7610


gamecube.lap.hu






WAREZ = azonnali BAN!

  • sanyi150
    #7610
    Logitech Speed Force Wheel kormány eladó GameCubehoz megkímélt állapotban, saját dobozában.

    Ára: 6 000 Ft
  • Super Mario
    #7609
    Én pedig jó állapotú lila színűt vették. Szintén eredetit.
  • Mark007
    #7608
    eredeti Gamecube controllert keresnék. Ha esetleg valaki tud eladót, szívesen venném az infot!:)
  • capcom
    #7607
    Igen, csak az alternatívák érdekelnének mert ezeket a maxelleket már Kínában meg Indiában gyártják jórészt és a hozzáértők szerint nem képviselnek túl nagy minőséget.
  • dickhead
    #7606
    Az arany színű Maxell jó lemez,mennie kellene.
  • capcom
    #7605
    Mostanában milyen lemezt érdemes használni backupra? Nagylemezes fronton. Ahogy olvasom a dvd-s fórumokat, a mai verbatim fos, a maxell überfos. Ti milyen lemezre írtok?
    Állítólag már csak a pluszos lemezekben lehet megbízni, de viszi azokat egyáltalán a gép? Én sosem próbáltam, és nem is találok róla túl sok infót.
  • rnd
    #7604
    Bontatlanok. Össze lehet még futni ilyesmivel, de kezd durva áruk lenni.
    Kirby-vel nem sokat játszottam, talán ha 2x próbáltam, annyira nem elterjedt, és a Mario kart-ot sokkal többen játszották (online is). A NES-en mászkálós/platform játék volt, ez meg versenyzős izé.
  • jackoneill90
    #7603
    Ezek bontatlanok vagy rosszul sejtem? Lehet még ilyeneket kapni? Majdnem ezeket a játékokat keresem én is néhanéha. Másik nagy vágyam a mario smash gc meg 3 eredeti tökéletes joy is, de ezeket majd 1-2 hóna múlva.
    Véleményed szerint a kirby airride jobb mint a kirby nes ?
  • rnd
    #7602
    És igen...
  • rnd
    #7601
    Hát az előző hozzászólásból a képeket szépen kiszedte...
    Próbáljuk újra...




    Aztán vannak amik támogatják a netes játékot:



    És ha már Kirby, akkor egy kis offtopic:
  • rnd
    #7600



    Aztán vannak amik támogatják a netes játékot:



    És ha már Kirby, akkor egy kis offtopic :
  • dickhead
    #7599
    Meg így annyi ledet és oda pakolok bele,ahova csak akarok.
  • dickhead
    #7598
    Külön ledek kerültek bele,így olcsóbb.
  • rnd
    #7597
    A ventilátort cserélted világítósra, vagy külön ledek kerültek bele?
  • dickhead
    #7596
    Én meg töltöttem fel képet a saját készítésű led módosított Xeno Gc-ről.



  • rnd
    #7595







  • jackoneill90
    #7594
    Fáj a fogam
  • rnd
    #7593
    Nos tehát... pár éve döntöttem úgy, hogy összerakok egy gyűjteményt magamnak. A listámra 44 cím került fel, ebből eddig 29-et sikerül megszereznem. Ilyesmiket (reménykedjünk, hogy a képek látszani fognak):






  • rnd
    #7592
    Nem olvassa.
  • cuci24
    #7591
    Megtudná valaki mondani hogy a DVD-RAM lemezeket is olvassa a chippelt gamecube, vagy csak a DVD-R lemezeket?
  • Tomek83
    #7590
    Nálam megint sokad virágzása van a GC-nak. Tales of Symphoniát játszottam februárban. Beszereztem a Sunshine-t,SC2-t és a WindWakert. Komolyan mondom, hogy nekem a kocka jobban bejön a Wiinél.
  • rnd
    #7589
    Media launcher-rel is lehet lemezről játszani, nem csak az SD-ről...
  • rnd
    #7588
    Egy döglött konzolról beszélünk, mit vársz. Szerintem rajtam kívül senki nem vesz már rá eredetit, pedig fillérekbe kerül az is.
    Megpróbálok a jövő héten feltölteni pár képet ami nem varez.
  • shenmuedc #7587
    Elég vacak megoldás. Akadozik, állandó hanghibák, nézhetetlen videók. Kicsi az átviteli sebessége.
  • dickhead
    #7586
    Amúgy az sd media launcher 7000 ft postával,egy chippelés meg kijön 3000-4000 forintból.
  • dickhead
    #7585
    Ahhoz képest hogy a warez azonnali ban,szinte csak ez a téma.
  • Dj Siegfried
    #7584
    igen-igen!
  • rnd
    #7583
    Lehet. Softmod-nak hívják a módszert. Visszább tekersz itt a fórumon párszor már leírtam.
  • jackoneill90
    #7582
    feleslegesen nem akarom a memkártyát szétforrasztani.
  • jackoneill90
    #7581
    Ötletes.

