77
  • Ali
    #77
    Merre van az üzlet? Lehet, hogy benézek.
  • Ali
    #75
    Köszi. 1 és 2 megvan. Írd meg kérlek, hogy mik vannak és mennyiért az emilemre, vagy ide!
  • Ali
    #72
    Az tényleg jó olcsó. Mario Party 3 van?
  • GAMECUBE
    #70
    Nem ali nem vettem:(( mert meg keresek, talaltam mar simat, marioval ujonnan, de az 36ezer.... hat bazz annyiert nem kell:)
  • GAMECUBE
    #69
    A vállalat szóvivője elmondta, hogy a GameCube fogadtatása annyira kedvező volt, hogy az eredetileg tervezett 1,1 millió darab helyett 1,3 millió konzolt szállítanak az üzletekbe az év végéig..... bocs, de ez siker!!!!!!!
  • Ali
    #68
    Akkor neked sem akar elindulni az ICQ? Conker van pc-n. A paper mario milyen? Nem ismerem. Vettél n64-et?
  • GAMECUBE
    #67
    oksa csocso majd megtanulom az ICQt:))
    azt majf osszetartunk, toborzunk meg miegymas:))
    AlI CONKER nem kell N64re??? vagy paper mario??:)
  • Ali
    #65
    Basszameg a kutya. Megpróbáltam letölteni. Fél órát kínlódott és most nem indul el. Lehet, hogy a szolgáltatóm nem engedi?
  • CSOCSO
    #64
    te van icq-d? ha nincs töltsé le 4 en vagyunk GC sek jelen pillanatban sőt a Dolphinnal együtt 5 en csak alig látom mostanában szal nekünk azé összekéne tartabni és letölteni valami icq-t és tartani a kapcsolatot mert ez kb olyan mint az email de azon beszélgetni szar!!!!
    szal ICQ ra fel és akkor ott chatelhetünk!! az cool!!!
  • Ali
    #63
    Hét végén vettem egy Mickey Speedway játékot a N64-re. Tök király. Még mindíg élvezhető az N64. Várok egy évet a GC megvételével, addíg lemegy az ára.
  • Ali
    #62
    Nem vagyok jós, hogy tudjam, melyik lesz a legsikeresebb konzol, de az biztos, hogy a Nintendo most nagyon meg fogja szorongatni a sonyt.
  • Ali
    #61
    Ami viszont tény: 700 ezer db. GC-t eladtak egyetlen nap alatt. Ez azért már jelent valamit, akárki is mondja.
  • Ali
    #60
    Na, te aztán nagy parazst vagy. Huzzál innen, vagy szólj hozzá értelmesen!
  • GAMECUBE
    #58
    RE: az van, hpgy nem tudod felfogni, a Nintednot jobban szeretik mint abuziboxodat, es a 64csak 1 gep volt acegnek, ami nem lett annyira sikeres... a GC az lesz.... tobbszor nem szoktak a cegek hibazni (A sega gepei mindig is buktak, ok sajnos ilyenek voltak)
  • GAMECUBE
    #57
    REMEK ELEK...

    "Nintendo of America's VP George Harrison says GameCube is selling out everywhere. Are you surprised?" Mert te biztosan....

    Sot.. ez a mai japan allas...:)

    "Many people bought one of the new system colors along with SSB DX and 3 controllers. It certainly looks like things are picking up for the GameCube in Japan!"

    Tehat japanban is beindult a hepaj..:)
    A buzi xboxbol meg nem kelt el csak 220ezer darab:)))hehehe.... jah es japanban remelem tudod, hogy az xboxnak nincs sok keresnivaloja.... szerinted megis miert toltak el igy a megjelenest????

