:)