29
mit ne játsz
  • Nyiri
    #29
    Na!
    Azert nem irjak szavazasra a dolgot, mert akkor mas ujsag lenyulna az otletet. (ezt is irtak mar).
  • I.C.ram
    #28
    nekem tetszett a mortyr ba akkor meg nem nagyon jatszottam lovoldekkel! De azert a mortyr sem volt rossz azokban az idokben en sok embert ismerek akiknek tetszett az a game. Szerintem az lenne a jo hogy a guru berakna 3-5 teljes jatekot egy szavazasba es amelyikre a legtobbet szavaznak azt rakjak be! mert engem meg meg sok mas embert kurvara nem erdekel a Forsaken meg ilyen baromsagok!! raadasul a forsaken kurva uj jateknak szamit!! 1-2 eve jott ki! na arra tenyleg lehet azt mondani hogy egy ocska Descent koppitans
  • magus
    #27
    Akkor télleg nem veszik, amugy volt egy ilyen levél
  • Nyiri
    #26
    En pl, szo szerint szarok ra milyen game van hozza! Szokszor el sem olvasom az elozetest! Nem is egyszer volt hogy ki sem bontottam és a kukaba landolt a game. Irtam is az Arenaba, hogy lehetne 2havonta csak fullgame, de azok utosek legyenek, de be sem raktak, mert azt hiszik ha nincs fullgame akkor nem veszik az ujsagot
  • magus
    #25
    Érdekes. Az ujságmelléklet. Eredetileg vala az ujság. Aztán vala a cd. És végül vala a full game.
    És ti az ujságot megnézitek egyáltalán?
  • Hmuda
    #24
    Én se vártam sokat a PC-guru mellékletétől, mikor beindult, de mikor bejöttek az olyan játékok, mint a Fallout 1-2, a Freespace, a Kingpin, az Earthsiege (nekem tetszik), IG1 és most a Descent 3, rájöttem, hogy nem semmi a PC-guru. A heroes sorozatról ne is beszéljünk. Érdemes PC-gurut venni (ez itt a reklám helye).
  • addaam
    #23
    Most nem akarom védeni a GS-osokat, de ott is van egy iylen Mortyr fórum, és ott se mindenkinek teccik a game. A moderálásról meg annyit, hogy én úgy tudom azt kiírják ha volt, és még nem sokkal találkoztam.
  • Rincewind
    #22
    Na arra én is nagyon kíváncsi lennék, hogy mi lesz a karácsonyi Guru-hoz!
  • liquid
    #21
    Maga tévedésben leledzik, icram bácsi. A Mortyr 99ben is sz@rnak számitott, nem csak most. Persze hogy nem szabad sokat várni egy "ujságmellékletes" gémtöl, de ez még abban a kategooriában is gyengus.
  • Nyiri
    #20
    ICRAM: Allj mar le!
    Nem vagy normalis!!!
    Senki nem mondta hogy a Max payne kellene meg iylenek!
    Ott volt a Spec Ops, Freespace, IG1, mind sira game volt és hetekig nyomtam, pedig mar akkor is 1-2 evesek voltak!

    Most pl. a gamestar és a pcg is karacsonyra valami nagy nevet akar, kivancsi leszek mi lesz :D
  • I.C.ram
    #19
    olyan hulyek vagytok hogy az csak na! bazz 2 ev mulva a max payne-re is azt mondjatok hogy pfujj milyen szar jatek!! es milyen ronda Ugy feltudom magm huzni az ilyen kis pocsfeju hulyeken akiknek mindig a legjobb kell!
  • Rincewind
    #18
    >>>scooter

    Na ezek után muszály lesz felinstallálnom és megnéznem :)

    >>>magus

    Egyszer elmentem a gamestar fórumra! A legnagyobb topic is állt vagy 50 hozzászólásból és annak a felét is a GS-osok írták! elég szánalmas... :/