    Sd kártyáról lehet csip nélkül játszani?
  • elims
    #7580
    Dj Siegfried: pár éve csináltam az egyémet,ampermérő nélkül.Ma is hibátlanul megy. (emlékszem,egy olyan pontot kerestem,amit még "kényelmesen" elvisz a fej. Nem hagytam erősre tekerve.

    Jack O'Neill: csak ezért Ne ruházz be egy ilyen csavarhúzóra.Soha az életben nem használnád.
    Amit én ajánlok megvan pikk-pakk és fillérekből.
    A csavarra nagyjából rálátsz,hogy mekkor,attól picit szűkebb tollat fogsz -persze előtte a tollbélt kitekered-,ennek a műanyag "toknak" óvatosan melegíted az elejét,majd amikor picit megolvadt rányomod a csavarra és tartod remegés nélkül pár másodpercig.
    Ha elengedted és kiveszed a csavarról meglesz a csavarhúzod. ;-)
    Nekem bevált.
  • rnd
    #7579
    Spéci... A régi Nintendo cuccokban több helyen van ilyen, illetve triwing...

  • jackoneill90
    #7578
    Kérdés, milyen csavarhúzó kell ,hogy szét bírjam kapni?

    chip nélkül nem viszi a backup játékot?
    Volna még kérdés, amint eszembe jut írok.
  • Dj Siegfried
    #7577
    Multiméter nélkül hozzá se kezdtem volna az ilyesmihez. Bátorság vagy badarság....
  • elims
    #7576
    Nincs Mit.
    A lényeg,hogy jó. )
  • Guitar14
    #7575
    Meg lett csinálva a GameCube és most mindent olvas.
    Elküldtem a gépet Genius235-nek és ő mondta, hogy megforrassza és utána menni fog jól. Közbe a chip hibás volt és ki kellett cserélni az alaplappal együtt.
    elims:Köszönöm eddigi segítséged és a játékot, kiderült jól írtam ki mindet mert mikor megjavította a Genius235 utána az összes eddigi ment és a tied is!
    Minden tiszteletem Genius235-nek!
  • elims
    #7574
    90¤-tól biztos többet kell tekerni.
  • Guitar14
    #7573
    Hát megjegyeztem, hogy mennyit tekertem jobbra/balra és minden kisérletezés után visszaállítom az gyári állásba. És a chipet nem én forrasztottam meg nagyon nem értek hozzá de internetes képek alapján jól van beforrasztva. Azt tudom, hogy a piros lámpa ég a chipen vagyis kap áramot. (az más kérdés, hogy működik-e) És ha mondjuk elforgatom 90°-ot akkor az kb hány ohm?
  • rnd
    #7572
    Mivel te magad sem tudod hogy mi volt a poti gyári állása és most éppen hova tekerted, eléggé nehéz segíteni.
    Ha lesz már multimétered először állíts be kb 220 ohm-ot és nézd meg mi van. Ha nem megy, akkor 10~15 ohmos lépésekben menj lefele max 170 ohm-ig.
  • elims
    #7571
    Ami biztos! A lemez jól van megírva..
    Első lépésként nézd át mégegyszer a chipet. Biztos jól van leforrasztva?Forrasztás közben nem zártál össze más vmit,amit aztán nem javítottál?Áramkört nem szakítottad meg véletlenül vhol?
    Ha látszólag semmi hiba,akkor a fejjel próbálkozz.
    Állítgasd lassan,csak egy irányba majdnem -de csak majdnem- ameddig mehet,majd vissza.