440
Ghost Recon
  • zplayer
    #115
    nekem a zipes full van meg es nem szaggat 1024*768 ban (16 bit) full minden. GF2MX+Duron800, Erdekes amit a multirol mondtok en azt vettem eszre az sokkal gyorsabb mint a single resz.
  • CSOCSO
    #114
    1024 ben sznte minden hgh detailon nem igazán szagat de multiban nagyonszaggat! sajna
  • CSOCSO
    #112
    vigyázó szemeteket a warezcenterre vessétek!!még mindig NIMDA virusos az odlal?
  • Madman
    #111
    Meg nincs fent, de szerintem lesz!
  • Madman
    #110
    En nemtok publikusat, de vigyázó szemeteket a warezcenerre vessétek!
  • Cobra11
    #109
    Akkor valaki mondjon már egy letöltési címet is please!
  • Hustler_hu
    #108
    Igen megjelent az ISO
    11/09/2001 Tom Clancys Ghost Recon Razor 1911 [xx/44]
    RAZOR-tol tehat biztos hogy nem a beta mivel a nevuket adtak hozza
  • Cobra11
    #107
    És letöltési címet is mondasz hozzá?
  • Madman
    #106
    Nemtom erdekel -e valakit, de megjelent a full iso.... az a rip amivel probalkoztok egy szar amator release a betabol!
  • Lazarus
    #104
    Én is letöltöttem még reggel de mikor a setup.bat-ra rátehénkettem eltünt a az a 200megás file (nevét most nem tom) és a setup(Dos-os persze) kilépett.. Én meg csak néztem hogy mi a szar van? Ezt eljáccottam 3szor és aztán hagytam a fenébe:)
    Amúgy ilyen fajta feltört install rencert még nem láttam.. ez új nem? vagy csak ideiglenes?
  • CSOCSO
    #103
    szoval akkor az egészet lassabban!! lazarus jo az uj logod!!!!
    a GR nekem is megvolt!! a beta verzirol beszélek de szar volt..pl reggel játszottam vele majd este d3d8.dll hibát jelzett:))))))) letöröltem amugy még megvan..... nah ennyi:)
  • Lacc
    #102
    Lehet, de zavar ;)
  • Lazarus
    #101
    Köszi! :)

    Lacc te meg ne szóld meg itt CSOCSO helyes írását! Ha 2szer elolvasod biztos +érted! :)
  • Lacc
    #100
    Na Csocso, ezt most újra, lassabban és figyelj oda jobban a helyesírásra.
  • CSOCSO
    #99
    lazarus jo lett az uj logod!!!amugy meg nekem is megvolt de állandóan d3d8.dll hibája volt!! hogy miért?? volt olyan hoyg reggel elindult aztán este d3d8.dll hiba volt..majdletöröltem most megvan a demo multiban idáig szar volt... legalább is ha letámadtak beakadt a kép... falon keresztűl lelöttek de én nem tudtam lelöni egy ört offlineban... de azé jó
  • zplayer
    #98
    Hat az komam hogy hasznald kozben a sutnivalodat is hogy ne lojenek le. :)) Szerintem messsze a legjobb a kategoriaban. Eddig - en mellesleg vegigcsinaltam. Es tetszett, persze ez szubjektiv
  • Lazarus
    #97
    Ne rémisztgessél már én még csak most töltöm! :)
    Szeretnék nem csalódni benne. Igez még semmit nem hallottam róla
  • Lacc
    #96
    Hát ez nagyon gáré game. Bemegyek a demóban a várba, és LELŐNEK! Bazz, ilyen szar gaméval se jáccottam még. Lelövik itt az embert, most ebbe mi a játékélmény???
  • Red
    #95
    letöltöttem a warezcenterről, de a setup.bat-tal nem tudom telepíteni!!
  • I.C.ram
    #94
    szerintem meg az OFP-hez hasonloan kenenek jarmuvek (jeepek foleg, nehany helikopter, meg konnyu tankok)
  • ubi
    #92
    nekem megvan ez a 1.0.0.0-as version, csak az nem tetszik a game-ben, hogy az elozo gamekhez kepest(rainbow six, rouge spear..) nem lehet egyenileg osszeallitani a cuccost( fegyver, ruha)!!!
