59
Fagyos NOLF
  • Vlala #59
    Az nagyon jó rész! A végén megkapod azt a superlézert, azután azt használtam a földön is... garantáltan nem marad hulla, nincs szükség holttest-eltávolítóra, jó messziről köddé lehet változtatni az őröket. Ezzel lettem minden pályán szuperkém. :)

    Ja, és ezer köszönet a magyarításért, végre nem csak játszottam, de értettem is a sztorit!
  • Takanohana
    #58
    Hálás köszönet!
  • dinomano
    #57
    segiteni ensem tudok sajna; de arra emlekszem, h. annal a résznél én is szivtam sokat; de oylan régen jatszottam mar a gémet; h. nem emlékszem rá..amugy én meg a 2-nek fogok nekiallni hamarosan..most szereztem meg... :-P
  • ibrik
    #56
    NOLF magyar nyelvű végigjátszás
  • Takanohana
    #55
    Elakadtam az űrbázison.
    Tudom, béna dolog, hogy még csak most játszom ezt a játékot, de a NOLF2 után be kellett szereznem ezt is!
    Szóval az űrben vagyok, szkafanderben rohangálok az űrbázison, van egy marhajó pisztolyom, és felszedtem egy kódtörőt. A feladat: iktasd ki a biztonsági rendszert, szerezz mintát az ellenszérumból. Már ezerszer körbejártam mindent, mindenhova benéztem, de nem jutok tovább.

    HELP!

    Mit kell csinálni?
  • Shep
    #54
    Nem a liftel kell elmeni hanem le kell menni a dikival egyutt a pincebe/ha jól emlékszem
  • Mouse1
    #53
    Van magyarítás a NOLFhoz ?
  • galocza
    #51
    jaja, vissza a lejtő tetejére és teljes gáz -> ugrás...
  • Pace
    #50
    át kell ugratni szerintem...
  • DITTÓ
    #49
    SEGÍTSÉG! ELAKADTAM! Az alpesi pálya elején mit kell csinálni a motoros szánnal, állandóan egy szakadékhoz jutok?
  • Aborg
    #48
    Szoval lehet shotozni? Lassan vegigmegyek rajta es akkor mar hiaba adtok tippet
  • TneX
    #47
    Bazeg minek moderálják ki a bunkó hozzászólásokat???
    Most aki lemarad az nem tudhatja,hogy az illetőt mi miatt anyázzák...Gondolok itt shadow-ra.
    Valaki írja már le mit írt,mert kíváncsi vagyok:))))
  • Aborg
    #46
    Lehet valahogy screenshotokat csinalni a jatekbol? Melyik gomb?
  • Cobra11
    #45
    Ja igen a mailből kimaradt, hogy természetesen a web könyvtárba tedd. Előre is Big THNX!! Neked kell valami pl. azok a játékok amit a levélben írtam?
  • Cobra11
    #44
    Igen mehet. Délután 4 órára felér?:-) Mert ma addig vagyok. Hány mega lesz amit töltesz? RIP vagy ISO a game?
  • skorpio7
    #43
    Nem sok az egész , pár MB csak .
    Akkor mehet a megadott címre ?
  • Cobra11
    #42
    Skorpio7: Ami multi cucc azt légyszíves ne tedd fel, mert én csak single-ban nyomom. D ha nagyon ki kell őket csomagolni és sok idő akkor nyugodtan teheted azokat is.
  • Cobra11
    #41
    Válasz ment rá.
  • Cobra11
    #40
    Ok 5 perc és elolvasom.
  • skorpio7
    #39
    Cobra11 !
    Mail a postaládádba . :)
  • Cobra11
    #38
    Skorpio7: Ment mail neked.
  • Cobra11
    #37
    Kösz. Válaszoltam rá.
  • skorpio7
    #36
    Cobra11 !
    Most éledtem fel , így csak most mehetett egy mail neked .
  • Cobra11
    #35
    Megtaláltam a témánkat a Gumiszobában.
  • Cobra11
    #34
    Válasz rá.
  • skorpio7
    #33
    Cobra11 !
    Mail neked !
  • Cobra11
    #32
    OFF

    Gondolom törölte a moderátor úgy, mint ahogy minden sádó bejegyzést is.
  • Cobra11
    #30
    Ment rá válasz!
  • skorpio7
    #29
    Cobra11 !
    Ment egy mail neked !
  • D3t0nat0r
    #28
    Willy: Volt már NOLF os topic, több száz hozzászólást megért, talán ha azt hoztad volna fel/nézted volna át... De mind1 :)
  • Lazarus
    #27
    :D The kretén
    amúgy a rulez warezon fenn van..
    de ott már biztos xarok a linkek.. egy kicsit könyöröx nekik és felrakják szerintem
  • galocza
    #26
    aaaargh
  • Willy
    #25
    Ezt a topicot nem azért nyitottam, hogy mindenféle árnyék-nak legyen hol kötözködnie. Ez arra szolgáll, hogy e játékkal kapcsolatban segítsünk egymásnak amiben csak lehet. Shadow ha nem tudsz segíteni másoknak ne szólj bele. Ha kötözködni akarsz menj a gumiszobába. Amúgy is ott a hejed.
  • Cobra11
    #24
    Persze én meg tudod ki vagyok? A Mickey Mouse:)
  • IMYke2.0.0.0
    #22

    Így már érthető minden!

    Köszi!

    Én pedig azért vagyok IMYke2000, mert 2000-ben kezdtem el mindent, ami fontos lett számomra (PC, PC és PC )
    i2k pedig a rövidítés miatt lettem, mert a trefort-on, meg egyéb helyeken akkoriban zűrös volt a nevem használata :)...

    Bye!
    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • Cobra11
    #21
    Igazad van. Egyébként nem a Német akciósorozatból van a nevem, hanem amikor először neteztem Cobra álnevet használtam (11 éves voltam) és akkor mégvalaki használta a nevemet és az a kúrva chat nem engedett be. És akkor mondtam 11 éves vagyok legyen Cobra11.
  • IMYke2.0.0.0
    #20
    Hi!

    Látom, még mindig vannak bunkó emberek a Supergamezen (itt 1értelműen a flra kívánt Shadow-ra gondolok)!
    Én nem is értem, mit élveznek ebben az emberek? Legyen arcod ember, s úgy szólj be olyanoknak, mint a jó öreg Cobra11 (és ide szúrnám: szerintem egyáltalán nem fontos, hogy a hülyének tartott, német akció-blődségről vette-e a nevét vagy sem!!!) és a többiek...
    Shadow barátom, különben is, Te egy légbőlkapott sötétség vagy, azaz árnyék: nem is lehetsz más, csak gyenge másolata az olyan emberkéknek, akik itt és a többi fórumtopicban normális hangvitelben "szólal"nak meg...!

    Na, jól megmondtam, mi?

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • Cobra11
    #19
    Ja és egyáltalán ki szólt hozzád?
  • Cobra11
    #18
    Menjél már a falra "árnyék". De tőlem mehetsz a kurva anyádba is.
  • Cobra11
    #16
    Küld légyszíves: [email protected] . előre is nagy nagyon köszönöm. Remélem nem ratios FTP szerver.