415
ABszolut CUBE
  • Ali
    #370
    Miért? Csak az a menő, felnőtt csávó, aki embereket belez ki a játékban? Én 29 éves vagyok és nagyon szeretem a Mario játékokat. Szégyellnem kellen magam?
  • GAMECUBE
    #369
    HAt az hogy betegre rohogod magad, ilyen szerepkorben gameban meg nem lehettel, tehat egy uj stilus feeling az egesz.... amit eddig csak tvbe lattal, most te magad is csainalhatod, illetve atelheted megint a pici kis "OVIS" Nintendoddal, ... csak az van, hogy ilyen game mas gepre nem lesz, mert tenyleg minden hataron atmegy..... szal kiraly a N bebizonyitotta, hogy nyitottak mindenre! (ez is egy uj N stilus lett, kiv. vagyok hanyan fogjak majd masolni le az egeszet, mert a tobbi cegtol eddig csak erre telt... Mario-sonic, MArio-Crash, Banjo-Jak anD DAxter (a sok kaland resz miatt)
    itt most csak a fohos es game stilusokra utaltam, persze van tobb is:)
  • CSOCSO
    #368
    nah mi lenne?? amit leírtam hoyg szorakoztató...a bemuatató nagyon testzett amugy még nem gameztam és a gamez 2% at sem ismerem szal nemtudom!
  • K.András
    #367
    Én nem azt mondom hogy szar hanem azt kérdeztem mi ebben a jo.....
  • CSOCSO
    #366
    öszintén??? szereted a southparkot?, igen .?????gyan ilyen ez is: uj aranyps lehet rajta röhögni lefoglalés ujat nyujtami eddig nem volt!! vagy nem tetszik? képzeld kurva sok embernek tetszik a south park!!! ugyan ez van ezzel..mert neked nem jön be ez csak a hüólye stratégia arrol én nem tehetek!!! lehet hogy ez a agemz sokkal jobb sokkal szorakoztatobb mint egy hülye stratégia vagy... persze csak lehet.... nem biztos mindenesetre nekem tetszik!!!!!!!!
  • K.András
    #365
    de miért kéne téged megvédeni?
  • K.András
    #364
    Mi Ebben a jo most öszintén?
  • CSOCSO
    #363
    Csabi!ménem teszedbe azt a gif et amit én küldtem neked?? a crazycube-sat?
    he? no mindegy amugy meg a gyerekes conkerről annyit hogy ez egy egyedi gamez ilyen sem lesz semmi másra parodizálnak a filmben mindent!!! az alientőlelkezdve a mátrixig!!!!!!!!!!!!!!!!
    pl amikor megszolal a conker a királynő aliennek hogy tűnj az utamból tekurva!! szó szerint igyés nem kisípolvameg hasonlok!! fullkáromkodnak mint a south parkban!!! kurva jó gamez meg amikor a hugyoddal kell eloltani a tűz szörnyeket meg amikor elvered a heregolyóját annak a hülyének:) kurvajó!!!
  • balumaci
    #362
    ok,de remélem hétvégén,mert kulonben nem igazán jó!
  • GAMECUBE
    #361
    de szidja cask, nem egy ember szidta mar a GX-t, sot ha szamolni kell tobbet anyaztak, mint a tobbit osszeveve:))) jol esik egy kis szinfolt.... jo fej srac a GC.
    Hallom te is jonnnel GC-t megnezni.... nah megbeszeljuk az tuti hosszu utazas lesz:)
  • balumaci
    #360
    én is ezt mondtam!
    de a gyerek(GC.)
    akkor se szidja a többiek gépét!!
  • GAMECUBE
    #359
    azert van pont mogotte, mert en mar foglalom a normalisat:)
  • GAMECUBE
    #358
    csocso en nem az a GC vagyok:))) nem engem faszozott le:)) de ne tegye massal se:))) azert koszi csocso a vedelmet... de o egy masik GC:)
  • GAMECUBE
    #357
    lesz meg ra egy ket jo... vampiros, meg egyeb:)
  • GAMECUBE
    #356
    ez regen sem allt a Nintendora, csak valahogy raragasdt, nem sorolom fel megint, mennyi komoly nev volt ra, mellesleg a jelenleg i 20on akarhany GC jatekbol 3 ami ovisoknak van!!! szal GC messze nem lesz ovis, bazz lattad mar Conkert???? N64re?? nah azt szivesen bemutatnam neked, van benne alkohol,drog, szar hugy karomkodas, minden gusztustalansag, es oldokles, ver, ezerel, na erre mond, hogy kolok game (a reszegseget egesz jol mutatja be:)
  • balumaci
    #355
    ok,de akkor gyere a másik GC topicba,mert már egy órája se hired se hamvad!
    :)
  • CSOCSO
    #354
    balumaci menj már innen!!!!!!!!! :)))))))
  • balumaci
    #353
    már megint a név nélküli úr!
    legalább azt ird oda,hogy xy,vagy a monogrammod,vagy istentuggya mit,de ne egy üres sávot,kérlek!
