389
Aktualis gamer konfiguracio
  • narumon
    #305
    "mintha nem említettük volna a via VS detonator4 problémát
    ezért nem vesz normálisember se gf3at"

    nekem egyébként délután gond nélkül ment a Gigabyte 7VTXE alaplapban egy Gef3 Ti200 asus.
  • asysoft
    #304
    Radeon LE vagy Gf2Mx400 64Mb??
  • Anee
    #303
    jha akkor csak sis alaplap lett?
    de detonator......
    de az a hiba nem csak GF3ra van hatással
    na mind1
  • Aborg
    #302
    De nekem gf2-om van, az alaplap ECS (ugye ez nem VIAs?) a driver meg nem is detonator...
  • Anee
    #301
    mintha nem említettük volna a via VS detonator4 problémát
    ezért nem vesz normálisember se gf3at
  • Aborg
    #300
    www.asus.com.tw -nem találja az explorer. Ha neked megvan küld el légyszi emilben...
  • Aborg
    #299
    Köszönet! Máris megpróbálom leszedni! A monitor természetesen be van állítva, sőt floppiról is telepítve, ez a része a dolognak rendben van.
  • narumon
    #298
    Aborg: Ja az hogy az asus oldalán 8200 szerepel a driver nevénél ne zavarjon meg, lefele kompatibilis.
  • narumon
    #297
    Aborg: Ja és néz szét hogy ne sima plug and play monitor legyen beállítva a windowsnak hanem olyan amilyened van. Ha nincs olyan akkor valami hasonló hardcore monitort :)
  • narumon
    #296
    "Esetleg tud valaki tippet adni? Narumon? ;)"

    www.asus.com.tw - beta drivereknél - 21.8x drivert szedd le. ez teljesen korrekt és remekül m?xik.
  • Aborg
    #295
    http://download.terminal.hu/dl.php3?id=3156
    Itt találtam egy "univerzális" drivert, több ASUSkátyához is jó. Júniusi. Esetleg megfelelhet ez is? (Azért még rögtön nem rakom fel, megvárom a véleményeket)
  • Aborg
    #294
    Titan MS2AB. Sokkal halkabban megy mint a P200asom hűtője! Nagyon csendes.
  • Mathias
    #293
    Ha minden igaz akkor neked TTC-MT1AB4 hűtőd van. Milyen hangos?
  • Aborg
    #292
    Uff... most jövök az ASUS lapról de ott minden kártyához csak 1 driver van (http://www.asus.com/Products/Addon/Vga/asuse/enthusiast_drv.htm), ráadásul ez a v6.31c van meg nekem is. Ez február 15-i!
  • Aborg
    #291
    Hát nem vettem meg mert nem az ATI gyártotta, én meg nem nagyon értek ilyesmihez és biztosra akartam menni. Voltak már gondok a könnyített változatokkal... ráadásul ez még vadiúj cucc is, bármi "gond" felmerülhet... szoval nem mertem érte annyit kifizetni, ez van. Vettem helyette egy lapot az ASUStól, nem a legújabb de azért kipróbált harcos: AGP-V7700 GeForce2 GTS. Gondoltam erre sok fejlesztő optimalizálja a játékait, nem kéne gondnak lenni. A képe GYÖNYÖRŰ és fele annyiba se került mint az OEM Radeon. Tudom, idővel hamarább kifekszik de most még jó (ahogy elnézem még vannak benne jócskán tartalékok is). De azért még nem vagyok vele teljesen jóban, sok játékot csak 60 Hz-n tudok futtatni (alapdriverrel a CD-ről). Remélem találok hozzá jobb drivereket mart ez így nagyon GÁZ! Esetleg tud valaki tippet adni? Narumon? ;)
  • narumon
    #289
    "Ha olyan jol alsz az nVidiaval, akkor egy kerdes: Szoktad rajtuk futtatni a 3D MARK 2001-et? A 4-es teszt (Nature) melyiken ment. Csknem kizarolag Gef3-on. Mert en futtatam Gef1, Gef2, Gef2GTS, ATI RadeOn de az egyiken sem ment. A kovetkezot monta: No hardware support. :((("

    Szoktunk 3Dmark2001-et futtatni. Egyiken sem megy a nature csak Gef3-akon. Viszont megnézheted demo közben :)
  • narumon
    #288
    "Kicsit off lesz de mind1. Olvastam valahol, hogy aki TB akar venni, meg mellette van még DVD-je, CD írója, stb, az jobb ha 300 vagy inkább 400W-os tápot tesz alá. Ez így van?"

