91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • Seaweed
    #1409
    Ha jol remlik akkor az eggyik online map, azon belul is a "nagyhegyes", kozepen a varos delnyugati reszen van a stadion.
  • neuro
    #1408
    1. Még nem láttam azt a trekket, de lemerem fogadni hogy Helsinki fölött volt.
    2. Bal oldalt van egy görgetősáv... le-fel kell húzogatni :P
  • bazza
    #1407
    Nekem arról kéne info, hogy használjam a Full Mission Buildert...Hogyan lehet szerkeszteni az adott térképet?
  • 505thZajcev[PT]
    #1406
    Huhi lenne 2 kerdesem.:
    1.: il2fb+aep+2.01 em van ,ebben van egy aerobatics1.track ,amin a csoka egy stadionnal korozget, nos engem az erdekelne ezt hol csinalja? (milyen map,melyik varos) -birom az ilyen hegyeket-

    2.: Full mission builderben hogy lehet nagyitani a terkepen? ertsd: ctrl+egerrel tudok kicsinyiteni ,de vissza mar nem.....

    elore is koszi ,amugy Seaweed johet meg par ilyen track, tetszettek ;P
  • bazza
    #1405
  • Bucser
    #1404
    Ja Ok:) Megint csak kicsit égetem magam:) Sebaj csak így tanul az ember:)
  • Seaweed
    #1403
    P-51 Mustang meg P-47 Thunderbolt ;)
  • Bucser
    #1402
    Van sőt Mustang is meg P-51 Thunderbolt is...
  • bazza
    #1401
    Van Spitfire a játékban?
  • Seaweed
    #1400
    Igen volt benne nemi demonstracio, hogy nem igazan erdemes.
    Ha jol megnezed az AI igencsak nagy koron fordult. Ezt human sokkal jobban szukithette volna!
    Az ok viszont egyszeru: beidegzodes! En mindig is orosz oldalon harcoltam, csak neha kikepzesi celzattal es funbol nyomtam nemet gepekkel, igy teljesen mondhatom, hogy nem rtek hozzajuk.

    (ok csinalok Spitfire ellen is, csak mond meg melyik altipus legyen! Vagy mind1?)
  • Seaweed
    #1399
    Sima La-5? Megy melyik Spitfire tipus?
  • Seaweed
    #1398
    Ugynez ki igen, kilottem a pilotat ;)
    Hat igen en nagyon szerettem a padlock-ot..aztan egy uj szabaly miatt anno le kellett szokni rola..
  • [NST]Cifu
    #1397
    ...sott manoverezo kepesege fenyevekkel van a foka felett...

    Mármint a Bf-109G/K tipusoknak? Ezen vitatkoznék...
  • Dns5000
    #1396
    megneztem a jatekokat es ellegge csodalkoztam amikor a la5el elkezdtel fordulozni, nem arrol volt szo, hogy ezt nem szabad. Aztan megjobban megleptodtam amikor a gep kifordult a fordulobol, ehhe sokkal jobban fordul siman be kellet volan fordulnia utannad. Azert egy fw vs spitfire meg kivancsi lennek az meg durvabban fordul mint a la5.
  • Dns5000
    #1395
    koszi a felvett gamekat!!
    Fw vs la5 vagy spitfiret kerek!! ezek ugyanis meg mindig hihetelenek a szamomra.
    Mega az is hogy a bf ek mind sebesegbe es kezelhetosegben is 100x jobbak.
  • Dns5000
    #1394
    Na ma kirpobaltam a bf feket, mostanaban csak fokakat probaltam es mivel azt olvastam mindenhol, hogy az fw gyorsabb ezert azt hittem hogy tenyleg gyorsabb is. A jatekban meglepro modon a bfek tenyleg iszonyat gyorsan nyernek magassagot es a vegsebesseg is egesz jo, sott manoverezo kepesege fenyevekkel van a foka felett. Yak AIkat tenyleg nem nehez bf el lovoldozni. La5 azert meg elegge izzaszto, spitfire meg szinte lehetetlen. Ha ossze is jon, hogy mogejuk keruljek, nagyon figyelni kell hogy idoben levegyem a gazt, kolonben tuti lefordul rollam es mar a hatam mogott is van. A l5,spitfire gepekkel nincs ilyen problema, sokkal nagyobb sebessegnel is jobban fordulnak.
    Ja es ha veletlenul tulmesz bf el a jobban manoverezo gepek, akkor nincs sok esely.
  • Bucser
    #1393
    Utánna kell hozzá a "javítás":) Már akinek az Ace Exp. nem eredeti hanem biztonsági másolat... (FB eredeti nálam mégis Backuppal játszom:) Seaweed nem rozsdásodtál még be annyira mondjuk a LA-5 ellen használtad a PAdlock-ot azt láttam:) Meg nem nagyon bűvészkedtél a falpsel sem:)) De azért tetszett mind a 4 videó:)) A speed-nél egyszerűen kilőtted a pilótát?? MErt nagyon hirtelen ment át Dugóhúzóba...
  • PLackó
    #1392
    Azt a 102 MB-osat kell???
    Az baj.
    Most még modemes vagyok.Két hét múlva leszek ADSL-es.(akkor jönnek a szerelők)
    Na akkor még addig várnom kell :(((
    Azért Köszönöm!!!
  • PLackó
    #1391
    Köszi szépen,IL2: Forgotten Battles + Ace Expansion Pack -om van és letöltöm akkor a patch-ot.
    THX!!!
  • antijedi
    #1390
    köci :)
  • Seaweed
    #1389
    http://www.il2sturmovik.com
    lap alja
  • antijedi
    #1388
    őőő 2.01es patch holis? najó tudom keresek magamnak :P
  • Seaweed
    #1387
    Kell Hozza IL2: Forgotten Battles + Ace Expansion Pack + 2.01 patch. Ha ezek kozul az utobbiak nincsenek akkor nem lehet lejatszani.
    Amugy mit ir ki?
  • PLackó
    #1386
    Nekem hibát ír ki.pedig a records mappába másoltam.
    Mi lehet a baj??
  • Bucser
    #1385
    Vegyük az előző két kérdész Nyelvbotlásnak:) Már működik:) egyébként nekem a Pumaszallas nem jön be rendesen.. .Állandóan hibákat generál mikor a bal oldali menüre viszem az egeret.. Másnál is?
  • Bucser
    #1384
    Repülni jelenleg nem tudok, de a trackre kíváncsi vagyok:)
  • Bucser
    #1383
    2.01-es patchet honnan tudom leszedni?
  • Seaweed
    #1382
    Hehe..ez is ritka! Menekul az AI
  • Seaweed
    #1381
    Ha mar szoba kerult gyorsan repultem egy Yak 1 vs Foka A2 -t. Itt is latszik, hogy az AI mennyire elonytelenul hasznalja ki a gep adottsagait!
  • Seaweed
    #1380
    Jah igen! Ajanlom eloszor a sajat nezetembol megszemlelni az esemenyeket, majd "szabadon alakithato" nezetbol!
  • Seaweed
    #1379
    (Hulye forum! vegyetek le a "http://www.sg.hu" -t!)
    (gyk.: web.axelero.hu/seaweed/hehe.zip es web.axelero.hu/seaweed/messer_vs_la5fn.zip)
  • Seaweed
    #1378
    Ime(IL2:FB+AEP+2.01 patch; szikeneket most nem adom melle..ezert ha nincs meg ugyanaz askin akkor felsegjel nelkuli gepeket lathattok majd):

