1229
minden ami box
  • shaba23 #829
    Pankráció rulez :)
  • Ramore
    #828
    Az ubp rendezvényeit nem tartom profi boxnak, szánalmas nézőetető szemfényvesztés, felfújt hősökkel.
  • DecenS
    #827
    Ok
  • Ramore
    #826
    Szerintem Pacal győzelme csak az UBP üzlet része volt, egyszerű szemfényvesztés, ami Darek "meglepetésszerű" veresége és a szerencsejáték csalás ügy második felvonása volt.
  • DecenS
    #825
    Az hogy valaki alapvetően középszerű bunyós nem jelenti azt, hogy nem nyújthat alkalom adtán olyan teljesítményt, ami messze felülmúlja az átlagát. Ilyen formán pedig Lemon nehéz ellenfél volt. Ha nem szedett be vagy 30 ütést fejre, akkor egyet se. És legyen egy 110 kilós ember akármilyen nem hozzá illő kondiban, azért 30 ütés az 30 ütés. A négus pedig meg sem érezte.
    Erdeit pedig nem kéne már pacalozni - a februári teljesítménye óta azt hiszem egyáltalán nem jogos - bár azt hiszem, hiába is magyarázom neked, mert a korábbi hozzászólásaidból azt vontam le: közel nem vagy elfogulatlan Erdeit illetően. Hogy ezután mi lesz vele az kérdés. De amit Gonzalez ellen tett - az példaértékű volt.
  • Ramore
    #824
    Egyet értek veled, csak abban nem, hogy nehéz ellenfél volt Lemon. Persze Klicsesznek igen, de igencsak középszerű bunyós, túlsúlyos gyatra ökölvívó, olyan mint Erdei Pacal nálunk.
  • DecenS
    #823
    Hát igen... Úgy látszik most üt vissza az, hogy a UBP gyakran rangon aluli ellenfeleket szerződtet boxzsáknak az üdvöskéi számára.
    Alapvetően ennek köszönheti Michaltchewsky és a Klitchkok is az eddigi vereségeik jó részét. A könnyű prédák után egyszer csak megjelenik egy nehéz ellenfél, aki yol felkészül ellenük és bumm.
    Ha én a UBP vezetősége helyében lennék, összehoznék egy Michaltchewsky vs Wladimir K. gálát - kicsit elszöszmötölnének egymással... néhány legyintés után tántorognának egy kicsit, aztán mindkettő visszavonulhatna.
  • Ramore
    #822
    elenfeleit=ellenfeleit
  • Ramore
    #821
    Mihálycsevszki volt az UBP legjobb bunyósa, ő sem a tehetségével, inkább a szivével és az akaraterejével verte meg a középszerű elenfeleit, akiket az UBP biztosít minden bunyósának.
  • Instict
    #820
    hát igen, én is azon gondolkoztam, hogy ha eltalálta volna Klicsko mikor lement néger, lehet megnyerte volna.
  • DecenS
    #819
    Klitchko kifulladt. Azért ez durva...
    Brewster beszedett fejre egy csomót - meg sem érezte. Az ukrán meg kifárasztotta magát.
    A hülye sportriporter (Szabó Gábor, ki a tököm ez a szerencsétlen? Beszélni sem tud. Artikulátlanul sipákol a mikroportba. Ehh.) meg nyomja a süket dumát, hogy a bíró gáncsolta el Klitchkot. Hát percekkel utána sem tudott még talpra állni az ukrán, ott lógatta a fejét a sarokban, amikor Brewstert már rég kihírdették győztesnek.
  • Joker Hun
    #818
    Tyson fénykorábban megete volna vacsira.
  • Punker
    #817
    akkor Klicskót 4 embernek kellett volna kivinnie a ringből......
  • BADE
    #816
    Ez inkább egy kivégézésre hasonlított.El sem tudom képzelni mi lett volna,ha nem számol rá.
  • Punker
    #815
    mondjuk az lol hogy az 5. menetben el van fáradva :((((
  • Joker Hun
    #814
    kapott egy jobb egyenest akor tántorgott hátrafelé.mindegy mi jol szorakoztunk.
  • BADE
    #813
    Jó meccs volt!
  • shaba23 #812
    de ha a feka nem borul meg és az uccsó ütést bekapja, akkor lepereg a feje...
    Klicskonak a végén nagyon bárgyú lett a tekintete :)
    A legjobb az volt, ahogy az 5. menetben már csak tántorgott mind2
  • Punker
    #811
    de nem is kapott olyan tiszta ütést, de tény hogy jobb volt
  • Joker Hun
    #810
    feka birta
  • Punker
    #809
    azért nem egy kategória, ezért jó a nehézsúly itt elég 1 ütés és vége
  • Joker Hun
    #808
    Klicskoék ugyan ugy nem birják az ütést mint a koko.
  • Punker
    #807
    a nigger szinte ki se fáradt
  • Punker
    #806
    milyen kómás feje volt a sarokban is
  • MrTressy
    #805
    eh innen veszteni...
  • Punker
    #804
    hát ez érdekes volt
  • Punker
    #803
    ez szép volt
  • Punker
    #802
    inkább kiváncsi vagyok
  • Joker Hun
    #801
    izgultok
  • MrTressy
    #800
    jó lehet úgy közvetiteni ha már tudják az eredményt...
  • Punker
    #799
    kezdődik
  • Punker
    #798
    majd az ismétlést
  • Instict
    #797
    én meg se néztem. megnéztétek?
  • BADE
    #796
    Most már sajna én is tudom:(
    De azért megnézem.
  • Punker
    #795
    én voltam a hülye hogy bejöttem ide....
  • Instict
    #794
    bocs, csak úgy kibukott belőlem az eredmény...
  • Punker
    #793
    ezt jobb lett volna nem tudni és úgy nézzni a meccset.
  • MrTressy
    #792
    Hát úgy tünik...
  • Punker
    #791
    ????
  • Instict
    #790
    megint kiütötték Klicskot