590
A DOOM 3 ellenfele.
  • Hmuda
    #42
    Rakjatok már be még képeket mert kicsit jobban érdekel a játék. Vagy adjatok címet.
  • Rincewind
    #41
    Vigyázz Lacc!
    Lassan már akkora lesz a pofád, hogy szélesvásznú filmet lehetne rá vetíteni
  • Lacc
    #40
    Már akinek
  • Rincewind
    #39
    Az első pedig fps romboló
  • Rincewind
    #38
    A felsőn látszik, de...
    Kérdés, hogy a fényviszonyok hatására dinamikusan fog-e változni, avagy rögzített lesz! Mondanom sem kell, hogy utóbbi változat elég illúzió romboló lehet :)
  • Lazarus
    #37
    Ott nem annyira érzékelhető
  • MuERTe
    #36
    Ez első 3 képen is van önárnyéka a fegyvernek ha jobban megnézed :)
  • Rincewind
    #35
    Húha!
    Ha a karaktereknek van önárnyéka is, akkor aztán tényleg olyan, mint a Doom3 :)
  • Lazarus
    #34
    A KUTYA FÁJÁT NEKI!
    Nézzétek csak meg a fegyveren lévő árnyékot... ilyet még nem látott a világ..
  • Rincewind
    #33
    Ásztá mindönit, ti asztán gyúrsak vatytok!!!

    Gratula! Sokan példát vehetnének rólatok, de komolyan!


    u.i.:A Doom3 megszorongatásán, meg asszem ideje kicsit kevésbé elfogultan gondolkodnom...
  • Inquisitor
    #31
    A PC-Guruban volt 2 kép egy új motorból, amit néhány összeállt arc készít (pl. a Lion-Head programozói is) és arról tényleg elhiszem, hogy veri az Unreal2-t.
    Nem tudja valaki a készítők oldalának címét???
  • Lacc
    #30
    Majd leírom a klánfórumon.
  • Rincewind
    #29
    Na buzz, hogy sikerült a vizsga???????
  • Lacc
    #28
    Doom 3, Kreed, jöhet Már izzítom a GeF3-at
  • Rincewind
    #27
    Természetesen ismerem az oldalatokat!
  • Rincewind
    #26
    AAAhhh, ne vedd már komolyan! Azért írtam, hogy ''azt hittem magyar oldal'', mert angol szöveget találtam rajta! Cinizmusról hallottál már, nem?
  • Lazarus
    #25
    Dejól megmontam..
  • Lazarus
    #24
    Félek a gépigénytől..
    Remélem a Doom3at sikerül úgy megcsinálniuk IDjéknek hogy ne kejjen hozzá 50gigás procikat csinálnia az intelnek.
  • MuERTe
    #22
    Én azt írtam, hogy az ellenfele és nem azt hogy az alázója. Mindkettő fps és nagyjából egyszerre jönnek ki, természetes hogy ellenfelek lesznek. De én nem kiáltottam ki DOOM3 killernek, mert elég sok különbség van a kettő között ahhoz, hogy a grafikán kívül másban nagyon ne lehessen összevetni a kettőt. Meghát messze van még a megjelenés, addig meg minek ilyennel törődni :))
  • Rincewind
    #21
    De egyébként nagyon szép játék!!! Az Unreal2-őt máris megverte. És azért ez sem kis teljesítmény!!!
    Főleg a víz-effect tetszik a legjobban, az tényleg frankó!
  • Rincewind
    #20
    Ne de te írtad az alcímben... :D
  • MuERTe
    #19
    Én nem hiszem, hogy nagyon szorongatni akarja. Csak a különdöző játékoldalak sugalmazzák ezt netszerte, a fejlesztők csak egy hájtek fps-ről beszélnek, aminek az optimális futásához hájtek gép kell majd:))
  • Rincewind
    #18
    Oki :DDDDD
  • Rincewind
    #16
    Jelentősen félreértettél!!! Mondtam én egy szóval is, hogy szar? Nem hiszem, sőt nagyon jó. De azért ahhoz nagyon nagy csoda kell, ha a Doom 3-at akarja szorongatni!
    Bár csodák mindíg vannak...
  • Rincewind
    #15
    Gondoltam megnézem mi van fönt a HW-n erről a gaméról, csak hát a szöveg angol volt, így nem sokat értettem belőle :( Gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Eddig azt hittem a HW magyar oldal...
  • MuERTe
    #14
    Egy tavaly alakult 30 fös csapattól azért tiszteletre méltó teljesítmény szerintem a KREED, főleg, hogy a GoldenLand az elsőszámú fejlesztésük.
  • MuERTe
    #12
    Elhiszem, mert a neten nincs párja, még a fejlesztők oldalán sincs fenn :)
  • MuERTe
    #10
    Ja, és itt a fejlesztők címe is.
    Burut.ru
    Érdemes elsasolni, mert egy marha jól kinéző rpg-t is csinálnak.
  • Rincewind
    #9
    Éppen letaszíthatja...
    De megnézném azt, hogy ez mikor következik be :D

    u.i.: Az incifinci kis videóból pedig több derül, ki mint gondolnád! Gondolok itt főleg a karakterekre és az árnyékokra! Hidd el, hogy Carmack bácsi valami olyat fog alkotni, ami mérföldkő lesz a játéktörténelemben! Mint ez eddigi munkái... :)
  • MuERTe
    #8
    Hát igen, sajnos az eredeti képet nem találtam sehol, de ezt nem lehetett kihagyni annyira jó, ugyhogy elnézést az eredeti oldal gazdáitól.
  • MuERTe
    #5
  • MuERTe
    #4
    Aham. Nekem tetszet már most is, és a végleges verzió mégjobb lesz. Az pedig természetes, hogy a DOOM 3-at nem taszítja le a trónjáról, de az első nagy ellenfele lesz, de lehet hogy még előtte kijön. A DOOM3 pedig az örök játék lesz a hangulata miatt(ha nem kúrják el), ehhez kétség nem férhet :))
  • Rincewind
    #3
    De azért ugye tutod, hogy ez soha nem fogja még csak megközelíteni sem a Doom3-at! Láttad már a Videóját?
  • Rincewind
    #2
    Hmmm...
  • MuERTe
    #1
    Ezek az átok ruszkik már megint készülnek valamire :))





    Ehhez már nem is meglepő a gépigény:
    Minimum: Pentium-II/Celeron class CPU, 5th generation graphic accelerator, 128Mb free(!) RAM, Any soundcard, reasonable amount of hdd space
    Recommended: Pentium-III class CPU, 6th generation graphic accelerator, 256Mb RAM, Soundcard with EAX support, reasonable amount of hdd space.