IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#83285
Lehet. viszont valszeg egy FX 6300 lesz mellé, az meg nem tudom, hogy kihajtaná-e a 680-at. Mondjuk az új is csak úgy új, hogy 1 hónap próbagarit kapok hozzá. Viszont a másik srác vacakol a boltolással.
Meg valaki a múltkor itt azt írta, hogy az 1920x1080-hoz már 3-4 GB kell....
Meg valaki a múltkor itt azt írta, hogy az 1920x1080-hoz már 3-4 GB kell....
Viszi a 680-at is, és az erősebb azért! A 660Ti még így is csak a 680 butított változata 3GB memória ide vagy oda, úgy se bírja rendesen az a GPU amihez ennyi memória kell. De te tudod, a garancia vonzó dolog, de egy EVGA kártya szerintem agyonüthetetlen feltéve hogy nem tuningolja az illető ész nélkül 😊
#83283
Na jó a 660 lesz az. Árban ugyanannyi, csak ez új. Meg ez is valami über verziója a 660-nak, úgyhogy sokban nem marad el a 680-tól, ráadásul 3gb ram van hozzá. És ezt biztos viszi a táp.
#83282
"- Magasságom kétezer.
- Akkor maga már látja a napot.
- Igen, látom." <#vigyor2>#vigyor2>
Ezek nem tudom, mit nyomtak akkoriban, de azt nagyon nyomták. Azok a kontrasztok a pesti dugóval, meg az alagúttal<#guluszem1>#guluszem1>...
Meg az a zene...
<#taps>#taps>
- Akkor maga már látja a napot.
- Igen, látom." <#vigyor2>#vigyor2>
Ezek nem tudom, mit nyomtak akkoriban, de azt nagyon nyomták. Azok a kontrasztok a pesti dugóval, meg az alagúttal<#guluszem1>#guluszem1>...
Meg az a zene...
<#taps>#taps>
#83281
Ja a tápomon az ez:
http://www.chieftec.eu/en/psus/a-80-series/ctg-500-80p.html
Ezzel is menne? Valamelyik tesztben azt írták, hogy min 38A -kell a 12V-os ágon. Ez 2x20. Akkor ez elég? Vagy leég? 😊
http://www.chieftec.eu/en/psus/a-80-series/ctg-500-80p.html
Ezzel is menne? Valamelyik tesztben azt írták, hogy min 38A -kell a 12V-os ágon. Ez 2x20. Akkor ez elég? Vagy leég? 😊
#83280
De azzal nem lesznek csíkjaid! <#vigyor3>#vigyor3>
Azt azért még esetleg érdemes megnézni, hogy dx12-őt viszi-e majd. Bár ki tudja, az mikor gyün, meg hogy mibe. Repszimben valószínűleg egyenlőre nem látjuk.
Azt azért még esetleg érdemes megnézni, hogy dx12-őt viszi-e majd. Bár ki tudja, az mikor gyün, meg hogy mibe. Repszimben valószínűleg egyenlőre nem látjuk.
#83279
Hát... a P-40-ből egyértelmű lett.
Hol lőtt le belőle 101db-ot a Marseille fiú?

Hol lőtt le belőle 101db-ot a Marseille fiú?

#83277
680
#83276
Asus GTX660 TI-DC2OC-3GD5 3GB új
vagy
EVGA GTX 680 SC Signature 2GB 3éves
vagy
EVGA GTX 680 SC Signature 2GB 3éves
#83275
Itt feltenni ezt a kérdést semmi értelme. 10 ből 8 válasz úgyis az ,hogy NV. Szimhez az a jobb. Én próbáltam jó pár csúcs radeont de mindig volt kehe.(Mert Solt rádumált:XD ) Így soha többet a lakás közelébe se jön több az biztos.
#83274
Nem döntöttem el, azért kérdezem.
Sőt most már egy gtx 680 is játszik, igaz az használt - 3 éves, viszont EVGA signature - és csak 2Gb ram van benne, a 660 Ti meg 3GB és új.
Látod, hogy fokozódik a helyzet? A radeon már majdnem kiesett... 😊
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.03.28. 10:16:52
Sőt most már egy gtx 680 is játszik, igaz az használt - 3 éves, viszont EVGA signature - és csak 2Gb ram van benne, a 660 Ti meg 3GB és új.
Látod, hogy fokozódik a helyzet? A radeon már majdnem kiesett... 😊
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.03.28. 10:16:52
#83273
Nem NV-s kérdés ez ,mi az ,hogy mindenki . Nem mindenki csak sokan.Az oka is megvan annak,de nem a lojalitás a szempont.
Vegyél Ratyiont az jobb, előremutatóbb,,többet tud stb.Ár értékben verhetetlen .Úgyis eldöntötted nem igaz?😊) Én a helyedben azt vennék. Mondom a helyedben!