    Kefe: Te meg egy pc-kocsog vagy de ajavabol... ha ennyit tudsz beirni, akkor inkabb huzz a fenebe joo?(vagy tunjel suliba:)))))hehehe



  • GAMECUBE
    #45
    dead or alive 3 meg csak xboxos game(tehat azt elnezted
  • GAMECUBE
    #44
    mgs 2 csak europaban nem jelent meg meg.... mgs lehet lesz GCre is, soul calibur 2 is... ffx (allitolag megegyeznek a nintendoval az osszes resz gcre konvertalasaval 6-12)tekken is lesz GCre... silent hill, meg xboxra...(mind szebb es jobbmint ps2es, sajna) tehat ami tobb konzolra lesz, abbol a Ps2es aleggyengebbb, ami xbox elleneben sux
  • GAMECUBE
    #42
    nagyon nagy szam... de behozhato:)
  • GAMECUBE
    #41
    hat ja, de mar 1.5eve kinn van a onzol (europaban is mar egy eve)
  • GAMECUBE
    #38
    HALJATOK ALITOLAG Oktoberben jon ide a Cube (egy nemet oldal irja ezt!!!)de szerintem ez kacsa... mivel mar olyat is irtak hogyUnreal Championshipet lesz GCre:)) egyszeruen azert lehetetlen a hir, mert N akkor bukna az europai piacot... szal szerintem feb-marc kornyeken fog kijonni:)( a heten allitolag be is jelentik hivatalosan)
  • GAMECUBE
    #37
    hat nem eleg eros szamok, de legalabb valami..
    a komplex gamerol csak annyit, hogy azert egy Banjo, avagy donkey 64 igencsak komplex volt, es komplikalt, annyi mindent kellett benne csainalni, hogy beleorultem... (hameghalsz elorol szepen az egeszet, nincs kenyemes pc-sminden mpben mentek megoldas!!)szal nehez es komplex gamekat gyart a nintendo es a rare!!
    melyik hirre gondolsz MOzes??? mert ha a sikeressegre, akkor az tuti igaz!!! all GCN-s have sold:))))) 100milios BEVETEL!! az elso napon(hotter than Potter, ahogy a nintendo hivja:)))hehehe, mintegy mutatva hogy megelozte a HP rekordjat:))
    csomi latom te is nagy fan vagy... irj nekem is emailt,, milyen gameid vannak, stb... tartsunk ossze Nfanok:)))( www.extra.hu/nintendonation:)))lehet segiteni:)) velemenyezni:)
  • CSOCSO
    #36
    álítólag 50% al több mature gamez lesz gc re és 02% al több rpg!
  • CSOCSO
    #35
    hehehehe két izmos pali kéne:) egy meg a "bikával" mászkálna hogy állandóan újraindítsák a gépet:)
  • CSOCSO
    #34
    csomi dobj egy emailt nekem! csá ( katt a nevemre és ott az email cim..)
  • Mozes
    #33
    Ez honnan van??
    Mert nem semmi hír!!!
    HA ez, így van akkor tényleg lenyom mindent a GC
  • Mozes
    #32
    Jogos amit a Gamecube-ról írtok,
    De engem nem érdekel, hogy mekkora helyen fér el egy játék, az sem nagyon, hogy 199 vagy 299USD a gép, mert azt a 100USD kibírom egy jobb gépért(ha egyáltalán jobb) az a lényeg, hogy leülök elé és milyen élményt nyújt.
    Na most a Commandos2-vel játszom már vagy 3hete. Most meg a Silent Hunter2vel. És próbáltam a rengeteg PS2 játékot is, de valahogy nekem jöttek be. Én szeretem a "komplex"-ebb játékokat mint a Silent Hunter vagy a Civilisation3.
  • Ali
    #30
    Na ennyit arról, hogy nem lesz sikeres...
  • Ali
    #29
    The NINTENDO GAMECUBE also represented the top video game launch of 2001, with initial hardware unit sales running more than twice that of the Microsoft Xbox, and even Nintendo's own wildly successful Game Boy Advance, which debuted in June. Many stores reported selling out of the hardware system in a matter of hours.

    "Some 700,000 NINTENDO GAMECUBE hardware systems moved to retail locations in time for our launch, our largest first day supply ever," says Peter Main, executive vice president sales and marketing at Nintendo of America. "But right now it appears that none of them may be left by this weekend."

