25
  • SATAN
    #25
    He öcsém ez nagyon nyomi, én maradnék a klaviatúránál :)
  • Kenny
    #23
    es akkor mivan ha az embernek hugyalnia kell vagy egyeb mas dolog? ;) itthagyom a bilit a fenebe es mar megyek is...ezt ahogy el nezem hosszadalmas munka aran le kell szedegetni na meg az a sok vacak szar eleg idegesito lehet. mire leszedem mar uszik alattam a padlo ;>>
  • #19
    és 2195-ben, hogy fog kinézni a világ? :)
  • Flashy
    #17
    igen, szerintemis kell valami referencia, kulonben valahogy kalibralni kell minden fejvakaras utan hogy most az hogy visszarakom a kezemet az billentyu vagy nem, valamint hogy most egy kicsit odebb rakoma kezemet akkor azzal "vigye" a billentyuzetet is, kulonben minden betu helyett a mellette levot nyomom. vagy valami ilyesmi. a lenyeg hogy ilyen levegobe dolgot nem tudok elkepzelni. a papirlapos (erintos) vagy kivetitos mar jobb, bar a kivetitost meg mindig nem tudom hasznalhatonak elkepzelni...
  • KIP
    #14
    Ekkora baromságot már rég nem találtak ki, ez azér már kellett nekünk:-)
  • tomcs
    #12
    azert ilyet ne mondjunk igy ki elore. ha akkoriban is ezt mondtak volna az elektroncsoves cuccokbol osszerakott tornateremszamitogepekre akkor meg most is csak postagalambokkal tudnal sopankodni ;) szerintem nem rossz otlet, de meg jo par ev fejlesztes van benne mire tenyleg szeles korben jo lesz valamire.
  • TheZsenyka
    #11
    Szerintem ez halvaszületett ötlet.
  • CSOCSO
    #9
    én még ennél a billnél is félre ütök..igaz az azért van mert gyorsan nyomkodok, tehát tudom mi hol van de képzeljétek el mit alakítanék ezzel az okosággal:) anyám benyitna a kezem meg remeg mint valami epilepsziásé:)))))
  • Lacc
    #8
    :))
  • Keszeg
    #7
    :)))
  • AnarchoiD
    #4
    japanban lehet kapni ijet, muanyag/nejlonbol van par mili vastag, osszehajthato, hengerbe gyurheto... eddig aszittem poen, de ugylatszik komoly ;)
  • ByP
    #3
    És hogyha valaki beidegül a gépre akkor még a billyentyűzetet sem püfölheti:)
    Egyébként meg úgy el tudom képzelni hogy mondjuk egy papírlapra le van rajzolva a billentyűzet, és az kihajtogatva teljes billenytűzet méretű, összehajtva pedig akármilyen kicsi.
  • Lacc
    #2
    Én pontosan tudom hol vannak a gombok, de így hogy nem látom a billentyűzetet, egy szót nem bírnék leírni azokkal a szarokkal :))
  • Close
    #1
    Ezt akkor most csak profi gépírók tudják majd használni gondolom, mivel a kezdőknek fogalma sincs hol milyen billentyű van. .-) Érdekes szövegek fognak születni. :-)