    Foka (A5 vs FN)

    Turelemjatek! Ivan bajtars miket ki nem bir...

    Messzer (G6 vs FN)

    Alma vagyok mar..pontosabban is lehet ennel celozni! Szvsz igencsak ellenfel egy FN-nek egy jo Gusztav!

    (Term. ACE Ai-k!)
  • [NST]Cifu
    #1377
    Roppant egyszerű: te csak azokkal a gépekkel repülhetsz, amelyek játszhatóak. Ellenben a játékban sok gép van, amelyek nem repülhetőek, tehát csak az AI "tudja" repülni.

    Mielőtt visszakérdezel, hogy miért van ez így, gondolkozz el azon, hogy mennyivel részletesebben kell megcsinálni a repülhető gépeket (pilótafülke, nézetek, pontosabb sérülésmodel, pontosabb fizikai model, stb.).
  • bazza
    #1376
    Ja és már tudok bomázni He-111-el, viszonylag pontosan....COOL!
    De még mindig nagyon amatőr vagyok...
  • bazza
    #1375
    A Quick Mission-ban mért csak a fele géppel lehet repülni? Ellenfélnek sokkal több féle repcsit lehet választani...Ha kampányolok több repcsim lesz?
  • neuro
    #1374
    Én nem vagyok egy nagy messzer/fockewulf pilóta, de gyere már be hyperlobby-ra aztán leteszteljük az elméletedet a gyakorlatban is :)

    Egyébként meg az AI "csal", ugyanis sokkal egyszerűbb fizika hat rá, ezért jobban gyosrul, jobban emelkedik és később esik át. Bár, mint azt antijedi már jelezte, nem erre gondoltam mikor azt írtam, hogy leáll fordulózni, hanem azt, hogy rosszul használja a gépek adottságait (bár a 2.01-es patch sokat javított ezen a hibán).
  • Vlala #1373
    A múltkor egy HE-111-es bombert támadtam alulról, és éppen nem rögzítettem az eseményeket. Valami nagyon gyorsan felrobbant... Lehet, hogyí a bombát találtam el az alján?
  • Seaweed
    #1372
    Azert elorevetitve: -Nem veletlen hogy az egyik legnepszerubb tipus a netes "fritzberencek" kozott a a Foka!

    (Nah ha minden jol megy ma akkor este prezentalok neked tracket! (IL2:FB+AEP+2.01 patch))
  • Seaweed
    #1371
    lasd 1370
  • Seaweed
    #1370
    Huha ez azert eleg gaz!
    (Nah latom ha mostani gubancot elvegzem meloban, kell hogycsinaljak neked egy tracket, hogy lasd nem "csak ugy van")