113
CSOCSO-Magyar, Magyar-CSOCSO szótárat keresek!!
  • CSOCSO
    #29
    a viccről meg annyit hogy nem jol mesélte a pali itt ült melettem a haverom is és ö sem röhögött rajta bár ö mondta hogy szerinte valami pap-os dologrol lenne szó csak nem tudja a pali elmesélni értelmesen a viccet amugy meg a viccről annyit hogy gyenge!! bocs haver nekem is vannak gyenge vicceim!! bizti van jopár ugyan abban a topicban... a rallys dolgon jobban kibuktam mikor egy segg el van szálva milyen jo a rally trophy a legjobb legbesztebb szimulátor ver mindent.. engem leugat mert nekem nagyon tetszik a rally Xtreme... mert tök jókat lehet ugratgatni ( olyan Carmageddon os feelingű)
    kiproszáltam a gamezt nem kicsit ratyi!!! kayboardal lehetetlen vezetni!!!
    1) a kanyar végén akocsi elkanyarodik mintha ellenkormányoznék de ö magától csinálja ezt és nemhogy pont jol csinálhá hanem szarul igy megprobálom visszahozni a kocsit de persze aztánmegint elmegy mert neki mindegy, hogy kanyar vagy csak az uton megy.. szal szarul kanyarodik és ha elengeded a gázt és kanyarodni szeretnél nem kanyarodik!! olyan effektus mint amikor fékezel és kanyarodsz!!! nemtom ezek rohadt nagy hibák egy ilyen gamezban!!! értelmesen nem lehet kanyarodni!!nah mindegy!!!ezt már kicsit gyorsabban írtam .... csá
  • CSOCSO
    #28
    --------Sziasztok nem akartam egy uj topicot nyitni------ ezen mi nem érthető??
    -----------szal a problémám az hogy a fullos xp ami mindent tud és a legjobb az online regelős---------
    nemtom ezen sem mi nem érthető??
    van nak bétás szar xp-k is de ami mindent tud és a legjobb az online regelőg.. vagy ha ugy tetszik regisztrálós ( GY.K)
    --------máshogyan nem fut..bár nemtudom hogy tudod felrakni a neten pl modemet ugyhogy nem indul el a rendszer....------- igen ez tényleg forcsa már kb egyszer kell elolvasni hogy megértsd!!!
    nem tudom hogy lehet azt megcsinálni hoyg felrakod a rendszert és nemfut csak reg-elés után..ez mind jo lenne de hogy teszed fel a modemed hogy tudj reg-elni??
    --------szal hol van a magyar fullos xp amin fut a net rendesen fut a gamez rendesen és fusson minden progi jol még régiek is!! jah és nem bétás tehát valami értelmes darab és -----------
    ezen midnent lehet érteni
    ------crack es vagy valami..."
    ------- naz ez egy kicsit fura de mindegy... szal nemtom mi a bajod hogy apád fajtalankodik-e veled vagy csak vernek a bandák téged az utcán de hogy agyilag zokni vagy és nem tudsz kigobozni egy ilyen rejtvényt...pf...
  • Lazarus
    #27
    Nagyot néznének az emberek ha így írnánk papíron az szent..
  • CSOCSO
    #26
    megkora köcsögök vagytok ti néhányan.. utoljára a proféta volt ekkora köcsög!!!
    nem vagyok sem bevándorlo sem olyan hülye akit kirugtak általános 2.ban!!!!
    tudok irni..papiron:)))))))))
    tudom hogy gyorsan irok igy néha betüket kihagyok vagy felcserélek de remélem el tudjátok képzelni hogy papíron nem igy irok:)!!
    csá!! jah és valamelyik OP kérem törölje a topicot mert egész évben mindenkiről topicocat fogok nyitni!!!!de nem akarok fenyegetőzni:)
  • Coine
    #25
    CSOCSO powa 4ever ;-)
  • Bith
    #24
    Lacc!
    Tutti a lógód! :)
    Olyan sokatmondó ;).
  • Bith
    #23
    Érdekes, hogy a főszereplő még nem írt ide semmit.
    Egyébként valóban "kicsit" zavarosan fogalmaz "néha".
  • MuERTe
    #22
    Eddig nekem is csak ez az egy bajom volt vele, de kicsit már fáraszt.