  • I.C.ram
    #91
    jajj nekem is volt am modemem es megis toltotgettem rendesen :)) NFS5-ot pl modemmel szedtem ami asszem 69 fajl volt
  • ubi
    #90
    nincs is meg kinnt a teljes!!! valami beta verzio letoltheto az edonkey-rol! v.1.0.0.0-as asszem!
  • CSOCSO
    #89
    ez aleggusztustalanabb!! 65 ször 3 mega:))))))))))))))
    egy 14 es modemes is ikább töltene 5-10 megás fileokat!!! mint 3 aka ez gusztsutalan nemhogy én 64k val.. ikbább 15-20 akat töltenék....
  • I.C.ram
    #88
    OFP rlz!!!!
  • Mozes
    #87
    valaki ha tudja fel rakhatna a rip-et az SGre
    köszi
  • zplayer
    #85
    betaval betarazva
  • zplayer
    #84
    valaki(k) jojjenek mar gamezni egyet, mondjuk ma 11 korul ok? bar szolgaltato tuzfala mogott vagyok megprobalok majd szervert csinalni.
  • skorpio7
    #83
    Haver ... !?
    Ez csak azok nak szólt , akik esetleg nem tudtak hozzáférni , a neten közkincsé lett béta játékhoz .Azoknak ez a demó is elég lesz , hogy jó benyomásokat szerezzenek a játékról és esetleg megvegyék - az eredetit .
  • Hustler_hu
    #82
    nahat ... :)) akkor most a fullos utan probaljam ki a demo-t ?
  • Mighty_
    #81
    Merre szoktal elofordulni?
    Nekem asszem egy beta van meg es nyomnam mar multiban...
  • skorpio7
    #79
    Ha esetleg valakit érdekel és tudni szeretné , hogy milyen is ez a játék , akkor töltse le a demó-ját , mert már megjelent .
  • Nyiri
    #78
    En a black thorn azert nem szedem le mert csak 10 palyas!!!
    Az kurva keves? Veteranon sem nehez (gondolkozni kell) a game, csak jol kell iranyitani a csapatot, nem bekuldeni oket egyszerre hogy szarralojek oket. kell felderito (azert nem kar) és megtudhatjuk merre van az ellen és go (ja és a kezigránát+flash is hasznos).

    Nem pazarlom a sávszelessegem egy 2 orás szorakozasra :(
  • Cobra11
    #77
    Innen letöltheted a Black thorn-t (ha arra gondoltál): warezcenter.warez.hu
  • Inquisitor
    #75
    Nem mondjátok, hogy nektek már rég megvan ez az istencsászár program???
    Na megyek körülnézek ez ügyben ... :)
  • CSOCSO
    #72
    hát az nem is baszaxik ennyit
  • Nyiri
    #71
    ott a konzol nyomjad azzal :D
  • CSOCSO
    #70
    ááááááááááááá faszom kivan!!!
    nem tudok gamezni a ghost reconnal mert d3d8.dll hibába okoz hibát a gamezban!!!
    de van fent directX 8 most tettem fel ujra de ezzel a agmezzal 2 napja gameztam!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #69
    köcs**ge*** faszok:))))) ehh nah jo bocs!! nem gyakorolni kéne hanem lassabban odafigyelve pötyögni de nincs kedvem perceket pötyögni 3 mondat miatt:) fogalmazni pedig tudok csak mire elkezdem a mondat elejét a közepén már nem emléxem rá:) amugy nem vagyok beteg sem hogy nem emléxem ilyen dolgokra...amugy meg azé mert valakit lefaszozok és az megsértődik azt sajnálni tudom...okoskáim miatt megsértödtél tán? akkor bocs de ha egy ember ilyet ir nem kell felkapni azonnal a vizet...amugy ennyi.. remélem most nincs eráshubák:) jah a gamez király csak töltöm ujra mert minden második file CRC damage-os:) ez olyan király!!!
  • Mighty_
    #67
    En es mar tobbek is szoltak ezert CSOCSO-nak, de egyszeruen javithatatlan a pacak :)
    Ugye CSOCSO? :)