25
Mi a véleményetek róla?? Szerintem tök sirály..
  • Marki
    #25
    Hova tűnt AFROMAN?
  • Marki
    #24
    Láttátok az új klippjét? Tök kircsi..
  • Marki
    #23
    Király, én is ott leszek... Talán:-D
  • Zeo
    #22
    Hé, most láttam a PM-ben,de azért nézzétek meg ti is. AFORMAN koncert lesz itt nálunk vmikor Áprilisban!
  • Mp3Pintyo
    #21
    Morpheuson???? Azon mp3-at? Ez valami vicc :)))
    Mikor tudsz onnna egy jo minosegu (min 192kbit)-es teljes albumot letolteni!! Rendes ID3-al, nfo-val?
  • Hydrox
    #20
    nem értelek benneteket.Morpheus.Ennyi.Bármit megtalálsz.Szerintem keresgesetek azon.
  • Zeo
    #19
    Ok, thanks for da cím. Müxik is. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudsz-e linket a Jay and Silent Bob Strikes Back OST-hez linket? Nagyon fontos lenne. Előre is köszönönom.
  • Mp3Pintyo
    #18
    Itt egy uj cim, gyorsan robbanj ra amig muxik:
    ftp://217.35.83.88 /com2 / t@gged/By/Th@ King/Albumz/
  • Mp3Pintyo
    #17
    Nem, nem rontottad el, kozben leallitottak a szervert :(
    Az Mp3Portalra felraktam egy egitseget, hogy hogyan lehet letolteni. Az IRC-es letoltt olvasd el. Azzal barmikor le tudod szedni ezt az albumot.

    Mp3Portal-Segitseg
  • Zeo
    #16
    Ah kösz a címet, jó lenne ha müxene is. Vagy lehet hogy én toszom l valahol?
  • Zeo
    #14
    Hát igen, nem tudod, ki a halálnak volt ötlete a Néma Bob. Csendes Bob sokkal jobban megfelel. Jay hangja szerinted passzol? Originalban 1 kicsit rekedt, de a Dogmában is nagyon laza (pl: kicsik vagytok ehez a sporthoz Törpekacsák. [bobnak]: Nokedlik :) ) Egyszer megnézném originalba a filmet.

    Nah igen, a Links 2 3 4 egyik kedvenc számom :) A Rammstein című szám hogy tetszik?

    Jah igen, találtam egy oldalt, NAGYON nagy állatságról szól. Valahogy így: Strike Back against Jay and Silent Bob Strikes Back, a cím: www.jayandsilentbob.com
  • Pheel
    #13
    Dogma el van szúrva szinkronnal. Az ő neve nem néma Bob (Dumb Bob), hanem Csendes Bob (Silent Bob). ShopStopot ajánlom, abban istencsászár a szinkron.

    Rammstein? Háát. Volt 1-2 jó feldolgozásuk, de sokat loptak a Depeche Mode-tól. Mondjuk a Links nagyon el van találva, az tény :)
  • Zeo
    #12
    Marky: Te se tudsz linket vmilyen sitera? Kell Afroman album, csak a Because I got High van meg. Most is az szól :)
    Rammsteint hallott már valaki?
    Pheel: Jah igen, tényleg :) Csak ez volt kiírva minden oldalra
    Tényleg, Néma Bobnak minden filmben ilyen gyenge a magyar hangja? A Dogmában elég lányosan hangzik, eredetileg viszont tök jó hangja van. Jay magyar hangja viszont szerncsére passzol az originalhoz.
  • Pheel
    #11
    Shop Stop - Clerks ugyanaz.
    A Chasing Amy - Comic Strip (Képtelen képregény) címen terjedt el kis kontinensünkön.
  • Zeo
    #10
    Igen, 5 filmjük van most. Shop Stop, Shop Show (erről azt mondták elég rossz), Képtelen Képregény (ennek ha jól tudom Chasing Amy volt a neve, és a többinek is valami más neve volt, pl Clerks), Dogma -ez szerintem nagyon jó, nekem szerencsére megvan, és csak arra hívja fel a figyelmet,hogy mennyire kövesedett a kereszténység, szerintem jogosan :)
    A zenéhez ha tudsz linket, akkor szólsz?
  • Pheel
    #9
    Zenéje nincs meg sajnos. A ShopStop megvan. A Képtelen képregény (Comic Strip) csak angolul volt meg és nagyon rossz minőségben, de azt moziban láttam. A Dogma pedig megintcsak megszerezhető.

    Dogmát azért szólták le, mert kritizálta az egyházat. Nem kell vele törődni. Sok jó filmről mondták már az ellenkezőjét :)

    Van még egy filmjük. Az még nem jelent meg Mo-on, szóval azt meg a legújabbat nem láttam még, de igyexik az ember :)
  • Zeo
    #8
    Jah és tudsz egy oldalt ahonnan le lehet tölteni az Afroman v. a Strikes Back filmzenéjét? Mert a Kazaan nagyon lassan jön le :(
  • Zeo
    #7
    Tényleg láttad a többit? Hol szerezted meg? Én csak a Dogmát és a Strikes Backet láttam (ma másodsszorra ) Nem tudom mért, te nagyon leszolták 1 csomó oldalon a filmet ...
  • Pheel
    #6
    A Strikes back-et nem, a többit meg perszehogy :)
  • Zeo
    #5
    Jaja :)))
    Jay and Silent Bob kicks ass
    A filmet láttad? V. View Askew előző produkcióit?
    Afroman meg király zene, naon király
  • Pheel
    #4
    jó, de nagyon. Ráadásul benne van Jay és Silent Bob is :)))))
  • Marki
    #3
    áh! Csak fura.
  • HC-3
    #2
    szar
  • Marki
    #1
    Becuse I got high