9
  • PiR8
    #9
    UP!

    Elkezdtem foglalkozni a WinXP Embedded-el. Akinek szintén van tapasztalata vele, ossza meg. Bár kétségkívül, nekem is szükségem lenne segítségre. ;)
  • MuERTe
    #6
    Mellesleg jobb lenne ha ezt a verziót kiadnák pc-re is, összelegóznék magamnak egy kb. 50 megás xp-t ami vígan elvan 64 mega rammal :) Ezt miért nem lehet? Mert nem raknám fel a szar MSN explorert, vagy a messengerüket?
  • MuERTe
    #5
    "Ha Linuxot választasz, megkapod az alapvető kernelt, azonban amennyiben ebből egy működőképes valamit akarsz csinálni, az sok esetben rendkívül időigényes lehet - nyilatkozta az üggyel kapcsolatban Megan Kidd"

    De legalább lehet működőképes valamit csinálni belőle. Ha viszont az vinfos nem megy akkor csak két lehetőséged marad, vagy veszel egy új hardvert amin megy, vagy fölteszed azt a szar linuxot és hozzáidomítod a gépedhez. Talán ezért népszerübb az asztali gépeken kívül a linux.
  • GulaSoft
    #4
    Hehe, tudtam én hogy LEGO-znak ezek a fiúk, úgy látszik eddig DUPLO volt náluk a sláger, de most upgradeltek LEGO-ra.
  • CAD
    #3
    Minden normalis szabad piacon ez az elve a cegeknek ;) - csak ugye van aki kevesbe, van aki meg nagyon agresziv.