113
CSOCSO-Magyar, Magyar-CSOCSO szótárat keresek!!
  • Lteebee
    #71
    Ha peace! , akkor devotion! is.
  • Rincewind
    #70
    Azért meg kell hagyni igeb sz@r egy alak:

    Mindenki baszogatja, mert értelmetlenül ír, meg úgy általában is! Én ''megsajnálom'' és megvédem, még végüli a legtöbben ún. bocsánatkérés képpen beismerik, hogy nem is olyan rossz srác ő. Aztán segítek neki, hogy induljon neki a Counter Strike-nak, mert egyébként amúgy nagyáltalánosságban mindenki szart rá, mikor kérdezett. Jóvan elmagyaráztam neki, egy kösz nem volt, de ez nem is igazán számít!
    (mondjuk elég nevetségeges, hogy kb. 6-szor írtam le neki a WON keyfogalmát, 2 fórumon, mire megértette )
    Aztán jött az X-box. Pár nagy nevet már be is jelentettek, hogy átírnak róla Pc-re. Érthető, hát, hogy szimpatizálok a masinával (vagy inkább a játékaival)! De a konzolokra, úgy általában nagyívben sz@r*k! Sajnos vannak, akik ezt nem hajlandóak elviselni és mindenáron be akarják nekem magyarázni, hogy márpedig az jó! Átjárkálnak az X-box topicba, amely egy értelmetlen vitává avanzsált, ezáltal a normális emberek, akik szeretnének róla nyugodtan beszélgetni, ezt nem tehetik meg! Egyik ilyen a tsotso(cs) gyerek, aki elfelejtette azokat, amiket miatta csináltam és rögtön elkezdett anyázni, összehordott fűnek-fának és mindeáron próbálta bebizonyítani, hogy márpedig az X-box sz@r! Aztán mikor látta, hogy nem veszem komolyan beírkálta, hogy ''patkány ember'' vagyok! Mondjuk csak harmadiknak, úgyhogy el sem tudom képzelni, hogy Laalee és Assassin miféle ''gaztettet'' követhetett el szegény feje ellen ? Szóval talán érthető a reakcióm! Viszont már régen lenyugodtam és egyszerűen nem veszek róla tudomást, mert az az ember, aki ilyeneket csinál vagy teljesen gonosz vagy teljesen hülye! Az én tippem a második és ennek következményében nem is veszem komolyan. A vitát se, tehát ez volt az utolsó hozzászólásom ezzel kapcsolatban! Vannak ilyen emberek is és kész. Bele kell törődni és nem kell velük foglalkozni. Peace!
  • Lteebee
    #69
    Volt már itt más is, aki nem tudta, ilyen hangon kéne beszélnie, aztán rájött és egész normális.

    Lehet még tschoh-ból is rendes ember.
  • Rincewind
    #68
    Nézz bele a ''ki a legtahóbba világon'' topicba és talánnleesik majd neked is.
  • Lteebee
    #67
    Ezek a tinédzserek nem túl következetesek...
  • Laalee
    #66
    azert furcsa hogy a topic elejen itt valaki nagyon vedi csocsot, most ahogy nezem meg szidja mint a bokrot...
  • Dikkma
    #65
    De tényleg, miért bántjátok? Az oks ha poénkodtok de tovább ne menjetek.
    Lantee inkább szóba se hozd.. :DDD
  • MuERTe
    #64
    Miféle világban élünk, hogy mindenféle jöttmentek ni-t mondhatnak védtelen fórumozókra. :DDDDD
  • Rincewind
    #62
    Ja belevaló srác! Bele a WC-be :DDDDDDD
  • Rincewind
    #61
    Diszleksziás = olyan emberi betegség, melynek következtében a beteg kórosan nem tud helyesen írni! Na nálad ez még megvan spékelve értelmetlen szöveggel, meg némi visszamaradott, kissebségi komplesszussal :DD
  • Ali
    #60
    Ne bántsátok Csocsót! Jo srác.
  • CSOCSO
    #59
    Bujjál el!!!Diszleksziás, tudod mit jelent vagy csak arra emlékszel mikor beszélgettek rolad kiksorodban???
  • Rincewind
    #58
    Ja, a szellemi fogyatékosokra is mindíg vigyáznak! Jó, ha mellete vagy, nehogy összefirkálja magát :DD
  • Coine
    #57
    Hagyjátok szegényt, majd elbánik vele, gyerünk CSOCSO, melletted vagyok !
  • Rincewind
    #56
    Lehet, hogy diszleksziás a TSOTSO (CS) gyerek... :)
  • Ali
    #55
    17 éves.
  • Coine
    #54
    fénykép lett belőlle :-)
  • Efreet
    #53
    CSOCSO icq alapján 1984 márciusi
  • Lteebee
    #52
    Nem lehet még 16!
    Coine sokkal érettebb.
  • Assassin
    #51
    16 ,vagy akkörüli ha jól emlékszem...
    Lusta vagyok most előtúrni a Hány éves vagy topicot.
  • Lteebee
    #50
    Hány éves ez a tschohtschoh?
  • Assassin
    #49
    ALbán leket...:)
  • Assassin
    #48
    :))
  • St
    #47
    Pedig Laccé tök állat, olyan dadaista :)

