116
a PLAYSTATION2 diadalmenete
  • Kandurex
    #116
    Az ATI sikeresen elhalászta az XBOX2 grafikus csipjének gyártását az NVIDIA elől (pontosabban az NVIDIA nem mutatott különösebb érdeklődést), a Nintendo-val pedig fejlesztési együttműködést kötöttek. Kérdés, mi marad így a grafikus óriásnak?
    Erach Desai, az American Technology Research elemzője szerint az NVIDIA nem vákuumban ücsörög, a Sonyval folytat tárgyalásokat a PS3 kapcsán. A Sony szereti maga kézben tartani termékeinek technológiai komponenseit, ezért kérdéses kiadja-e a konzol egyik legdrágább komponensét külsős cégnek.

    A PS2 grafikailag leginkább visszamaradott a jelenleg piacon lévő, hasonló kaliberű konzolok között, s talán túl nagy falat lenne a Sony részére, hogy egymaga lásson neki a grafikus csip elkészítésének. Desai szerint a lehetőség azonban nincs elvetve. Értesülései szerint mindkét oldalról érdeklődnek, s mivel még formai bejelentés sem történt a PS3-at illetően, ezért elképzelhető az outsourcing.

    Michael McConnell, a Pacific Crest Securities embere szerint kevesebb, mint 50% esélye van az NVIDIA-nak, hogy megnyerje a PS3-at, viszont belső információik alapján a Sony mind belső, mind külső megoldás eshetőségét fenntartja.

    hardwired
  • Oldern the 1st
    #115
    "-elotte volt snes is- lett n64 "

    ez magyarul így hangzik:
    ...lett n64-előtte volt snes is-...

    sorry...
  • balumaci
    #113
    aztakurvaélet!!!
    nem lehet rossz!
    mongyá nekem egy URL-t!
  • SeGa
    #112
    hat ja....DOA 3 szintu minimum...sőt
  • balumaci
    #111
    fasza??
  • ergo
    #110
    Hogyan lehet DVD CD-re írt Ps2-s játékot Action replay2-vel elindítani?
  • SeGa
    #109
    Hu baz Vf4 Odabasz ps2 n rendesen.....
  • balumaci
    #108
    jaja
  • SeGa
    #107
    ezvan ezust is szepen csillog balu
  • balumaci
    #106
    én egyelőre még csak istencsászárságból doktoráltam,ugyhogy még meg se kozelitelek téged!!
  • SeGa
    #105
    Hat fogalmam sincs de kojima csak kiraly volt isten en vagyok
  • balumaci
    #104
    ok,bár kojima egy isten volt,nem tudom,hogy az utódja elég jó lesz-e?
  • SeGa
    #103
    Csak annyit irtak egyebkent hogy kojima visszavonul es az ESETLEGES folytaTast mas fogja mar csinalni ennyi
  • balumaci
    #102
    ezt meg hol hallottad?
  • SeGa
    #101
    100. hehe :)
  • SeGa
    #100
    ja es en voltam manyusz is RIP :D
  • SeGa
    #99
    Kiraly!!!! link?
  • versio
    #98
    mostmár jön a mgs3 !!!
    csak ps2-re :))))
  • GAMECUBE
    #97
    hat ja, de sztem tele xtrakkal, szebb garijka:))de rare PDterojat mar jobban varom, a rare meg sohase kurt el gamet, es ha azt mondjak, hogy MGS2 Killer lesz, akkor el is hiszem nekik(egyebkent egy GT killert is terveznek:))csak igy tovabb!!
  • M4nyusz
    #96
    es mi van ha lesz ra MGS2 addigra negyszer kijatszom...
  • GAMECUBE
    #95
    GC re is lesz vszinu MGS2, meg ff sorozat, amint a N elnoke lemond(nyugdijba megy, es ha minden igaz, ez hamarosan bekovetkezik, )tehat en emiatt tuti GC-t evszek, mert sok nagy game folytatodik ott...es csak ott:)
  • M4nyusz
    #94
    "lett -elotte volt Snes is- N64"