  • balumaci
    #352
    ok
    :))))
  • CSOCSO
    #351
    innen igen mert meglértem rá öket de te itt vagy bazuz ne irj ide!!! hanem a sima GC topicba!!minek két GC topic?
  • balumaci
    #350
    mi van,mindenki eltűnt?!
  • CSOCSO
    #349
    hja király
  • balumaci
    #348
    hehe,ez nagyon tetszett!!!
    hol hallottad????
  • balumaci
    #347
    nem tudom,de nagyon bunkó,hogy lenyúlja a neved!
    de legalább még egy képviselő a fiatalabb korosztályból!
  • balumaci
    #346
    oksa!
  • CSOCSO
    #345
    IDE MÁR NE ÍRJATOK IGAZ HOGY A GC A NYERŐ:) DE GYERTEK A SIMA GAMECUBE TOPICBA!!!!!!
  • CSOCSO
    #344
    okay mind egy ti hadjuk ezt a topicot és irkáljunk a másikba!!!!!!
  • balumaci
    #343
    ok,mennyunk!
  • balumaci
    #342
    már nem azért,de én egy másik GC-nek ugattam!
    már ketten vannak!
    azt(akinek beugattam)GAMECUBe.-nak hivják,
    viszont azzal a GAMECUBE-val,akinek a logo van a neve helyén azzal jóban vagyok!!
  • ember
    #341
    ok, rosszul fogalmaztam, a RE a fiatlalabb korosztálynak IS készül. tehát végtelenül egyszerű, egy 13 éves is könnyedén végigviszi, nem kell hcgamernek lennie. más kérdés hogy nem tesz jót a lelki fejlődésének ez a mészárlás, de hát tetszik nekik, ez a lényeg
  • CSOCSO
    #340
    nem!!! az más szitu volt és nem értad amit irok!!! amugy meg idegesít hogí két GC topic van nem felejtjük el ezt és irunk a sima GAMECUBE topicba?
  • CSOCSO
    #339
    ??????????????,
    nem ugrottam neked csak atz hogy lefasztoztad a GC-t amikor pár napja fostál és neki irogattál közben most meg nyalizol az andrisnak amugy midnegy ez igy szokott menni amugy meg ez most tényleg más mint az n64 esetében értsétek már meg azé volt idáig sok gyerekes gamez N64 en mert kazis volt öcsém 32-64 megába pakolj már bele egy MGS-t!!!!!!!!!!!! nem nagyon fox tudni!!! most it az 1,5 gigás Mini DVD bele lehet pakolni egy MGS2-t is!
  • balumaci
    #338
    jaja!
    jajj,most neked adtam igazat,ugyhogy neked nyalok.
    Nem igaz?!
    :))
  • balumaci
    #337
    engem például nem igazán
  • CSOCSO
    #336
    hát nemtom még nem láttam olyan embert aki ezt irta volna te vagy az első!!!!
    amugy nemtom mi az a gamez:)
  • balumaci
    #335
    ok,rendben!
    de ez szubjektiv véleménnyilvánitás volt!
    neked is van vélaményed,nekem is,nem kell attól egyből egymásnak ugrani(mármint te nekem!)
    :)
  • CSOCSO
    #334
    milyn gyerekes gamezok? egyedül az n64 volt az a konzol ami gyerekesebb és kevés gamezzal a kazetta miatt az egyetlen azelött volt NES meg SNES meg a sok GB.. most olvastam hogy nem is tom melyik konzolbol 1.2 billio -t adtak el!!!!!!!!!
    szal az N a godfather ebben a szakmában és öt kéne legjobban megbecsülni... amugy meg közel sem jön olyan sok gyerekes gamez az N re ...
  • ember
    #332
    most lehet hogy leugattok, de szerintem a RE pont gyerekeknek való. mármint ilyen 13-14 éves korosztálynak. a "fejtörők" prmitívek, a játékmenet végtelenül egyszerű, különösebb ügyesség nem kell hozzá, a sok vér pedig elsősorban ezt a korosztályt hozza izgalomba.
  • CSOCSO
    #331
    igaza?? öcsém most tűnik ugy hogy az N megint kezd belejönni a dologba!! a 20 gamezből 3-4 gamez van ( maximum) ami gyerekesnek mondható grafikailag de elmondanám sápadt arcú barátom hogy azokat még te sem tudnád végigvinni a 14 éveddel!!!! amugy meg Xbox ra sincs semmi jo gamez ... HALO ... abe.. unreal 2 doom 3.... mig a többi sport ami megvan ugyanugy ugyan azok GC re mig GC re van RE ami a legszebb gamez ami idáig kijött...van még eternal darkness...kameo...SW:RS2....mi is van még nemtom hirtelen fejből...jönnek a jo gamezok GC re!!!!!

  • balumaci
    #330
    mert az N általában sok dedós játékot ad ki a gépeire,egyébként több komolyabb játékban csak a grafika gyerekes egy kicsit!
    de most küldjél el a jó kurva anyámba,meg szidd a PS2-t!