17
Melyik asztali DVD tud Mp3 CD-t lejátszani???
  • [Walaki]D`Lair
    #1
    Melyik asztali DVD tud Mp3 CD-t lejátszani???
  • Trinitron
    #4
    Ha benne van a dekoder, akkor a hat csatornat a lejacco dekodolja az AC3 vagy DTS streambol (digitalis jelfolyam), igy hat analog kabelen el lehet jutattni a jelet az erositobe (amiben nem is kell lenni AC3 vagy DTS dekodernek, csak tudnia kell fogadni 6 vonalszinu jelet). Ha pedig csak elo van keszitve, akkor kell, hogy legyen rajta optikai vagy koax digitalis kimenet es azon keresztul kell osszekotni egy olyan erositovel, amiben viszont van dekoder. Nekem az a velemenyem, hogy ez utobbi megoldas a kedvezobb.
    MP3-as cd-t egyebkent egyre tobb gyarto lejaccoja kepes fogadni, nagyon olcson, ilyen kisnevu lejaccok is kaphatok 50-60k-ert.

    Trinitron
  • Cableguy
    #6
    Most vettem egy grundig xenaro-t a cora-ba. A lehető legegyszerübb az előlapja de távirányitón rajat van minden. Tökéletes hang jó menü. tökéletes MP3 lejátszás. Euroscart RCA és Coax kimenet. Ja és olcsó. 55 rugóra volt akciózva. 2 napon már az utolsót vittem el.
  • Cableguy
    #7
    Csak akkor ha a sorrund erősitőnek van AC+ bemenete. egyébként csak coax-on vagy optikán megy át a dolby digital. RCA-n csak surround megy át.
  • Cableguy
    #8
    akarom mondani AC3
  • Kiru
    #10
    Milyen DVD-t érdemes most venni PC-be.
    Többnyire CD (80%)és kevésbé DVD-re (20%) kell.
  • MiQ
    #11
    Sziasztok!

    Van egy komoly bajom! Nem tudok DVD-t lejátszani a gépemen.
    A konfig a következő:
    AMD TB 1333 MHz CPU; 512 MB ram; ABIT KT7E alaplap; 20 GB Quantum HDD; ATI RADEON 8500 VGA; LG 40x CDRW; SAMSUNG 8x DVD; SoundBlaster 128
    Az op.rendszer Windows XP (no service pack).

    Az ATI MMC-vel leteszteltem a rendszert, és azt írta ki hogy a gépen lehetetlen a DVD lejátszás, mert a DirectShow komponens nincs rendesen telepítve, és a WDM INF nincs jelen. Ha ben t van a gépben egy DVD korong, akkor amég bent van nem bootol fel a rendszer, ha már felállt, akkor sem a MediaPlayer nem mûködik (not responding), sem az ATI DVD 7.6. Ha „buzerálok” a beállításokon; pl.: régiókódot állítok, vagy feltelepítettem az XDVD-t, akkor az első DVD lejátszás működik, de ha újra indítom a gépet, vagy DVD-t cserélek, akkor újra jön a fagyás, ami addig tart, amég a DVD bent van a meghajtóban.
    Sajnos XP alatt nincs mód a DirectX újratelepítésére, vagy eltávolítására. A WDM INF-et meg honnan tudnám feltenni, erre aztán végképp nincs ötletem.
    Most odáig jutottam, hogy újratelepítem az egész XP-t. Ha valakinek van valami ötlete, amivel telepítés nélkül is megoldható a DVD lejátszás, azt nagyon kérem segítsen.

    Előre is köszönöm!
  • MiQ
    #12
    Látom tolonganak erre a szakértők!
  • MiQ
    #14
    Köszi.
  • apamaci
    #15
    szasztok van 1 grundig DR 3400 DD lejátszom nem megy a dvd rajta azt irja ki ,hogy error de más lejátszoban megy MI LEHET A BAJJ? Help
  • apamaci
    #16
    tegyél fel más lejátszot PL.: power DVD-t v VLC media playert???
  • COD Black Ops
    #17
    úgy tudom hogy már mind