    Nintendo of America has committed to shipping a total of 1.1 million hardware systems to retailers by Christmas.

    The top-selling opening day software titles were those exclusive to Nintendo GameCube. Most popular (in order) were Nintendo's self-published Luigi's Mansion, followed by Star Wars: Rogue Squadron II: Rogue Leader from LucasArts Entertainment Company, and Nintendo's Wave Race: Blue Storm. Reorders are already underway to replenish all retail software supplies.
  • Ali
    #27
    Hol láttad? Kíváncsi vagyok. Nekem már a Mario Kart 64 és a Mickey Speedway is nagyon bejött.
  • GAMECUBE
    #25
    Ez igy van..:) A nintendo es rare ovis jatekai altalaban az idegesitoen nehez kategoriaba tartozniak.... a kinezetuk, meg szerintem zsenialis, miert kene most terroristakkal jaccanom ahhoz (a 22szazadban:)hogy egy game jo legyen.... perfectd dark is miylen nehez, a banjo se konnyu 100%ra (meg annal kevesebre sem)
    szal aki fikazza probalja i, biztos nagyon jol fog szorakozni....
  • GulaSoft
    #21
    Már nem azért mondom de szerintem tök jól néz ki, sokkal normálisabb és kissebb mint az xbox.
  • Ali
    #19
    Mindenben egyetértek veled. Én 29 évesen is nagyon jókat szoktam játszani a sokak által "ovisnak" minősített játékokkal. Sőt nem is érdekelnek túlzottan az öldöklős játékok.
  • Sephi
    #16
    Ha nem csinalnak ra Mariot vagy Sonicot akkor nem is veszem meg bibibibib
  • Sephi
    #15
    Ha nem csinalnak ra Mariot vagy Sonicot akkor nem is veszem meg bibibibib
  • GAMECUBE
    #13
    es europaban se hiszem hogy atutoek lesznek...
  • GAMECUBE
    #12
    ezt azert nem hiszem.... japanban peldaul a kutyat nem erdekli....
  • falu torreadora
    #11
    Az IDC szerint az Xbox 2003-ra atveszi a piaci vezetest a PS2-tol.

    "Xbox to command more than a quarter of the game market by the end of next year and surpass the market share of Sony's PlayStation 2 by the end of 2003."

    http://www.forbes.com/2001/11/16/1116xbox.html
  • GAMECUBE
    #10
    Mellesleg a GC JOYa a legjobb!!(10/10pontos lett, xboxe 10/4!!:)
  • GAMECUBE
    #9
    HAT HALA AZ ISTENNEK HABLA en se a tiedet...
    Figyelj ne csak szitkozodj, hanem irj valami ertelmeset is a temahoz, ha mar meltoztattal hozzaszolasoddal megtisztelni ok?
    NA a cikkeben annyi a baki:), hogy 15 game kaphato a GCre aa megjelenes napjatol, mig xboxra a megjelenes napjan csak 5, ami most mar kb10nel tart....(de ez nem olyan lenyeges...)
    Jol is teszi a nintendo, hogy nem villogtatja a hardvare kepessegeit, mivel nincs miert beegnie.. (eleve a szemevel latja az ember, hogy GC-s gamezok jobban neznek ki a tobbekenel)
    Mint az MSnek a z Xboxal, ami A PGR-ben 30fpsel megy, es zuhangat 5-10fpst game kozben, ez igaz a Halora is,hat ezek utan nem is tudom.....
    mellesleg nezzetek el az index.hura, ott azert kepet alkotnak arrol, hogy nem ovisoknak keszul a GC!!
    A nintendo csodjet hiresztelok meg egyszeruen gugyek... es nem ertenek az uzletho semmit se.. (mivel a nintendo meg soha!!! nem produkalt veszteseges evet... tavaly, ami a leggyengebb evuk vol, 700millio dollaros profitra tettek szert... es ez iden noni fog ismet:)))
  • CSOCSO
    #8