1046
Civilization 3.-Kinn van! Érdemes leszedni, ki játszik már vele?
  • tzmod
    #1046
    Ha eljutsz 2050-ig, utána rákérdez a játék, hogy folytatod-e a játékot, ekkor csak folytatnod kell, és folytathatod tovább :)
  • thoms
    #1045
    Kozák
  • ollie
    #1044
    Nézd meg a custom game-nél, hogy ki tudod e kapcsolni a time limit-et (a civ4-ben ki lehet). Ha nem, akkor semmit sem tehetsz ellene. :)
    Eredetileg mindegyik Civ játéknak vége van kb 2050-ben, mivel irreális lenne, ha nem fejlődne tovább a tudomány annál a sszintnél.
  • pep
    #1043
    hali! mér van az hogy 2050ben vége a játéknak?nem tudja valaki hogy ezt hogy lehet elkerülni??válaszoljatok lécci gyorsan
  • tzmod
    #1042
    Nekem a C3 Conquests-ben benne van!
  • tzmod
    #1041
    Nem éppen szabályos dolgokat csinálsz!
    ...
    Kiírtam a saját eredeti játékomat a CLONE CD-vel, mert féltve őrzöm az eredetit,(a másolat karcolodjon) és azt én is tapasztaltam, hogy ha letöröltem a CLONE-t a gépről, akkor kérte az eredeti cd-t a játékhoz és nem indult, tehát telepítsél egy Clone-t
    Vagy a 1.29 verzióhoz van {no cd!}
  • tzmod
    #1040
    Az index fórumon folyik még némi eszmecsere, itt van néhány érdekes dolog :), ha magyarítást keresel akkor: www.magyarítások.hu
  • norbivuk
    #1039
    Hol találok a játékhoz egy magyar portált?
  • fanatik73
    #1038
    haha
  • ollie
    #1037
    Vedd meg, nagyon olcsó.
  • fanatik73
    #1036
    Pls. nekem nem indul a game. Ugy szedtem le torrent-ről és kéri az eredeti CD-t.Ha tud valaki hozzá no-cdt vagy crack-et megköszönném! [email protected] ra küldje el lécci linket vagy file-t.
    Előre is nagyon kösz!
  • Valesar
    #1035
    köszi szépen
  • hooah
    #1034
    A civfanatics.com oldalon vannak.
  • Valesar
    #1033
    Lehet szerezni térképeket vhonnan?
    Tom,h lehet szerkeszteni,csak kiszeretnék próbálni 1-2-t.
  • Valesar
    #1032
    Azért köszi.
  • ollie
    #1031
    Úgy tudom van, de többet nem tudok.
  • Valesar
    #1030
    Van hozzá magyarosítás?
    Érteni értem,csak mégis jobb lenne,ha magyar lenne.:)
  • ollie
    #1029
    Ja, egy kiegészítő.
  • Valesar
    #1028
    Hali!Hallot már vki a Civilization3 Play The World-ről???
  • Bishoop
    #1027
    Szevasztok !

    Amikor felrakom a Civ3-ra az 1.29f patch telepítése után a magyarítást, nem indul el a tutorial játék, mert valami "modified rules"-sel kapcsolatos hibaüzenetet ír ki. Egészen pontosan a magyarításban található civ3mod.bic fájl felülírása után történik mindez. Érdekes módon, az 1.0-ás változatban lévő magyarítással nem volt ilyen probléma. Van valami ötlet a probléma kiküszöbölésére? Esteleg ha az angol civ3.bic-et használom, azzal is jól megy a game?
  • ganxxta
    #1026
    he-he...
    ...kösz! de én inkább magyarra gondoltam.
    na mindegy, csá!
  • ollie
    #1025
    ebay.co.uk
  • ganxxta
    #1024
    nem tudjátok melyik internet shop-ban rendelhetném meg a civilization 3: complete vagy a civilization 3: deluxe verziot?
    nagyon megtetszett és elhatároztam hogy megveszem....
  • ollie
    #1023
    gyorsan kell kinyírni őket :)))
  • Stevenson
    #1022
    A korrupció kérdése csak azért ötlött újra fel bennem, mert a hódításokkal akkor fel kellene égetnem rengeteg területet, melyre utána simán visszatelepülnek, és kezdhetem majd újra...
  • ollie
    #1021
    asszem magyaritasok.hu
  • ganxxta
    #1020
    főleg a civilopédia-t értékelném....
  • ganxxta
    #1019
    tényleg? kösz. ezt nem tudtam. a magyarítás fenn van még a neten?
  • ollie
    #1018
    Ha túl nagy a korrupció, akkor azt a várost felejtsd el. Nem érdemes túl messzire építeni a fővárostól, mert minél messzebb vannak, annál nagyobb a korrupció. Ezt valamennyire lehet csökkenteni Courthouse-al, Police Station-el, és ami még jobb a Forbidden Palace-al (az utóbbi mintha egy második főváros lenne), de egy bizonyos távolságtól már nem szabad városokat építeni.
  • Stevenson
    #1017
    A vége felé hogy lehet kezelni a sok város pl. egy kontinensen, mert a korrupció miatt számomra szinte kezelhetetlen a városok fejlődése.

