46
  • Anteris
    #46
    a legsötétebb náci időket idézi amit művel mostanában Amerika. Szopni fognak szerintem hamarosan.
  • Inquisitor
    #38
    Tök jó lehet pl. amikor a tüntető agya felforr "kis műszaki hiba" folytán ... bár elég ha 2-3 fokkal emelkedik a hőmérséklete aztán kampó :)
  • MuldR
    #29
    Ezen en is gondolkoztam. Kepzeljetek el hogy a jovo tuntetoi nem kendovel takarjak el az arcuka, hanem az egesz testuk alufoliaval lesz betekerve. :)
  • fotel
    #26
    mert átadja neki a többi szar
    fajhőjük kisebb mert a vízé viszonylag nagy
    sztem ki lehet számolni
    4jegyű függyvénytáblázat RLZ :)
  • magus
    #20
    Sült csirke rulez:)
  • pilóta
    #19
    Csak az a baj, hogy azon nem gondolkodott még el senki (mármint az illetékesek), hogy MIÉRT tüntetnek az emberek, és mit lehetne TENNI (tehát nem mondani, nyilatkozni, ígérni stb. stb.) azért, hogy kezelődjö a probléma. Lehet, hogy nem kéne mikrohullámú és egyéb tömegoszlató kézikészülék? :)))
  • dewdew
    #15
    "es ha szembe kapja az alany akkor mi tortenik?"



    hat mi tortenne? szemfenyvesztes
  • pilóta
    #9
    Igen, de itt épp az a lényeg, hogy nem hatol át, hanem csak 0,3 mm-re hatol be. Annál pedig egy atlétatrikó is vastagabb. Vagy mondjuk felveszem a jó kis piacon vett román irhakabátomat, az van vagy 2 mm vastag bőr.
  • pilóta
    #6
    Ez áthatol a ruhán is, vagy csak meztelen tüntetők ellen jó? :)))
  • MaDFoX
    #5
    Akóó majd "örjöngenek az elvakult tömegek..." :S
  • Laalee
    #4
    Főoldal Hírek Tudományos hírek

    ez se nem forum se nem jatek de azert hajra, és megnyerheted az idiota kommnet versenyt.
  • HunChris
    #3
    Ólomruha az új divat...
  • HunChris
    #1
    Ehh!