Ha rólam lenne szó azt inkább le sem írom😊)
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.28. 10:07:41
Vegyél Ratyiont az jobb, előremutatóbb,,többet tud stb.Ár értékben verhetetlen .Úgyis eldöntötted nem igaz?😊) Én a helyedben azt vennék. Mondom a helyedben!
Ha rólam lenne szó azt inkább le sem írom😊)
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.28. 10:07:41
#83272
Gyors hardveres kérdés: GTX660 Ti vagy HD 7950? Nagyjából egy árban vannak.
Tudom, hogy itt mindenki nvidiás, de a márkához való lojalitást leszámítva, figyelembe véve, hogy az AMD-s kártya jóval többet tud, melyik lenne jobb DCS world ill. talán (még mindig nem használom) clod-hoz ?
Tudom, hogy itt mindenki nvidiás, de a márkához való lojalitást leszámítva, figyelembe véve, hogy az AMD-s kártya jóval többet tud, melyik lenne jobb DCS world ill. talán (még mindig nem használom) clod-hoz ?
2:25-től együtt mozognak a háttérben levő felhők a géppel? Kicsit furán néz ki,bár részletkérdés. A Warhawk tetszik, a legszebb vadászgépek egyike szerintem, milyen hadszíntéren lehet majd repülni?
#83269
Fiam mondja,lévén ugye hangtechnikával foglalkozik, meg ismer is sokakat a szakmából,hogy kirúgtak minden öreg tapasztalt embert és helyettük fiatal ámde hozzá nem értő arcokat vettek fel.
De majd beletanulnak😊
De majd beletanulnak😊
#83267
<#eljen>#eljen>
Így is van ez 😊 Nem mindig a győzelem a legfontosabb,magam is úgy gondolom,hogy egy egy embert próbáló szitu többet ér ,és mint emlék ez meg is marad örökre.
Mellesleg fejembe vettem,hogy írok egy kis (vagy nagyobb) írást amolyan regény félét a virtuális repülőkről pontosabban akiket ismerek ,betéve őket korhű környezetbe,jó gondolatnak tűnik ,lévén mindenki más egyéniség ,és lévén sokakkal sokat repkedtem így asszem elég jól ismerem őket.
Már meg van a fejemben a keret ,meg a történetek is .De a lényeg a srácokon lenne a jellemrajzukon.No meg az akciókon.
Már elég régóta készülődök erre.
Így is van ez 😊 Nem mindig a győzelem a legfontosabb,magam is úgy gondolom,hogy egy egy embert próbáló szitu többet ér ,és mint emlék ez meg is marad örökre.
Mellesleg fejembe vettem,hogy írok egy kis (vagy nagyobb) írást amolyan regény félét a virtuális repülőkről pontosabban akiket ismerek ,betéve őket korhű környezetbe,jó gondolatnak tűnik ,lévén mindenki más egyéniség ,és lévén sokakkal sokat repkedtem így asszem elég jól ismerem őket.
Már meg van a fejemben a keret ,meg a történetek is .De a lényeg a srácokon lenne a jellemrajzukon.No meg az akciókon.
Már elég régóta készülődök erre.
#83266
Na ettől kicsit visszajött porbafingó korombeli traktorrajongásom.
Hál'istennek lehet folytatni a nosztalgiázást virtuálisan:
Hál'istennek lehet folytatni a nosztalgiázást virtuálisan:
#83265
A cicasólyomra gondoltam. De különben egy szóval sem mondtam, hogy nekem szükségem lenne könnyű prédára <#whatever>#whatever>(<#buck>#buck>)
Számomra pont elég sikerélmény volt a múltkor, mikor három spitet benyófogyásig hűlyítettem, és aztán elhúztam a p...ba ép bőrrel. Mégha csak könnyebb sérülést is okoztam egyik-másikuknak. Adrenalin fönn vót attól is. Asszem először kaptam meg, hogy "S! 109". (Bár lehet, nem nekem szólt<#zavart1>#zavart1>)
Számomra pont elég sikerélmény volt a múltkor, mikor három spitet benyófogyásig hűlyítettem, és aztán elhúztam a p...ba ép bőrrel. Mégha csak könnyebb sérülést is okoztam egyik-másikuknak. Adrenalin fönn vót attól is. Asszem először kaptam meg, hogy "S! 109". (Bár lehet, nem nekem szólt<#zavart1>#zavart1>)
Off
Ez nagyon gáz emberek...
On
Ez nagyon gáz emberek...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
On
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
#83263
#83262
Csináltam új képeket erről a gyönyörűségről.