    Mondjuk az újságjukkal semmi bajom. Igaz nem is veszem :)
  • magus
    #17
    Amugy az a baj ogy a gamestarosok csak a saját, moderált forumkon beszélgetnek, amin egyszerűen kimoderálják a nekik nem tetsző hozzászólásokat...
  • Deajka
    #15
    Szasztok. Beszéltem egy barátommal aki 1999 -ben
    játszott ezzel a remekművel ám ő akkor netről szedte. Akkoriban valamelyik fórumon elhangzott, hogy nem játszatok vele mert valamilyen igen korai fejl. stádiúmban van meg bla-bla . Az érdekes az, hogy tök ugyanilyen szar volt mint ez a mostani végleges verzió.Na mostmár mind1 elszállt a dühöm . Szar és kész.Kuka járaT.
  • Scooter
    #14
    A Mortyr egy nagy szar! Semmi hangulat nincs benne. Tök egyhangúak és unalmasak a pályák.
    A Descent 3 szerintem tök király game! Igaz ki nem állhatom a szimulátor nézetu játékokat, de ez kivételesen nagyon megfogott. Itt van hangulat! és a grafika rohadt szép. Majdnem elélveztem a széken amikor bejött a játék! Magyarul ez igen, nem hittem volna, hogy ilyen játék is tetszeni fog
  • liquid
    #13
    Na, ezt a Mortyrt én is beszívtam, valami bizar oknál azt hittem, hogy legalább is középszerü game. Hát nem az, hanem tényleg kutyasz@r kategoria. Kábé a feléig elnyomtam, de az timetravel után annyira gagyi lesz az egész (még az eddigi minimális wolf3d feeling is elveszik belöle) hogy sikoltva unistalltam.
    PS: a Guruhoz most a Descent3-at adják, az viszont kellemes csaloodás volt.
  • magus
    #12
    Szerintem a pizza syndicate az jo volt!
  • Rincewind
    #11
    Sok rosz is van az úságokhoz adott Full játékok között ezt el kell fogadni! Nem mindig sikerül (vagy nincs pénze) az újságnak jó játékokat megvásárolni! De néha egész jók is vannak! Én ugyan nem a Gamestart vásárolom így nem ismerem, de biztos ott s szoktak lenni jobb játékok is, meg gyengébbek is. Ez van, a következő biztos jobb lesz! :)
  • K.András
    #8
    Mondjuk a multkor szerintem elég jo játék volt a guruban Rally champ de pl gamestar az már régota egy nagy szar és az fog maradni a mások hogy egy honnapal mindig el vannak késve a hirekkel!
  • Anee
    #7
    :-)))
  • Hustler_hu
    #6
    Mert WCn nemtudok netezni :))) azert veszem :)
  • Hustler_hu
    #4
    Vannak jatekkiadok akiknek a gamaja nem forgalmazhato ujsagokban tobb ev utan sem . Nem lehet veluk blackbox szerzodest kotni , ilyen pl. az ID.
    En a te helyedben inkabb orulnek annak hogy most mar mo.-n is a gamer ujsagok lekozolnek full jatekokat es nem nyavajognak hogy az milyen gazos game. Ha sajnalod az 1000mittudomen lovettat 1 ujsagra akkor miert nem blackbox game-t veszel . Hiszen neked az ujsag nem is szamit ezek szerint ...
  • Deajka
    #3
    Nem az idő miatt jó vagy nem egy játék.(Pl:Quake1, mai szemmel is jó).A téma tárgya a maga idejében is bukta volt.
    (gondolom).
    Megvalósításban csak annyit ha
    megsérül az ellen piros, pöttök jelennek meg rajta (az egész testén ).Hát,katicában tényleg jó.
  • Laalee
    #2
    minimum 3 eves jatek mitvarsz tole... a maga idejben egesz jo volt.
  • Deajka
    #1
    Na, jó estét kívánok mindenkinek !

    Történt az ,hogy tegnap megvásároltam a gamestart
    amiben ez a játék? inkább borzalom szerepel.
    Azok kedvéért akik még nem ismerik ,néhány momentum:
    1.irányítás - 10 % . Ilyen gagyit még nem láttam.
    egy lépésed 2,5 m ,sebessége 30 km/h .Ilyen rohanás mellett
    persze próbálj meg pontosan lőni.Itt kapcsolódik be a köv.pont
    2.Ai: hát az nincs. Sajnos a játékot challange módban indítottam.
    Nagy kár volt.Nagyon nagy.Ugyanis a nehézségi fokozat azt jelenti, hogy a
    katonák mozgását megszorozzák 2 hatványával ,azt kész.Annyira szarul néz ki
    hogy már sírtam a röhögéstől.És persze ők kapásból leszedtek.
    Egybként a célkereszt tök feleleges. Amikor piros lőjj.Hát ez is kész.
    (aim off ,még mielőtt valaki...)
    3.Grafika: 70 %
    4.Pályatervezés: siralmas.
    5.Hangok: a zene szar. effekt hangzás :szar.
    Összesítés:15% ,halom szar.
    Az újságnak meg : kapják be. Akik jóhiszeműen megveszik az újságot (pl:a teljes
    játékért, azért van nem? ) és kapnak egy ilyen -nem is férc művet hanem
    egy 8.os csatap által technika órán összeütött valamit - szerintem joggal lehetnek
    felháborodva.Akik egyetértenek velem azok a marketing áldozatai...
    Ugye, most játszunk a commandos 2 -vel és várjuk a wolf és Moh gamékat
    az ujságnál valamelyik kitalálta ,hogy ilyenkor az emberek biztos ráharapnak
    az ilyen játékra.És a licence díja is csak 2 ft. OK.-mondták.
    Megkaptuk.Ők meg a klassz profitot.Amiért így lesírt hogy az egyszeri játékos
    hogyan húzzuk át ,többet nem veszem a lapot.(hú ha... :(( )
    Nagyon sok vagyok ,már rövidebben : Inditani kellene HAVI GAGYI rovatot
    ahová ezek az elrettentő példák kerülnének.
    Csók.