440
Ghost Recon
  • Deajka
    #318
    Mi kell a kiegészítő installhoz ?
    Úgy értem rámegy a backup példányra is?
    Netán külön is megy ?
    Az alapjáték hibáin javít ?

    P.s:
    Apu , a kiskutya miért csinálja úgy ? :)))
  • Sith
    #316
    figy ha reális fegyver használatot akarsz eből a szempontból akkor nem kell célkereszt csak nézd meg a Operation Flashpointot. Emlékeim szernt abbna és a Hiden&Dangerousban volt emegcsinálva rendesen a célzás tod látod a fegyvert de nem csiőből lösz hanme célzol rendesen...
  • Nark
    #315
    Én elhiszem ,hogy amikor a távcsövet a szemed elé teszed akkor csak egy baszot nagy célkeresztet látsz ,de miert van akkor is keresztbe hosszába egy csík mikor nincs a kezedben ?Én jobban szeretem volna a fegyvert látni mert ez a valóság.Ha ezt már meg tudták csinálni sokkal régebben ,és itt most ne menjünk messzire csak a HALF-LIFE -ig vissza.Akkor most miert lenne ez olyan nagy kérés igy 2002 felé??
  • Sith
    #313
    Izé.. szal tod a fegyver nézet szerintem ne molyan fontos.. és akár hiszed akár nem ha távcsőves puskával lősz akkor csak egy bazi nagy célkeresztet látsz (vagy tüskét sbb stb de ezt hagyjuk)
  • Nark
    #312
    Talan azert mert nincs fegyver nézet.Engem legalább is ez taszitott.A távcsöves az meg kész röhely,hogy az egész monitor egy célkereszt.
  • greco
    #311
    Azt hallottam,hogy a kiegészítőnél megnőtt
    a gépigény.Ez igaz?
  • Lantee
    #308
    Már töltöm is! Ghost Recon RULLLLLAAAA!!!
  • tomcs
    #307
    engem is erdekelne, foleg mert igazan nagy csapat nelkul is jot lehet rajta nyomulni meg kulonben is
  • skorpio7
    #304
    Hát nemsokára ... :) , ha fogadni kellene , akkor a jövőhétre tennék , szerintem a hétvégén már nyomni fogjuk .

    "...Desert Siege will ship on March 26th 2002 and will contain 8 new Single-Player missions. The missions will be based in North Africa, focusing on a future conflict between Ethiopia and Eritrea. The Mission Pack will feature a new environment - the Eritrean desert, new enemies and new desert uniforms for the Ghosts. 5 new Multiplayer spaces will also be included in the Mission Pack...."

    A hivatalos megjelenési idő 26.-a , 8 új misszióval egyetemben .Már alig várom .
  • Crem
    #303
    Hali!

    Mikor lesz itt kb.??
    Ugyanis "MI" nagyon sokat nyomultunk anno a gaméval! (CaviaR) (Ray)
    Sőt ha lett volna még jelentkező akkor talán ma is fent lenne, mivel elejétől a végéig végignyomtuk...
  • skorpio7
    #302
    Nekem nagyon tetszett ez a game , még a multival is játszottam a gamespy-on és most végre itt van nemsokára a kiegészítő is !
    ARANY lett a Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege kiegészítő .Nemsokára már tölthetjük is .
  • Zozo
    #300
    Hali! Hol lehetne szerezni olyan papírszemüveget?
  • CaviaR
    #297
    taxi: Mi az MSN-nel szoktunk elötte dumálni. Ismered? Ha van neked, a címem, amin elérhetsz: [email protected]
    Ha többiek címére is szükséged van, magdhatom azt is.
  • CaviaR
    #295
    Már hárman vagyunk. Mindenkinek megvan a dolga, és már össze vagyunk szokva. Így érdemes játszani, ismeretlenekkel nem olyan jó. Mindeniki ismeri a másik harcstílusát, így nem történnek "balsetek". (de az is megesik)
    Szóval gondold/gondoljátok meg!
  • CaviaR
    #294
    Jó, de ez egy megbeszélt csapat lesz!
  • Crem
    #292
    Hi ALL!

    Ha van kedve valakinek multiban játszani (csapatban)
    Az írjon a Deep Fighter topicba,hogy meg tudjuk beszélni...

