434
AVP 2
  • Hawk06
    #434
    Mégse vagyok bannolva,valami üzemzavar lehetett.
  • Hawk06
    #433
    Van itt valaki akit nem bannoltak innen:http://ajlforums.forumotion.com/index.htm?sid=a3dc3675107b6c90a3deb5d6e40f4390
  • Hawk06
    #432
    Helló
    Srácok,melyik a legeslegujabb update az AVP2höz?
    Kb. 2 hete raktam fel az 1,3ast,sokat játszodtam azóta és most amikor rákattintok a "Join internet games"-re akkor kérdi a játék,hogy van egy ujítás és szeretnéme feltelepíteni?Ha nem telepítem fel nem tudok interneten játszani bla bla bla stb stb.Én természetesen rákattintok ,hogy "yes" aztán kilép windowsba és elindítsa azt a szar autoupdatert ami természetesen egy I/O ERROR-al befejeződik.
    Ezért szeretném manuálisan updatelni.
  • Gathavor
    #431
    Sziasztok
    Mit kell ahhoz csinálni hogy Xfire-ön beengedjen a szerverekre?
  • kisAKOSH
    #430
    feltétlenül mailt írjon akit érdekel rtkán járok ide
  • kisAKOSH
    #429
    eladó avp2 eredeti!!

    érdeklődni: [email protected]
  • HicksIHUNI
    #428
    Sziasztok!

    Szoktam hamachival AVP2 servert indítani. Akinek van kedve játszani írjon és indulhat a vadászat! :D

    [email protected]
  • pintyoo
    #427
    Valaki tudna esetleg mondani valamit arrol,hogy az x-fre talál szervereket csak nem csatlakozik hozzá amikor csatizni akarok a játék menüjét dobja ki ez méé van ? elöreis köszi .+ hogy tudok servert hozzáadni (nekem sehogysem sikerül)
  • pintyoo
    #426
    van máshol is pl-itt:http://lithfaq.com/forums/viewtopic.php?f=17&t=426&start=0&st=0&sk=t&sd=a&sid=82f5287d0b15a50c1cec8c66e4e60edf___nem tok beszurni linket azéé ilyen bocsesz
  • pintyoo
    #425
    sziasztok ! Majd ha a masterszerver patch letöltött mérete nem 0mb-lessz akkó talán sikerül.Ez sajna 0 .Talán valahol máshol kell keresni.De ha rosszul tudom akkó elézést kérek.
  • MrTressy
    #424
    Master server moddal menni fog a beépitett szerver keresö
  • MrTressy
    #423
    Felpatheled 1.0.9.6 ra majd