    CSOCSO! Kicsit lassabban és olvasd át mielőtt elküldöd, mert a mai napig nem értem mit akarsz az xp-től!
  • Lazarus
    #21
    Ralli Tropi Topikban Ott kötözködött egy kocsi szimulátoros csákóval
  • Ali
    #20
    Ne bántsátok Csocsót! Jó srác, csak kapkod.
  • Rincewind
    #19
    Jó tényleg szar napom van, hagyjuk...
  • Efreet
    #18
    Rince hány bal lábbal keltél fel ma? nagyon le vagy hangolódva... még jobban, mint én.
  • Laalee
    #17
    mar nyitottak...
    bazira nem erdekelt
    aki komolyan veszi az megerdemli.
  • Rincewind
    #16
    Nem ismerem csocsót! De te nagyon vicces gyerek vagy! ''barát'', hehe, jaj, de jót röhögtem!!! Mindenki fetreng a poénjaidtól!!! hahahahahaa, ez a Laalee gyerek milyen vicces...
    Nem tudom, ugyanilyen vicces srác lennél-e, ha nyitna neked valaki egy topicot és abban mindenki rajtad röhögne!
    De hát te abban is biztos röhögnél, hisz te olyan humoros gyerek vagy... :/
  • Laalee
    #15
    ne magyarazd neki ö se erti a viccet azert van megsertödve :) biztos ö a "barát"
  • MuERTe
    #14
    A kirohanását megtalálod a viccek topikban. Szerintem valamit félreértett kicsit.
  • MuERTe
    #13
    A helyesírása alapvetően nem zavar(bár időnként nem tudom nem körberöhögni), de a lenti idézetet többszöri olvasásra sem tudtam értelmezni. Azért erre lehetni figyelni kicsit. Olyan ez mintha egy olyan emberrel beszélnék aki rettenetesen hadar.
  • Rincewind
    #12
    A kirohanásából úgy látszik kimaradtam. De mondjuk nektek se esne jól, ha mindenki rajtatok röhögne! Az meg csak ráadás, hogy ő nem szokott senkivel sem kötöszködni (legalábbis én még nem láttam). Szóval kurva nagy bunkó, akinek nincs jobb szórakozása, mint máson röhögni! Szánalmas :(
  • Rincewind
    #11
    az jó is, mert szegény gyerek kap rendesen a fejére más topicokban, pedig semmi rosszat nem csinál voltaképpen! Lehet, hogy inkább a sok buzinak kéne topicot indítani, akik baszogatják...
  • Laalee
    #10
    megsertodott hogy nem erti a viccet...
  • Efreet
    #9
    én most ezzel a 'viccel' kapcsolatos idegrohamát nem értem...
  • Assassin
    #8
    Szerintem meg szimplán sötét...
  • MuERTe
    #7
    Alapvetően nem a rosz szándék vezérelt, de ha nem értem mit ír hogy segítsek neki???
  • Lacc
    #6
    Lehet hogy illegális bevándorló.
  • Rincewind
    #5
    Bazze MuERTe ez nagyon poén :))))))))))))

    u.i.:Mondjuk CSOCSO néha tényleg ''kissé'' kapkodva gépelsz és, hát eléggé érthetetlen :))
  • MuERTe
    #4
    Én is mindíg örülök a műveinek, egyem a kicsi szivét nékije. Civilben valami afgán menekült, hogy ilyen csúnyán töri a magyart?
  • Lazarus
    #3
    Ez XP-t akar.. Szerintem :D
    CSOCSO örülni fog ennek a topiknak :D
  • MuERTe
    #2
    A legújabb gyöngyszeme, valaki magyarítsa már nekem legyen szíves:

    "Sziasztok nem akartam egy uj topicot nyitni...szal a problémám az hogy a fullos xp ami mindent tud és a legjobb az online regelős!!máshogyan nem fut..bár nemtudom hogy tudod felrakni a neten pl modemet ugyhogy nem indul el a rendszer....
    nah midnegy....szal hol van a magyar fullos xp amin fut a net rendesen fut a gamez rendesen és fusson minden progi jol még régiek is!! jah és nem bétás tehát valami értelmes darab és crack es vagy valami..."

    Most akkor mit is akar????
  • MuERTe
    #1
    Komolyan mondom, néha egy szavát sem értem.