91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • I.C.ram
    #280
    VALAKI A MULTIT PRÓBÁLJA MÁR KI!!!! :D ENNYIRE TÖKETLENEKE NEM LEHETTEK? HOGY NEM PRÓBÁLJJÁTOK KI EGY GAME MULTIJA!!!!! :D
  • FREAK
    #279
    miért ne kezelné, 2 controller mindenhol megy
  • Blasta
    #278
    Jaja, az úgy fasza, csak kezelje le a program....
  • Jacek
    #274
    igen de az uber hogy a kormany pedaljat be tudod rakni ruddr pedalnak es egy joyal istenkiraly:)
  • Blasta
    #273
    Kormánnyal repcsizni?????
    Az gáááááááz!

    Függőlegesen nem tudod rendesen irányítani!
    Az oldalsó vezérsíkok még faszák, hogy nyomatod a pedállal, de az emelkedés/süllyedés digital billentyűkön...(mert máshogy nem lehet)

    Ez gáz, gondold már el...
    :-)))
  • I.C.ram
    #272
    Akkor mondd el ,hogyan élehet multizni! :D
  • FREAK
    #270
    na jó, de C64-en jó volt

    viszont kormánnyal repülőzni :DD utópia
  • I.C.ram
    #269
    Még az MCO-ban próbáltam Joy-ja, de kb egy kör után visszaálltam billre. :)
  • I.C.ram
    #268
    Én meg a joyjal az autózást tartom extrémnek. :)
  • FREAK
    #267
    még nincs meg, de a hét elejére várom
  • FREAK
    #266
    háááááááááááááááát......... akkor már inkább joy-jal autózok, az nem ennyire zakkant :D
  • I.C.ram
    #265
    Multit nézd meg hátha neked megy.
  • I.C.ram
    #264
    mittomén :) Pedállal mondjuk vagy valamelyik gombbal a kormányon.
  • FREAK
    #263
    hmmmmm, ezt kipróbálom

    bár elég hülye ötlet..... :) vízszintes vezérsíkot mivel??
  • I.C.ram
    #262
    Én kormányt akarok, mert azzal is lehet szerintem faszán repcsit iránytani, meg még autósóokhoz is király.
  • I.C.ram
    #261
    Hát pedig nagyon úgy tünik. :)
  • FREAK
    #260
    az nem lenne vicces, ha nem menne a multi, csak ezért rendeltem új joyt
  • I.C.ram
    #259
    Valakinek sikerült már multizni vele? Most jött ki az ASE támogatás hozzá, de állandóan timeout van csatlakozáskor.
  • see.aakogh
    #257
    Melyik warezsiteról, ftp-ről szedtétek le a játékot? Én is le szeretném tölteni.
  • rusland
    #256
    up
  • Anee
    #255
    Ami azt illeti próbáljátok a leszállást...Pattog mint egy állat szóval az is ellene szól, a felszállás is túl könnyű lett, mintha alapból flaps-el mennék....úgyhogy a realisztikusság kilőve márcsak a német gépet túl-szarsága miatt is...a LaGGok úgy hullottak mint a legyek bazz...voltak napok mikor 100-150 gép esett el orosz részről 10 német mellett....s azt magyarázzák hogy az orosz gépek jobbak.....szóval "kicsit" a hozzáállás is beteg.
    Én egyből magyarokkal kezdtem a kampányt bár első dolgom Me262-vel TB3 elleni quick mission volt
  • Kandurex
    #254
    Hazafi vagy :D Én már csak elvből is a dicső "Vörös Ördögök"-el kezdtem
  • Forrest Tomee
    #253
    "Kar hogy nincsenek amerikai meg angol gepek :("

    A P-47 az mi akkor :o)Tegnap azzal néztem meg a játékot. Magyar repteret támadtunk.
  • Dns5000
    #252
    jelenleg ez a legszebb, legrealiszikasabb masodik vilaghaborus repuloszimulator. Nem tudom te mit vartal? Szerintem gyonyoru.
    Probaltam fw190esekkel LaGG3 asokat leonni, 4-4 ellen. Potyogtak a fw190esek. Es a hatamban mindig loholt egy LaGG. Aztan megprobaltam forditva ugy meg tok egyszeru volt leszedni a fw190 eseket. A LaGG gyordabb es manoverezhetobb is. Valosagban is ennyivel jobbak voltak?
    Kar hogy nincsenek amerikai meg angol gepek :(
  • FREAK
    #251
    lol, lúzer vagy :)

    mutass már jobbat bazz :)
  • Forrest Tomee
    #250
    "rég láttam ennyire szar játékot"

