Bleem: Game Over
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15
hat akkor psx cuccost se fogok sokat gyujteni..nem mintha eddig sok lenne belole.. de azert kar erte, biztosan sokaknak jo volt ha a sony-nak ennyire megerte kiutni
megírták még a Bleem!Cast-ot tekken3ra, granturismo2-re és metalgearsolidra. ezek léteznek. léteztek. 😞(
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
1 perces néma csend...(viszlát)..
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097494459230781640628620899862803482534211706798214808651328230664709384460955....
Jó hogy vége olyan szer volt az a Bleem! hogy sírógörcsöt kaptam tőle! A Virtual Game Station ezerszer jobb! Bár a PS2 meg XBOX emu tényleg jól hangzik :-)
\"Born to Lose, Live to Win\" --Motörhead
azért amit emailben visszaküldenek azmegható😊 de tényleg ..és nem tépkedi a szirmokat hanem lehullnak a szirmok no de mindegy.... RIP😞(((((((( ( bár sose bírtam hazsnálni a bleemet!)