    master server mod
  • Troyan
    #422
    Srácok, én csak most szembesültem, hogy a szeróknak annyi. Most került elő újra a polcról a cucc. Valaki terápiásan le tudná irni mit kell tennem, hogy neten játszak ujra? Eredeti játékom van. Köszi
  • MrTressy
    #421
    Szerver pedig itt van amit tesztre fellöttem.Avps2 saját szerver keresöje is látja persze ha fent van a master server mód
    {N.A.G.C.}AVSP2 server HUNGARY [D]|15ms|87.229.24.6:27888
  • MrTressy
    #420
    nem tom minek vackolni hamachival mikor simán megy neten is saját magától most próbáltam ki
  • Erninnjo
    #419
    Hello mindenki!!
    Szeretnék 1kis segítséget kérni az AVP2 höz Multiplayer LAN-hoz.
    A helyzet az hogy sokan szeretnénk tolni, és ennélfogva csak interneten, Hamachin keresztül leteséges a megvalósítás. (a játék nem eredeti, úgyhogy internetes szerverre való csatlakozás tuti kilőve...:S)Az igaz baj pedig az, hogy a házamban van 2 gép, amik Routerrel vannak a nethez + egymáshoz kötve, és ezek a gépek közt összejön a LAN-os hamachi-s kapcsolat, de a többi gép nem látja a szervert amit csináltam...
    PPPLLLSSS HHEELLPP !! :(
  • Raven456
    #418
    Amikor xfire-ről akarok bemenni checkol és ezt irja ki Failed check version pedig a 1.0.9.6 Patch-on van.
  • MrTressy
    #417
    Pár szerver müködikalapjátékkal is,én mondjuk nem xfire-al csatiztam hanem masterszerver moddal amivel megy az avsp2 saját keresöje és talál szervereket is természetesen
  • Hawk06
    #416
    Nekem is ugyanez volt.
  • Szartartályfejű
    #415
    Nem tudna valaki segíteni?
    Ha rámegyek egy szerverre játékon belül vagy ha x-fire-ön csatlakozok tökmind1 ezt írja ki:
    DISCONNEKTED:SOME GAME RESOURCES ARE MISSING!
    1-szer sikerült felmennem 1 szerverre de ahogy jött volna a másik pálya kidobott ezzel a szöveggel.
  • DARYL
    #414
    Még mindig talál az X-Fire egy-két nem AJL-es szervert amin játszanak néhányan. De sehogy sem tudok csatlakozni. AJL-en meg max. 1-2 ember játszik nagy ritkán.
  • rolo89
    #413
    Nem értem h miért megoldás,és én játékon belül sehová nem tudom beírni az ip címet h azon keresztül játsszak.AZ X fire ön keresztül meg csak a játék menüje jön be:(
  • Hawk06
    #412
    Hát már az is csoda,hogy egyáltalán találtlá szervert,mivel a serra lekapcsolta master serverst.
    Szóval elvileg csak olyan szereverkre tudsz csatlakozni aminek tudod az IPjét.
    Ott a megoldás a #407-esben.
  • rolo89
    #411
    X fire alig talál szervereket+ nem tudok közvetlenül vele csatlakozni a szerverekhez milyen szerverkeresővel lehet még szervereket találni az ASE én kívül(az All seeing Eye nél azt hallottam h rögtön felcsatlakozik a szerverre)?
  • DARYL
    #410
    És a PROJAM se rossz.
  • Hawk06
    #409
    Naná,szerintem lesz magyar AJL szerver is.
    De sima AVP2 szerverek is lesznek.
  • DARYL
    #408
    Most már többen lesznek AJL-esek, remélem. Egyelőre kihalltak a szerverek.
  • Hawk06
    #407
    Sajnos ez van.
    Viszont itt van rá a megoldás:link
  • DARYL
    #406
    És vége, megtörtént. A Sierra leállította 21 online játékot kiszolgáló szervereit, többek közt az AVP2-t is hazavágták ezzel. Bővebben itt...is.
  • DARYL
    #405
    avp2_en_096 patch + Ultimate Mappack 2. Ez van fent.Nem skinelek meg ilyensmi.
  • Hawk06
    #404
    valami custom skin vagy ilysmi miatt lehet
  • DARYL
    #403
    Egy éve még minden gond nélkül nyomtan online a sima AVP2-t,most meg 2-3 perc után mindegyre kidob a szerverekről ezzel a hibajelentéssel: Local time has lost syncron with server time.

    A PC-m órája (jobb alsó sarok) a time.windows.com-al szinkronizálva van. Mégis ezt csinálja. Tippek?
  • Hawk06
    #402
    Hahahaha....megvan.Belinkelem,itt van a megoldás.
    Szóval aki akar az jöhet ajl r2-özni neten,persze ez csak Xfire-vel müködik.
  • Hawk06
    #401
    AJL szervereket talál magától de mitt kell smekerkedni hogy amikor akarok csatlakozni ne AVP2-öt indítson hanem a módot?
    Tudnál segíteni?
  • Hawk06
    #400
    Letöltöttem az Xfire-t, hát nagyon király program és a kinézete is nagyon bejön.Szóval kösz hogy ajánlottad..
    Mód szervereket még nem tudom hogy lehet találni de majd kitanulmányozom..:D
  • Hawk06
    #399
    Na,az nem is rosz.Ki fogom próbálni.Mi majd betöltjük a szervereket.
  • S3D
    #398
    Van 3 francia ajl szerver, de nem nagyon játszanak rajtuk. Más mod szervereket nem látok a listában.
  • klikker
    #397
    Valaki adja már meg a hamachi szobát, amin AJL moddal nyomultok pls..

    am. Valaki nem nyom PROJAM modot? sztem jobb mint az AJL

    Msn: [email protected]
  • Hawk06
    #396
    Felvennéle MSNre, hogy tudjunk beszélgetni mert ez így nem jó.
  • Hawk06
    #395
    És mod szervereket is talál?