#83261
Természetesen az Eb a Ricsi jelvényén az ő kutyája.Már ha valaki nem tudná.
Hol voltak a Pumákok még akkor😊))))
Hol voltak a Pumákok még akkor😊))))
#83260
Ja meg Pottyondi László aki a Ricsit megteremtette igazából.
És a topp akiről senki sem beszél az Szobránczy Negro Aladár ,pedig olvasmányaimból kindúlva talán a legtehetségesebb pilóta volt nálunk
Ő az.
És a topp akiről senki sem beszél az Szobránczy Negro Aladár ,pedig olvasmányaimból kindúlva talán a legtehetségesebb pilóta volt nálunk
Ő az.
#83259
Amúgy nekem a topp a magyar pilótákat kivéve mert ők ugye teljesen más kategória számomra az a Mester! Galland ,aztán egy Finn ,Ilmari Juutilainen meg közülük még sokan mások,,aztán a Lengyelek akik a szívem csücskei,meg az Angolok közül jó pár.
A magyarok közül Fábián István a kedvencem,talán azért mert "csak" őrmester volt legénységi pilóta de tisztelték nagyon no meg nem kicsit volt eredményes.
Sokszor meg is mondta a kísérőjének,hogy rá ne vigyázzon ,lője az ellent ha talál egyet.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.27. 20:21:34
A magyarok közül Fábián István a kedvencem,talán azért mert "csak" őrmester volt legénységi pilóta de tisztelték nagyon no meg nem kicsit volt eredményes.
Sokszor meg is mondta a kísérőjének,hogy rá ne vigyázzon ,lője az ellent ha talál egyet.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.27. 20:21:34
#83258
Jaja😊 <#eljen>#eljen>
#83257
Mért kell neked a könnyű préda?
Aki ad magára az a kétfedeleseket nem bántja ,legalábbis én így voltam vele.
Viszont az a P40 vagy mi az tetszetős,meg a 108 as is.
Aki ad magára az a kétfedeleseket nem bántja ,legalábbis én így voltam vele.
Viszont az a P40 vagy mi az tetszetős,meg a 108 as is.
#83256
Köszi a válaszokat ma is tanultam valamit 😊
Steamen nem az ED miatt nem regisztrálhatsz. A steam egy szolgáltató, az eladott játékokat a szerverükről bármikor letöltheted, aminek felhő alapú tárhely kell, azokat ott tárolhatod, ha a játékkal gondod van ügyfélszolgálatukat lehet csesztetni -elméletben legalábbis-, screenshotokat csinálhatsz, azt tárolják, fórumuk működik, közösségi oldal szerű megoldásaik is vannak, satöbbi satöbbi. Nem csak arról szól az egész, hogy te hogyan indítod az exe-t otthon. Ezért a szolgáltatásért ők beszedik a maguk jutalékát, amikor valaki játékot vesz steam store-ban. Amit ED webshopban vásárolsz, azért nekik nem jár pénz, ezért azt be sem engedik a saját rendszerükbe. Gondolom abba meg az ED nem ment bele, hogy a Steam-nek bemondásra fizessenek olyan kulcsok után, amit a webshopban adtak el, de valaki steam alá is fel akarta rakni. Azt az ED nem tudja ellenőrizni.
Az ED oldaláról ilyen rinyálás nincs, teljesen mindegy, hogy ED shopból, vagy Steam Store-ból vásároltad, az ED Shopos DCS World alá aktiválhatod az összes kódot. Arról nem is beszélve, hogy a beta modulok (WW2-es gépek pl) csak ED shop-os DCSW alá tehetők (fel lehet kalapálni steam alá is, de a következő frissítésnél telepítheted újra őket).
Az ED oldaláról ilyen rinyálás nincs, teljesen mindegy, hogy ED shopból, vagy Steam Store-ból vásároltad, az ED Shopos DCS World alá aktiválhatod az összes kódot. Arról nem is beszélve, hogy a beta modulok (WW2-es gépek pl) csak ED shop-os DCSW alá tehetők (fel lehet kalapálni steam alá is, de a következő frissítésnél telepítheted újra őket).
www.pumaszallas.hu
#83254
Egy kis nosztalgia :
#83252
Laca, az Indexnél valaki olvassa, hogy mik a kedvenceid.
#83251
<#taps>#taps> Na lehet nekiállni a kék ékjeles festésnek!
És úgy tűnik, lesz egy-két könnyű préda a vörösöknél<#gonosz2>#gonosz2>
És úgy tűnik, lesz egy-két könnyű préda a vörösöknél<#gonosz2>#gonosz2>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Osztozhat két felhasználó egy könyvtáron, és játszhatnak egy időben?
Nem, egy megosztott könyvtárhoz egyszerre csak egy felhasználó férhet hozzá.