    ez magyarul igy van:
    -elotte volt snes is- lett n64


    sorry
  • M4nyusz
    #93
    hat persze segeny SEGA pedig regen mennyit nyomtam a megadriveal
    DC pedig nem szar egyaltalan csak rosszkor hoztak ki. Ket honappal elobb hozzak ki vagy most erosebb hardwerrel es akkor nincs gaz de igy... ROHADT elet! ugyanugy szivta be a SEGA mint a Saturnal annak idejen pedig TOmb Raider is azon volt eloszor csak ugy szolok
    Ős Konzolos vagyok Master System->MegaDrive>Saturn aztan mikor ez bukott lett -elotte volt Snes is- N64 aztzan PS1 most pc es most akarok pc melle egy ps2 t mert mar idegesit, hogy mindig haverhoz jarok MGS2 zni
    BUZI sony nintendo SEGA power de most mar nincs
    GC meg nem lattam de kivancsian varom Xbox meg szokasos microfos minoseg
  • balumaci
    #92
    aha,az mindjárt más!!
    ja, szegény DC!!
    pedig jó gép az!!
  • CSOCSO
    #91
    semmit csak tudni akarom a gamezforumon hoyg én voltam az utcsó..és ha valaki ir akor nem az én nevem lesz ott kint és akor jövök be megnézni mit irt a csákó!! haj és 50 dolcsi a DC!!!végkiárúsítás...rövidebb ideig bírta mint az n64!!!!:))))))))
  • M4nyusz
    #90
    hat itt Gyongyoson multkor 15 ert akarta a csavo ramtukmalni mondtam neki : kössz de nem
  • GAMECUBE
    #89
    hat ja... de legalabb benne van a feeling, hogy kutacc N64gamek utan, de akonzolstudioban mindig van minden, csak nem mindig elfogadhato aron..:)
    Most egy uj (talan me jo aron nem is letezo)n64et keresek:) 36ert, meg 44ert van, de hulye leszek annyit kiadni erte, mikor volt az 18is ujonnan:)
  • M4nyusz
    #88
    Húúú tök kiraly en regen voltam ilyen jatekszerzo maniakus amikor n64 em volt emlexem mennyit kerestem egy-egy jatekot mert keves volt belole aztan most hogy pc m van bemegyek a boltba es ott van 3 ...
  • GAMECUBE
    #87
    nincs:)))de mas is ezt csinalja:))es ugye egy majom szazat csinal:)vagy mi.
  • balumaci
    #86
    van olyan topic,ahová ezt nem irtad be???
  • GAMECUBE
    #85
    www.hwsw.hu.... nintedno feleves elemzeset olvassatok el:)
  • GAMECUBE
    #84
    "a GameCube eladásai is meghaladták az 510 ezret."
    JApnaban, es ez szeptemberben lezarult uzleti felev!!!!!!!!HOPPP
  • GAMECUBE
    #83
    aha. de az nem erdekes:))))
    HAljatok a perfect dark ketto GCre allitolag MGS2 killer lesz.. vagyis nem FPS!!!!!!!remelem igaz:))))RARE RULEzzz!!!!!!
  • Ali
    #82
    Jó a játék. Az emun megy még nekem a mario64 és a Mario Kart 64 is.
  • balumaci
    #81
    honnan lehet letölteni a contrát(emulátor)??
  • GAMECUBE
    #80
    oksa koszi:)))) akkor holnapra megkerded havrodat, hogy hogy smint csinalta az emut?:)))es milyen a game egybekent??? tenyleg baszott jo?
  • Ali
    #79
    Ott minden van. Majd nézem én is.
  • GAMECUBE
    #78
    jah.....:)))) oksa... hallod nem tudod piacon lehet meg talalni FF3mat(tudod FF6)snesre??? atalakitoval?? mert ha egyszer lacc, ved mar meg nekem:))) kifizetem persze:) vagy ha tucc valakit akinek van, ..... midegy segicccs keresni, megkoszonnem:)))(1 GC +2joy,memokartya+RS, Luigi mansion a becse megtalalonak:))))))))))))))))))))
  • balumaci
    #77
    no problemo!
  • Ali
    #76
    OK. Cserélgetni fogunk. Nem megyek, másra is kell a pénz sajnos. Nem a paper mariot, hanem a Mickeyt