91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • adikakk
    #21213
    van joystikom és nem tom benyomni a gépbe kell átalakito és azt hívják gameportnak
  • Her Laca
    #21212
    Mi az a gameport? Meg minek az?
    De a prohardver aprón biztos találsz,bár a fülem sem érti minek az.
  • Lacusch69
    #21211
    Keresgess a hangkártyák között, némelyiken van.
  • adikakk
    #21210
    hy all
    ki tud nekem linkelni egy olcsó gameportot v kinek van eladó??

  • Her Laca
    #21209
    Na na. Volt szerencsém személyesen találkozni Galiba kislányával ,és kissé megrökönyödtem mikor mondták ,hogy hány éves. Szóval Isti még bőven rá ér!!!!!!! Lányomhoz szoktak fiúkák becsöngetni ,de már nem teszik.
    Mit ne mondjak morcos voltam:))
    Ellenben itt az ősz,és mivel Galiba állandóan kapacitálja a századot egy kis összejövetelre de mérhetetlen lustaságunkban még egy időpontban sem tudtunk megegyezni,így aszondom nyugodtan összejöhetnénk egy kis vagy nagyobb sörözésre (vagy bármely alkoholos folyadék kortyolgatására)
    akár az itt megfordulókkal is. Legalább megismernénk egymást,mert mint tudjuk semmi sem hozza jobban össze az embereket mint a közösen megivott sör:D
  • asw27
    #21208
    +6
  • Glo
    #21207
    Mikor indulunk?
  • galimatika
    #21206
    Miről beszélsz??? Jössz hozzánk, ott folytatjuk páran azokkal akik bevállalósak, azt másnap kiviszlek a Délibe.
  • Glo
    #21205
    Míg Isti nem szól, hogy elindult tőletek haza

    Én benne vagyok, csak majd támogassatok ki a Délibe a vonatra :)
  • galimatika
    #21204
    Ha a lefoglalásom eszköze némi alkohol, akkor állok elébe. Szervezhetnénk egy IL2 fórum találkozót.
    Miért is ne!
    Elmennénk valami olcsó kis söntésbe és addig innánk míg........nem is tudom, de sokat és sokáig.
  • galimatika
    #21203
    Igen, ez igaz. Voltam már pár fórumon, voltam már adminisztrátor és voltam kitiltott tag is, de tényleg példás az az összetartás ami az itt jelenlévőket jellemzi.
    Érdekesség: azokon a fórumokon vettek észre komolyabb összefonódásokat, ahol a tagok kisseb nagyobb hányada, valamely kommunikációs eszközt (Teamspeak, skype, stb) is használtak. A másik összetevő a téma specifikussága. Egy téma minél kevesebb embert érint, annál nagyobb az összetartás a résztvevő tagok közt.
  • Lebowski
    #21202
    :D:D:D
  • Glo
    #21201
    Na majd ha jön Isti, hogy Galibát foglaljuk le a hétvégére..
    Lesz ám összefogás
  • Glo
    #21200
    A Noémi Fan Club létrahozását meghagyjuk Istinek. Még a végén féltékeny lesz ránk..
  • Kferro
    #21199
    Én inkább úgy jellemezném, mint a bajtársi összefogás egy szép példája, mely a repülőket jellemzi...
  • galimatika
    #21198
    Igen, jogos. Kezd hasonlítani egy "Noémi fanok" fórumára, mint egy IL2 Topic-hoz.
  • Glo
    #21197
    Sajna a cégnél nem tudok ilyennel machinálni a rendszergizdáknak hála..

    Az lenne a jó, ha a fizunk is így jönne.. előrébb állítom a naptárt egy hónappal, aztán már jön is az sms
  • Szepy2884
    #21196
    jól elvagytok... +1
  • Kferro
    #21195
    Na ja, csak így holnap már nem tudsz szavazni. Én inkább visszaállítottam egy nappal, meg még egy nappal, meg még egy nappal... Nyomtam pár szavazatot, így áldásos tevékenységemnek hála, nőtt a fölényünk. :)
  • galimatika
    #21194
    Én egyszerűbben oldottam meg. Szavazok, majd egy nappal előrébb állítom a rendszer óráját, majd megint szavazok
  • Glo
    #21193
    Szavaz, Router restart, szavaz, Router restart, szavaz
  • Kferro
    #21192
    +1
  • Glo
    #21191
    +1 a cégtől is.

    Hát igen, ilyenek ezek. Biztos ők is kitették az i és w oldalra, aztán sokan rányomtak.. egyszer :)
  • Lebowski
    #21190
    kiraktam egy i-ből és w-ből álló közösségi oldalra is :) remélem segít majd. egyébként vicces hogy egyes személyek egy nap alatt több száz szavazatot ugranak majd megint stagnálnak :)
  • galimatika
    #21189
    Már dolgozok a problémán.
  • JoeDestroy
    #21188
    +1 :)
  • Glo
    #21187
    Visszaestünk.

    +1
  • Husimoto
    #21186
    +1
  • Glo
    #21185
    +1

    Holnap a cégtől is rányomok.
  • Ben007
    #21184
    +1
  • acidrain
    #21183
    emberek szavazzunk már csak 26-tal vezetünk
  • DonZorro
    #21182
    SAITEK PEDÁL itt már csak 22.240+áfa...
  • Glo
    #21181
    Na majd este rálesek, hogy mit is tud a cucc.
  • Zpogi
    #21180
    Nem biztos,hogy kell másaik vebkam.A freetrack programját kell jól beállítani,ha a vebkamerád tud 30 fps-t,akkor sztem az is jó.Én is sokat kísérleteztem meg olvastam róla mire jó lett.
  • Glo
    #21179
    Gondolok itt arra, hogy új webkamot is vennem kéne..

    Most amúgy is másra gyűjtök ;)
  • Glo
    #21178
    Köszi, ne fáradj vele..

    Ingyen lelövetem magam, nemhogy még fizessek is érte :)
  • Zpogi
    #21177
    Hát igen a piros led az gáz,nekem nagy teljesítményű infra-ledek vannak beépítve,azzal teljesen jól működik. Csak annyi,hogy nappal is be kell sötétínenem. Ha gondolod megadom a cikkszámát + a cég elérhetőségét,telefonon meglehet rendelni és elküldik postán!! Olyan 1500 Ft körül lehet a 3db.
  • Glo
    #21176
    Köszi :)

    Közben kipróbáltam, és nem valami nagy ász. Egyrészt a laptopom integrált webcamja se egy ultra minőség, másrészt piros ledekkel oldotta meg a haverom a dolgot, az meg tükröződik mint az állat.

    Letettem róla. Majd ha egyszer kapok Karácsonyra egy Track IR-t :D
  • Zpogi
    #21175
    Glo,ezt ajánlom figyelmedbe,freelook helyett...esetleg:http://www.flyonline.hu/hardware/freetrack.html
    Én is ezt használom.
  • Zpogi
    #21174
    Jogos.