141
Film és a feliratt összefűzése
  • colos
    #1
    Na szóval arról lenne szó, hogy ugye van egy film avi-ban plusz mellékelve hozzá a felirat! Ezeket hogyan lehetne összefűzni, hogy ne kelljen állandóan betöltögetni (nem ez a baj, a lényeg most jön), illetve hogy a kész filmet ketté osztva felírva video cd-ként lehessen használni ?
    Csak azért mert így az mpeg kártyám által ki tudnám küldeni a tv-re!

    colos
  • colos
    #3
    Az mpeg kártya progija (DVD Station) nem ismeri fel az AVI-t, így sajna ez a formátum nem fekszik neki ellenben a Dat-al, Mpeg-el, de ha valakinek van valamilyen ötlete, hogy felismerje, azt szivesen venném!

    colos
    colos
  • colos
    #5
    Végül is nem kell hogy átkonvertáljam mpeg-be, mert pl. a nero megtudja írni avi-ból is, csak a felrat kellene rá, mert az mpeg kártya progija sajna nem tud filmet és feliratot összefűzni!

    colos
  • [HUN]Brabus
    #6
    ha csak ez a baj miert nem konvertalod at mpg-be??
    mondjuk tmpgenc vel vagy van erre sok jo program /ingyenes is/
    egy masik forumon adtam neked egy cimet szerintem menj oda ott meg talalsz minden infot.

    www.vcdhelp.com
  • colos
    #7
    Thanks [HUN]Brabus!

    A felirat alátételére lenne tipped ?

    colos
  • colos
    #9
    Hogyne érdekelne! Előre is köszi!

    Ez akkor is működik, ha nem az eredeti (hm..hm..) filmről copy-znék (de csúnya szó), hanem egy már meglevő avi fájlt szeretnék mint említetted örökre "összeforrasztani" a hozzá tartozó felirattal, mint azt egy pár filmnél már tapasztaltam(tuk)?

    colos
  • CSOCSO
    #11
    csummi nekem megvan a swordfish és van hozzá subtitle azhem RTS file no ezt hogy tegyem a filmhez hogy legyen felirat?
  • Mighty_
    #12
    Ha a felirat file neve megegyezik a film filenevevel, a BSPlayer automatikusan megnyitja!
    pl:
    film: Swordfish_DVD_rip.avi
    felirat: Swordfish_DVD_rip.txt

    CSOCSO: hogy nez ki a felirat file belulrol?
    mondjuk igy?
    {1720}{1829}CÉLKERESZTBEN
    {2031}{2112}Jaj, nekem!
    {2251}{2348}Frank! Hál' istennek.
    {2372}{2422}Végem van.
    {2432}{2593}Ne haragudj, eltévedtem.|Megőrjít ez a város.
    {2661}{2770}Micsoda nap!|A feleségem elment.
    {2775}{2924}Bömböl, hogy|menjünk vissza Chicagóba.
    {2957}{3072}- A szívem megszakad.|- Van még mentséged?

    Ha igen, nyugodtan atnevezheted txt-re, bar nem szukseges :)
  • CSOCSO
    #14
    mindegy mighty már megcsnáltam a micro dvd vel... kurva jo a swordfish!!
  • Mighty_
    #15
    Mar vagy 1 honapja lattam :)
  • UnConnecteD
    #17
    Etele > nem lehet, hasznalj valami mast.
  • mikike
    #18
    mit kell felrakni, hogy a mediaplayer automatikusan betegye a feliratot?
  • geenq
    #19
    divx g400 beteszi, de ugynolyan nevűnek kell lennie a feliratnek, mint a filmnek(kivéve a kiterjesztést) és azonos könyvtárban kell lenniük.
  • Pheel
    #20
    vobsub v2.05-öt használok ilyen célra. Nekem tökéletesen megfelel. Bár te ne használd, mert lehet, hogy csak XP alatt megy és azt te nem szereted, mert csak divat... :-P
  • mikike
    #21
    biztos

    evolutionhoz nem tudtok magyar feliratot?
  • Pheel
    #22
    Körülbelül te vagy a huszadik, aki ilyet akar :)
    Nekem is kellene amúgy.
  • mikike
    #23
    küld már el
  • Pheel
    #24
    legalább olvasd már el, amit írok...
  • Pheel
    #26
    Esetleg mpeg2-es kódolással van tömörítve. Keress rá arra, hogy mpeg 2 codec!
  • Ize
    #28
    Colos:
    Ha jol sejtem akkor Hollywood Plus /RealMagic/ kartyad van. En is epp most szenvedek feliratozas miatt /video CD + .sub feliratos file/. Erdekelne, hogy sikerult-e valamire jutnod. Amikkel eddig en probalkoztam /mindegyik tudja hasznlani ezt a kartyat:
    Divx plus - divx lejatszashoz /szoftveres/, TV-en is megy.
    Hplus - TV-en is megy.
    Eugene dvd player - TV-en is megy
    Eugene subtitle plugin - felirat mehjelenito.Monitoron okes a dolgo, de ha kirakom TV-re akkor mar nem latszik a felirat.;-(
    Genie - minden feleket lehet vele allitgatni.