    Miért is?
  • zaki
    #249
    rég láttam ennyire szar játékot, letöltöttem, felinstalláltam és kb 25 percet volt fenn a gépemen, aztán uninstall. Képek alapján sokkal jobb játékra számítottam
  • Anee
    #248
    nekem 512 SD és athlon xp és nem nyavajog és nem is tölt...az eslő tökjól ment a második már szopó, intró nállam nincs is...
    Kicsit bugos még ez a rész pecs kell ide de hamar....
    na meg ez:
  • Kandurex
    #247
    Van vagy 2gb szabad még. De ez nagyon idegesítő. Tölti vagy 5percig a pályát, aztán meg se lehet mozdulni vagy 4 percig, mert megint tölt. Az intro emiatt nézhetetlen. Kész :(
  • FREAK
    #244
    nekem 384 megával sose volt gondom vele az akkori gépemen

    nem lehet, hogy a vinyó van betelve?
  • Kandurex
    #243
    Valamelyik Öregróka tud valami tippet adni e probléma megoldására? (nem az, hogy vegyél még vagy 256-ot ---de most komolyan!)
  • Kandurex
    #242
    Kiábrándító...:(
  • Alexease
    #241
    Az elozo, 512 RAM-mal (szinte) ugyan ezt csinalta. Mivel ez ujabb, most mit csinalhat? :((
  • Kandurex
    #240
    Egy kérdés: van 396MB ramom ahogy betöltödik a játék, olyan mintha semmit sem töltött volna be és folyamatosan tölt a winyoról. Pár "refly" után javul meg a helyzet. Ekkor nagy a ram igénye?
  • Dns5000
    #239
    szoval konnyeb volt dugohuzobol kijonni orosz gepekkel
  • Dns5000
    #238
    nekem is ugy tunt az regebiben hogy az orosz gepek jobbak sokkal nehezebb volt dugohuzoba kerulni es kijonni veluk onnan mint a nemet gepekkel. A patch utan tenyleg jobbak lettek a nemet gepek.
  • Anee
    #237
    Remélem is hogy kijavítják...
    Amúgy a magyar hangok egész kellemesek azokkal nincs baj...csak a motor és fegyverhangok lettek roszabbak mint amilyenek voltak
    Összességében persze remek játék sok lehetőséggel úgyhogy sokáig le fog kötni
  • rusland
    #235
    anee kb ilyen volt egy par ember velemenye (akinek komolyabb erzeke van a velemenynyilvanizashoz) a sima IL-2ben de aztan mindent kijavitottak patchekkel...
  • Anee
    #234
    Hát a hangok szerintem elég vackok lettek....
    Emelett szokásos anti-germán felfogásban programoztak a fejlesztők, a Me-262 vízszintes repülésben maxx 620km/h-ra képes(Valóságban 870) s emellett a Jumo 004 is túlzottan szar lett...Pár éles kanyarvétel s hipp-hopp leállt az egyik hajtómű.A másik a Dora..Hát szép a cockpit meg minden de azért kicsit nagyobb sebességre volt képes a valóságban s manűverezőképessége sem éri el az A9-esét....A kampányokat még nem néztem elég volt ennyi is..
    A TB3-mas monstrum eléggé brutál bár a védelme kicsit retek.Terhelhetősége annál jobb.He-111 már jobb egy fokkal csak alapjában retyi textúra van rajta.Belseje csodás viszont
    A legdurvább hardverzabáló rséz mégis egy multiplájerpálya...a hegyes...amikor minden jól fut 1024-ben egyes részein a pályának dob 2 fps-t...
    Jó játék bár kicsit elfogult ruszki részre meg a hangok is gyökerek
    Ja meg ilyenek hogy a Me262 Mk108-asa kb 100 lövés után elakad míg más gépen az Mk108 szinte SOHA sem akad el.
  • I.C.ram
    #231
    Ebben a Forgotten Battlesben van magyar kampány nagyon durva. :)