440
Ghost Recon
  • skorpio7
    #65
    Remélem azért tudjátok , hogy ez mindössze még egy béta változat .November 6.-án jön majd ki egy demó belőle és ezután jelenik még csak meg a teljes játék .
  • CSOCSO
    #63
    nemtom mé nem tűnik fel senkinek hoyg ez a R6 vagy mi ugyanis a cime tom clany's ghost recon és van a tom clancy's rainbow six....
    no de mindegy okoskáim amugy nekem elindult most telibe hallod drak? csak d3d8.dll hibája van vagy mi:) ppedig van fent directx8!! eddig futott is:) mikor fut mikor nem a mugy azért van Operationos flashponitonos beütése mert ugyan akkora terepeken kell nyomni a grafikája szebb annál a történések jobban mint az of!! szal az of nál sokkal de sokkal jobb!! amugy majdnem ugyan az mint az r6! nah császtok!
  • Cobra11
    #62
    VALAKI PLEASE EGY RIP LINKET!!!!!!
  • Cobra11
    #61
    Ok.
  • ember
    #60
    Na az engem is érdekelne.

    ja egyébként többek szerint közelebb áll a Flashpointhoz a játékmenet
  • Cobra11
    #59
    Aha. És honnan tudnám letölteni?
  • ember
    #58
    mint a r6
  • Cobra11
    #57
    Milyen típusu játék ez??????????
  • skorpio7
    #50
    Lantee !
    Már elég régóta ismerem az oldalt , sőt a kétségeimet illetően ( mennyire maradhatunk inkongnitóban , ha onnan töltünk ) még levelet is írtam nekik , amire elég rendes módon gyorsan válaszoltak is .Arra gondoltam , hogy te esetleg ismersz másikat , de így nem kell mondanod semmit .Azért kíváncsi vagyok , hogy mikor frissítenek a srácok , mert Október 21.-e óta kijött már pár játék , ami igencsak nagy érdeklődésre tarthatna számot , persze csak ha fent lenne .De nincs .Majd figyelem , hogy tényleg betartják-e az igérteket a srácok .Amúgy én összehoznám a warezcenter és insane warez oldal készítőit , mert amíg az egyiknek jó táthelye , addig a másiknak a leggyorsabb friss cuccai vannak meg .Nyerő oldal lenne belőle .Egyáltalán nem zavarna ez az ezres dolog .Manapság ennyi a belépő egy jobb helyre , vagy egy jobb ital ára , szóval ezért 1 hónapon át minden friss cuccot megkapni sem rossz befektetés .
  • skorpio7
    #45
    Úgy valahogy , jól mondja a srác mélyen tisztelt BSA .
  • skorpio7
    #44
    Lantee !
    Egy mail-ban küldjél már nekem egy címet vagy ismertetőt erről a fizetős ftp-ről .
    Előre is kössz .
  • Shep
    #40
    Az ok de nincs vmi új hely, de ami igazán kéne most az a Black Thorn
  • ubi
    #39
    Ghost Recon!
  • ubi
    #38
    A Gost REcon négy file kivételével megvan! A forumban volt! Mire leszedtem volna már tötrölték!
  • Shep
    #37
    Az isonewson még se híre se hamva nektek honnan a bánatból van már meg? Nem tud vki letöltőhelyet ehhez meg a Black Thornhoz?
  • Shep
    #35
    Nem árulnád el honnan töltöd?
  • Dreet
    #33
    Lantee: Nem kell hozzá R6.
    Csak telepít , és Terroristára vadász...
  • Hustler_hu
    #31
    Nah en csak BSA mentesitem a helyet ... Mivel melyentisztell BSA itt csak legalis vasarlok vannak ... es a Ghost Reconnak vegezzuk a betatestet , ugyebar ?
  • ember
    #30
    mit takar az, hogy a R6 célzási rendszerét használja?
  • Shep
    #27
    Nem tudja vki honnan lehet letölteni a Black Thorn ripet?
  • skorpio7
    #26
    Ugyan már Tressy ! Hát lehet , hogy nem a legjobb hasonlat volt , de Hustler csak próbálta magyarázni az én álláspontomat a játékletöltéseimet illetően , ami lehet , hogy nem a legjobban sikerült .
  • ubi
    #25
    valaki tegye már fel a rar, r30,31,32-t!!!!
  • skorpio7
    #23
    Valahogy úgy ... te már kapisgálod haver !
  • Hustler_hu
    #22
    Nem em meg nem ertelek ... ummm ... azt akarod mondani hogy a haverod neked megveszi a jatekokat ugye ? a rip meg aza sharware fajta ...
  • skorpio7
    #21
    Mondd , nem tudsz olvasni vagy ennyire értetlen vagy ?!
    Broadband - 300kb/s , azaz 37.5 KB/s .Elvileg ennyi , mert valójában csak 33 KB/s a stabil sebesség .Ez azt jelenti , hogy ideális esetben óránként 120 MB-ot tudok leszedni ( ezt már többször lemértem , így ez fix adat ) .
    Akkor egy kérdés .:
    Szerinted így mennyi időbe telne leszednem egy játékot ember ???
    Szóval ki az a marha , aki nekivág egy ennyire bizonytalan letöltésnek ?! Bár a kérdésre már megadtad a választ .
    Remélem azért nem sértődtél meg ... nagyon .
  • ubi
    #20
    ha gyors neted van, miért fos rippeket töltögetsz???
  • skorpio7
    #19
    UBI !
    Szintén , ha jólesik neked is .
    Azért legközelebb legyél figyelmesebb és értelemzd azt , amit leírtam . OK !?!?!?!?!?!?!?