    Enyémet nem cserélem le, mert ez az első logo, ami itt megjelent és ezért értékes, majd 20 év múlva árverezem és sokmilliót kapok érte
  • Rincewind
    #46
    Ez kivételesen nem neked ment
  • Sephi
    #45
    Modjuk a mostani amolyan Picasso fele akkar lenni?
  • Lacc
    #44
    Nem tudom hogy kell
  • Rincewind
    #43
    Csinálhatnál már magadnak egy fasza logót.
  • MuERTe
    #42
    Ha annyira zavarja CSOCSO-t felőlem törölhető. Annyira nem ragaszkodom a topikhoz :))))
  • St
    #41
    Majd ha valamelyik moderátornak nem tetszik törli. Véleményem szerint semmi olyasmi sincs ebben a topicban amiért törölni kellene.
  • Lacc
    #40
    Hát csocso, attól hogy te nem tudsz a Trophy-val normális játszani attól még mások tudhatnak
  • Sephi
    #39
    De ma me turuje le? Hajogos amit Muearte mond vazz! Mutkor is egy egesz forumot inditottal Game Boy Advane nevvel akkor aze kotottel belem mert nem tudok irni... hat bazz oszinten nem is tudom ki nem tud irni ha mar kulon topicot nyitotak eme temaval kapcs hahahha
  • CSOCSO
    #38
    crack van a full-os xp hez?? amugy SG-s bácsi tessék törölni eme "poénos" topicot!!!
  • CSOCSO
    #37
    nyah, csak az idegesít hogy mindenki basztat ,hogy, hogy irók pl ott van Bith ő is hoyg -ot ír:) és?? bazzeg van agyam tudom mit akar mondani:) na mindegy... pötyögös írás rulez?:)
  • CSOCSO
    #36
    nem de had lehessen már arról is játszani!! egy szim attól szim hogy ugy viselkedik ahogy egy igazi autó...
    el tudjátok képzelni milyen rosz egy szim-ben hoyg elengeded a gázt és nem kanyarodik?? el tudod képzelni???és azt hogy állandóan "himbálodzik " az auto mert alig lehet kanyar után egyenesbe hozni?mondjuk az utcsó dolog kormánynál nagyjából megszűnik... de a gáz+kanyarodós dolog igen zavaró...
  • Rincewind
    #35
    Hű, tegnap tényleg szar napom volt! Ma már kevésbe :D
    Ok, poénnak nem rossz ez a topic! Meg aztán kiderült, hogy mégse mindenki egy köcsög bunkó itt az SG-n! :)
  • MuERTe
    #34
    30 napod van rá, utánna csak csökkentett módban fut.
  • MuERTe
    #33
    Hejj CSOCSO máskor miért nem tudsz így írni? :)))Érthető volt, világos, nem hemzsegett a nyelvtani hibáktól. Minek kapkodsz, nem kerget a tatár. Azt pedig bocsásd meg nekem, hogy én az akadémiai magyart beszélem és nem igazán értem az ilyen vadhajtásokat. :))
  • Bith
    #32
    "nem tudom hogy lehet azt megcsinálni hoyg felrakod a rendszert és nemfut csak reg-elés után..ez mind jo lenne de hogy teszed fel a modemed hogy tudj reg-elni??"

    Nagyon egyszerű. Ugyanis nem kell egyből aktiválni, hanem van rá asszem 15 napod. Tehát felinstallálod, és minden műxik, a modem is.

    "kiproszáltam a gamezt nem kicsit ratyi!!! kayboardal lehetetlen vezetni!!!"
    Izé....szerinted attól jó egy szimulátor(!!!), ha bill-ről lehet vezetni? Ugye nem mondod komolyan?
  • Dikkma
    #30
    De CSOCSO itt senki nincs ellened...:) Ez csak poén! :D
    De annak izom jó :)