    Thx.
  • CaviaR
    #287
    2000 és 3000 között :)
  • CaviaR
    #286
    Olyan nagy a különbség 200 és 300 között? Nem hinném
  • CaviaR
    #284
    Papa: Nekem hasonló a konfigom, csak egy gyengébb procival, és memóval, DX.8.0-cal. Voodoo 3-3000 közel jár. Nekem viszont fut a game, szinte szakadás mentesen. (Máramennyire egy Voodoo-tól várható)
    Szóval nem biztos, hogy a kártya a gond.
  • Crem
    #277
    Ez jó!:)))

    Hasonló történetem nekem is akadt itt... Beírtam,hogy magyar vagyok erre megkérdezték miért nem ettem...
  • Crem
    #275
    Hali!

    Nincs kedve valakinek segíteni egy multiban ?
    Ugyanis még magyarokkal nem találkoztam!:(( +Mindenki azt hiszi,hogy szovjet játékos vagyok!:)
    Amit minden bizonnyal nem kedvelnek,mert egyedül vagyok a teljes csapat ellen!:)))))))))))))))


  • Mighty_
    #273
    Megvettem!
  • skorpio7
    #272
    Á ... értem .Crack-kal sikerült ?
  • Mighty_
    #271
    A The All Seeing Eye boldog tulaja vagyok :)
  • skorpio7
    #270
    Melyik hazai cég forgalmazza ???
    Vagy esetleg csak a "biztonsági másolat" boldog tulaja vagy ?! :)
  • Mighty_
    #267
    Hat...nem volt mit tenni...megrendeltem...Mar a teljes verzio tulaja vagyok :)
  • Mighty_
    #266
    Ehhh....Pedig de jo volna...
    Nincs kedvem fizetni 20 dolcsit...:(
  • Mighty_
    #264
    Az all seeing eye-hoz van valakinek torese?
  • Mighty_
    #263
    Jol van na! Nem kell egymasnak esni. Ugyis olyan kevesen vagyunk magyarok, akik ezt a csucs jatekot net-en jatszak! Ne marakodjatok!
  • Hustler_hu
    #262
    ELIT alakulat RULEZ :)) Ghost Reconhoz tenyleg feelinget ad ...
  • skorpio7
    #260
    Tö-ké-le-tes !
  • Shep
    #256
    Igen a rip, az általad említett progi hol lelhető fel?
  • skorpio7
    #255
    Shep !
    A rip van meg neked ?
    Én a multiplayeres játékhoz az Eye programot használom és tökéletesen működik .A legutóbb egy 12 fős , 4 csapatos partiban vettem részt és no lag-zás volt a játékban ( ilyen részletes terep mellett és ennyi embernél :))).Szóval elég jól megcsinálták a netkódját a játéknak .
  • skorpio7
    #254
    Hát nem akarlak megsérteni , de a #245-ös hozzászólásodból mindössze az olvasható ki , hogy nem tudod melyik billentyű is az .Szó sincs arról , hogy te megnézted és nem megy mégse a dolog.Szóval ha legközelebb pontosabban fogalmazol , akkor nem tűnik majd senkinek úgy , hogy butaságot kérdezel .
    Különben ha megnézed MIGHTY válaszát is , hát ... igencsak úgy határolta be a gombot , hogy még egy tuti amatőr se téveszthesse el . Egy kis cinizmus érződik rajta . Jó voltál Mighty .
  • Shep
    #253
    Na már még ez se megy ajaj na utoljára katt
  • Shep
    #252
    Na akkor mostmár aztán katt ide
  • Shep
    #251
    Elrontottam, katt
  • Shep
    #250
    Srácok meg van vkinek a multiplayeres gamehez szükséges ubicomos install vagy mifene? Fel tudná rakni nekem vki tömörítve vhova? Előre is kösz.

    Paladin nekem a 14es pályán csinált ilyet mikor visszatöltöttem egy mentést aztán megfogtam és egy korábbit töltöttem vissza akkor már jó volt, de mivel nállad a pályát ne makarja betölteni/a 13 as tök jó pálya/ ezért nem igen van ötletem de esetleg nézz el ide cheatertnem biztos hogy van, mert én nem néztem meg de egy próbát megér
  • skorpio7
    #247
    Szerintem egyszerűbb lett volna azt mondani neki , hogy "esetleg néha nézzen bele a billentyűzet kiosztásba" , mert akkor nem lesz ilyen gondja .Amúgy szerintem röhejes , hogy egyesek vaktába esnek neki a game-nek és arra nem veszik a fáradtságot , hogy megnézzék a "controls"-ban az egyes billentyűkhöz milyen funkció is tartozik .
  • Mighty_
    #246
    A tilde gombbal (`)
    Az Esc alatt, az 1-es gombtol balra talalhato :)