    Boldog karácsonyt mindenkinek.
  • ollie
    #1016
    A Conquest tartalmazza Play the World-öt magában.
  • ganxxta
    #1015
    már megvan! csak a Play The World kéne még....
    ha tudod honnan szedhetem le: plz. help!!!
  • ganxxta
    #1014
    jár még ide valaki?
    ha igen, és tudja akkor ugyan árulja már el honnan lehetne lecibálni a civ3-at? + a PTW-öt meg a Conq-et?! persze csak tisztán elméleti alapon...
  • ollie
    #1013
    HA jó helyre települsz, akkor tuti fejlődiik annyit, hogy legyárts egy settlert. És előszőr mindig settlerrel kezdj (a katona után), utána jöhet worker.
  • Randal
    #1012
    Köszi a tanácsokat!
    Egyszer már sikerelt alacsonyabb szinten elég hosszú idő alatt viszonylagos győzelmet elérnem. Csak nem fejeztem be. Kellett volna még kb 10-12 ICBM az egész Amcsi terület felégetéséhez a többi tizenvalahány mellé, de ott már tudtam, hogy én győztem:)

    Alapból egy settler előállítása 10 kör nem? és annyi idő alatt nem biztos, hogy fejlődik a város annyit.
    Egyébként én mindig worker gyártásával kezdem, lehet, hogy ez is baj?
  • KH
    #1011
    a 10 kocka már sok, a városok területe 3-5-5-5-3 (tehát ha két város egy vonalban van akkor elég ha 4 kocka van közöttük), ha mindenképp mozaikozni akarsz, akkor ezt vedd figyelembe, még így is lehet, hogy valami agresszív ellenség betelepül a kis likba, mert a kulturális határ induláskor csak 3-3-3, ez nő meg később,
    túl közel nem érdemes lerakni, mert akkor egymás elől szívják el az erőforrásokat

    jah, és kezd alacsony szinten, mert egyébként tényleg gyorsabban fejlődik :-)

    és kezdésnél a város letelepítése után (még mielőtt a workerrel elindulsz) állítsd 0-ra az adót (domestic advisor), és max.ra a science-t
  • ollie
    #1010
    Alapszabály, minden várossal így kezd:

    1. letelepülsz
    2. legyártod a legolcsóbb katonát
    3. legyártod az új settlert
    4. elmész új várost alapítani
  • Randal
    #1009
    Sziasztok!

    Légyszi mondjatok valami jó kezdési stratégiát, mert az ellenfél állandóan gyorsabban fejlődik mint én. Nem tudom miért, de sokkal több várost képes létrehozni és rohadt közel rakja egymáshoz.
    Tudom, hogy a Civ3-ban ez a legjobb stratégia, de nekem akkor se jön össze.
    Általában 7-10 kockával távolabbra rakom el a városaimat és lehetőleg olyan helyre ahol van erőforrás, hogy azért tudjon növekedni. Plusz az utakat is létre kell hozni. Így mire elérem az A.D. 0-át, kb van 8 városom, de már így is uccsó vagyok.
    mindig a rómaiakkal kezdek.
  • Verseghy
    #1008
    Játszál a Civ4el!:)
  • ollie
    #1007
    Akkor használj refreshforce-ot.