    Igen , de nem csak tbnél hanem az összes 1G fölötti procinál erősen javallott. PIIIhoz is.!
  • Anee
    #287
    maygarországon a rutin2000 kft frgalmazza csak
    a váci utca 2 felé van talán
  • NormalisEmber
    #283
    Ennek az ausztriainak utannanezek , mert becsbe akarmikor el tudok menni.(utiktg.osszvisz 2e)

  • Anee
    #282
    akkorát nem is tévedtünk
    MSI K7N 420PRO nForce420,VGA,LAN 57750+áfa:-))))
    Jha GF3 TI200 52+áfa már csak:-)
  • Anee
    #281
    amúgy ha GF3at akarnál mindenképpen venni a sima Inno3d GF3ja lenne a legjobb vétel 70+áfáért
    na igen a minőség átka
    ha könnyű külföldre/austria/ba jutnd tedd meg mert 220$ egy OEM kártya...az barátibb ár mert az út csak nem 40000
  • NormalisEmber
    #280
    78+afa=97ezer..egy kicsit sok ,de hat a minoseg az minoseg.(es sajna via-s alaplapom van ugyhogy csak regi driverrel tudnam meghajtani a gef3-at.)
  • Anee
    #279
    azért mort OEM már nem kell???????????
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ez kb oan mintha nekem CSAK LEADTEK nVIDIA-s board lenne jó....
    s mi lett helyette?
  • Anee
    #278
    Ati RAdeon 8500 78+áfa
    ez a jó:-)
    amúgy inno 3d
  • NormalisEmber
    #277
    Szerintetek gf3ti200-bol melyiket erdemes:
    1.Inno3D Tornado GeForce 3 Titanium 200
    2.Asus V8200 GeForce3 Titanium 200 64MB AGP Pure
    3.Gainward GeForce3 PowerPack Ti/450

    arak(afaval):
    1.71e
    2.76e
    3.87e

    thanx
  • Aborg
    #275
    Jaj bocs Anee! Megsem az az, most ujra megneztem a kepet... Ez egy jokora (joval nagyobb mint a kepen) aranyszinu bordazott monstrum, kicsit kockasitott alaku, nem teljesen henger a teste. Fekete ventilatorlamellakkal.
  • Aborg
    #274
    Megvan a cucc! Vegul megsem lett Radeon mert kiderult hogy nem ATI, annyi lovet meg csak azert adtam volna. Sebaj, nagyon tetszik az Asus is amit eredetileg akartam. De a Teac CDrommal gond van, egetett CDt masfel ora hosszig porgetett es csak 50% -ig telepitette fol (tovabb nem volt turelmem varni). Ezt le kell cserelnem masik peldanyra :( Ja, megy minden mint a huzat! :) Anee, a ventilator az amit a multkor belinkeltel kepnek.
  • Pheel
    #273
    Leírtad életem első PC-jét :) Bár abban nem volt CD és a mem is csak 4MB volt benne :)
  • narumon
    #270
    Pheel: Hát kb olyasmi. Asszem azultra kicsit gyorsabb de nem tudtam összehasonlitani még ilyennel, gyakorlatilag gef2 ultra még nem volt a kezeim között..
  • Pheel
    #269
    Tehát Gef2Ti jobb, mint Gef2Ultra? A többi tiszta, köszi.
  • narumon
    #268
    Pheel:
    Hát csak röviden. Van Geforce 2 Titanium ami a Gef2 legturbóbb változata.
    Geforce 3 sorozatból van Gef3 Titanium 200 ez a Geforce3 csökkentett változata, és van a Geforce3 Titanium 500 ami a Geforce3 fullos változata amolyan ultra kártya. Az áruk is igy lépked felfelé.
  • Pheel
    #267
    Én ehhez hülye vagyok. Leírná valamelyikőtök, hogy milyen Ti-s Gef-ek vannak most és melyik milyen gyors? Előre is köszömöm.
  • narumon
    #266
    Viszont a Gef2 Ti cuccok meg 31-ért vannak 64MB meg Tvout.
  • narumon
    #265
    Az asus kicsit drágább az 60.
  • narumon
    #264
    Olyan 55 körül vannak, de a legnonameebb ami nálunk járt az Inno3D.
  • Anee
    #263
    gf3 ti 200mennyi?
    noname is?
  • narumon
    #262
    "adjátok ócsóbban s veszik majd az ATIt is"

    Nem lehet ez az uccso is 79-ért jött nekünk :(
    Meghát rendelésre. Igazából érdeklődés sem nagyon van rá. Most a Gef2 Ti és a Gef3 Ti a menő. Hirtelen mindenkinek ez kell...
  • narumon
    #261
    "Mellesleg proballom megnezni ezt az ASUS V3800 Deluxe -t, de baromi lassu az ASUS honlapja. :((( shit :("

    Hát kérdezz mivel sajátom volt. Ez egy TNT2 kártya annyi módosítással hogy asusnál a deluxe mindig video in és outot is jelöl. Most egy 6800 deluxeom van, de ha lesz jó áron rá vevő akkor nyomom be a 7700 Ti Deluxeot. :P
  • Anee
    #260
    adjátok ócsóbban s veszik majd az ATIt is
  • narumon
    #259
    "nalatok az uzletben hogy joz az ilyesmi? Orig es noname"

    Dobozos eredeti Ati kábelekkel meg milla softverrel volt 85+Áfa. Nonamet még nem láttam. Sajnos a föntit se volt alkalmam kipróbálni de hátha rendel még valaki. Tapasztalat szerint azonban mindenki nvidiat vesz. Abból már lassan mindenfélét próbáltam :P