    "...De a délelőtt , akinek gyorsabb nete van mint nekem , az már le is tölthette a programot ..."

    Szóval az a helyzet , hogy én nem töltöttem le , mert nem állok neki egy jó 6 órás töltögetésnek , főleg akkor , ha jó eséllyel időközben törlik is a file-okat .Mint kiderült , igazam is volt .Másrészt ha figyelmesebben olvasnál más topic-okban , akkor tudhatnád , hogy S-O-H-A nem töltök le ISO-t , csakis rip-et és azt is azért , hogy megnézzem milyen a program .Van egy jó haverom , aki ha kell egy játék full-ban meghozza nekem .Én így szerzem be a nekem tetsző játékokat , ezért kár szidnod engem .Értve vagyok ?!
  • I.C.ram
    #18
    valaki rakja mar fel valahova pls
  • ubi
    #17
    nekem 4 file kivételével megvan!!! help!! rar,r30,r31,r32 hiányzik! Help!!! ha meglenne, feltölteném valami gyors szerverre, ha valaki tud egyet!!!
  • ubi
    #15
    skorpio! nyasgem!
  • Hustler_hu
    #12
    Nalam mindenk oks , Drak oszehozhatnank azt a multit mert a game super (pont ahogy mondtam :)) )
  • Viking
    #10
    Ez eddig kiraly, de a game is kene hozza!
  • Viking
    #8
    En is, en is! Ha masnak kell, akkor nekem is! Egyebkent mi ez a game?
  • I.C.ram
    #7
    en is akarom a jatekot!!!! :))
  • TneX
    #5
    Kéne a gém hallod-e és akkor többen lennénk..:)))
  • ubi
    #3
    skorpio! fel tudnád tölteni az sg-re az uccso négy fájlt? annyi hiányzik! rar, r30,r31,r32 hiányzik! Please! BIG THX!!!
  • skorpio7
    #2
    Hát tudod ez elég érdekes , mert a délelőtt folyamán ezt olvastam a 0dayftp topic-ban .

    Kacsababa ma 11:07 | Válasz erre | #7187

    ftp://195.70.32.215/incoming/tmp/tag/and/fill/by/greener/

    Dragon's_Lair-Razor1911 (ISO)
    Ghost_Recon (ISO)
    Macromedia_Flash_5.0 (RIP)
    Adobe_Photoshop_6.0 (ISO)
    Adobe_Premiere_6.0 (RIP)

    Megnéztem és tényleg ott volt a teljes cd .Amokor jó fél órája be akartam írni ide a topic megnyitásakor a címet , hogy ti is tudjátok , sajnos már az összes file törölve lett .Mindenesetre elég érdekes , mert még az isonews-on híre-hamva sincs a programnak .De a délelőtt , akinek gyorsabb nete van mint nekem , az már le is tölthette a programot .Elvileg lehetséges a dolog , mert a GOLD-dá válása már megvolt .
  • I.C.ram
    #1
    megjelent mar vagy mi van? :))