    Van egy eleg jo oldal errol a kartyarol : www.hplus.hu

    Elore is koszi:
    Ize
  • UnConnecteD
    #33
    franci > probald ki a Vplayer-t.
  • marius
    #36
    A koala player 2.5 verz. kellene valami crack.
    Ha tudtok valamit akkor kösz.
  • mikike
    #37
    tudnátok mondani egy kircsi feliratkonvertáló progit?
    ami még ezt a substationt is ismeri ls lehet benne +/- megadott mpeket
    szóvel könnyen szerkeszteni a feliratot és az idejét is
  • Sig
    #40
    Plíz valaki árulja el hogy lehetne összehozni hogy .avi kiterjesztésű filmet dvd-lejátszón lehessen nézni DE! feliratozva.Ha jól tudom a dvd ismeri az mpeg kódolást,de a feliratot nem tudom hogy lehetne rávarázsolni!
  • DEx-
    #45
    Olyan progit nem ismertek, ami az csinálja, hogy ráteszi a filmre a feliratot ?
    Tehát magába az avi fájlba bele. Mintha eredeti felirata lenne
  • Sig
    #46
    Na ilyen progit keresek én is mint Dex- !!!
  • erfro
    #47
    Szevasztok!
    Tudtok nekem segíteni abban, hogy miképpen tudok 2 .avi videót egybe konvertálni?
  • CSOCSO
    #49
    HI van egy Trpla vagy semmi filmem az a szép hogy se nálam se a haveromnál nem teszi ki a feliratokat... vagy 5 félefelirat vn a filmhez és egyiks emjo..van amelyiket bedaralja egyszerre 2 mp re a film elején és csumee... nemtudom miért csinálja ezt.. a felirat be van kapcsolva az eglsz o tudom, nem vagyok béne és ö sem..,,, segítsetek!
  • Evil
    #50
    probald meg a subtitle studio t.eleg sok mindent lehet vele buveszkedni. Divxcenteren megtalalod.
  • Selion
    #57
    Hat, ez tenyleg nem ide tartozik, de sajnos el kell, hogy keseritselek... Szinte biztos, hogy mar semmilyen modszerrel nem fogod tudni visszahozni a mappaidat.
  • Csabci
    #58
    Sziasztok ! Egy olyan programot keresek ami a DVD film feliratfájl-át (IFO) tudja rippelni SUB-ba, vagy ami együtt tudja rippelni a filmet is AVI-ba.
  • CSOCSO
    #59
    HI ALL AKI TUD ANGOL SUB BOL MAGYARRA FORDÍTANI AZ IRJON NEKEM MAILT!! KÉNE EGY FILMET FORDÍTANI..SAJNA A FILMET EU BA NEM HZTÁK BE:((((( PEDIG KIRÁLYY FILM!! TEGYEN MEG ENNYIT A MAGYAROKNAK!!! BELE IS IRHATJA HOGY MAGYAROK KSZÖNHETITEK XY NAK.. :) NAH IRJON LEVELET VK8I!!!
  • Long_Gun
    #60
    www.divx-digest.com itt mindent megtalálsz.
  • Tika
    #61
    Kostoljatok meg ezt a mufajt. Egy kis hazimunka. (Ha mar magcsinaltam, akkor elerheto legyen...) Dicseretet es kritikat elfogadok...
    bye
    Red Rock
  • Tika
    #62
    Bocs, elfelejtettem a linket:
    http://www.ost.sk/palto/vsp/VSP_soft_shot_01.avi
    bye
  • CSOCSO
    #63
    HI ALL!!! KERESEM ANGOL FELIRATOT A HACKERS 2 HÖZ..SAJNA ÉN NEM TALÁLTAM SEHOL:(( NAGYON KÉNE, VKI LEFORDÍTANÁ NEKEM MAGYARRA..SAJNA EU BA NEM HOZTÁK A FILMET:(((
    SZAL NAGYON KÉNE A SEGÍTSÉG!!!thx
  • Pheel
    #64
    Nem taplónak ismertelek meg, úgyhogy nem értem miért nem tudsz normálisan írni. Próbálkozz meg vele légyszíves. Köszönöm a többi ember nevében is.
  • Shep
    #65
    Mivel lehet az srt kiterjesztésű feliratokat lejátszani?
  • Pheel
    #66
    Windows Media Playerrel például. Tölts le hozzá egy VobSub-ot és menni fog! dvd.box.sk
    Hajrá szomszédság :)
  • Shep
    #68
    Viszont van még vmi, a film CDn van a felirat meg a vinyon, így mi a tehendő?