Néha egy játék, melyhez hozzáférést kaptam, nem elérhető. Miért?
A megosztott játékok csak a kölcsönadó által felhatalmazott eszközökön hozzáférhetők. A megosztott játékok még a felhatalmazott eszközökön sem érhetők el, ha a fióktulajdonos épp használja könyvtárat egy másik számítógépen."
Nem, egy megosztott könyvtárhoz egyszerre csak egy felhasználó férhet hozzá.
Néha egy játék, melyhez hozzáférést kaptam, nem elérhető. Miért?
A megosztott játékok csak a kölcsönadó által felhatalmazott eszközökön hozzáférhetők. A megosztott játékok még a felhatalmazott eszközökön sem érhetők el, ha a fióktulajdonos épp használja könyvtárat egy másik számítógépen."
Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2015.03.27. 18:10:53
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
Nem! <#nevetes2>#nevetes2> Tehát ha megveszed steam-en, akkor azt a serialt a korábban ED oldalon regisztrált nickedhez tudod adni és játszani! Fórdítva nem működik.
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
#83248
hat en is inkabb megvarom az ED tavaszi learzast, ugy latom a steammel nem tudunk keveredni DCS ugyben egyelore.
Tehat ha a mostani steam akcioban vennek egy DCS modult, teszem azt Messert, akkor fel kene raknom a DCS Worldot a steamen keresztul is, es lenne 2 DCS world konyvtaram egy az az ED hez egy a steames moduljaimhoz?
Csak, hogy tisztan lassak, mivel nekem nincs steam dcs word
Tehat ha a mostani steam akcioban vennek egy DCS modult, teszem azt Messert, akkor fel kene raknom a DCS Worldot a steamen keresztul is, es lenne 2 DCS world konyvtaram egy az az ED hez egy a steames moduljaimhoz?
Csak, hogy tisztan lassak, mivel nekem nincs steam dcs word
A Hivatalos oldalon a "licesing" alatt nézzétek a serial-t (steam-est is) és ott kirészletezi a dolgokat. Steam-en nekem dcs modulom nincs így nem értem hogy megy és valószínű nem is lesz... <#awink>#awink>
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
#83245
A repülőgépeken két egymástól független gyújtásrendszer van (hengerenként két gyertya, duplikált mágnes stb.). Ezért a két rendszert lehet külön működtetni, M1 és M2. Repülés közben M1+M2 állásban van a kapcsoló, így mindkét kör be van kapcsolva .
#83244
ezt az "aktivacio nem csokken" dolgot nem is ertem, a steamen nincs visszaszamlalo.
#83243
en mar probaltam, egy baratommal megosztottam a jatekaim es o is velem, mukodik a dolog,
o pl. sose vette meg az assetto corsat de megis jatszik vele.
megmondom oszinten, nem probaltunk egyszerre jatszani eddig, valoszinuleg nem lehet egyszerre ugyanazzal a jatekkal. de nem vagyok biztos benne.
o pl. sose vette meg az assetto corsat de megis jatszik vele.
megmondom oszinten, nem probaltunk egyszerre jatszani eddig, valoszinuleg nem lehet egyszerre ugyanazzal a jatekkal. de nem vagyok biztos benne.
ezt próbálta valaki? tehát ha megvan valakinek az ismerőseim közül olyam modul amit ki szeretnék próbálni akkor elég csak megosztani egymással és akkor ki lehet próbálni minden költség és gond nélkül? csak gondolom olyan megkötéssel , hogy nem játszhatunk egyszerre online vagy egymás ellen? az aktiváció ilyenkor nem csökken ?
#83241
Persze leszedi a sapot toluk a steam, de hat az ede kezdett a steamen uzletelni, nem ertem miert kell ket kulon piac.
steam csaladi megosztas a dolog neve:
http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=hungarian
steam csaladi megosztas a dolog neve:
http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=hungarian
#83240
en ugy tudom, hogy ezek a gyujtomagnesek es a gyujtasi rendszer reszei, pl. a messernel az M1 ,M2 allas kozott kell kapcsolgatni a gyertyatisztitashoz, figyelve a fordulatszamot, ha atkapcsolasnal valtozik a fordulatszam, gyertyatisztitas szukseges. egyebkent ezt a pumaszallas.hu n olvastam a Bf-109 G2 Repulesi es karbantartasi utasitas. pdf
Gondolom steam-nek díja van. Mást nem tudok elképzelni, mert én is használom a steam-et és rossz tapasztalatom nem nagyon van vele kapcsolatban, de megértem azokat is akik ellene vannak. (pl a sávszélesség miatt, stb...) Ez a hozzáfér barátom és játszik az én játékommal engem is érdekel. Hogy kell? Ezt nem is tudtam! Minden nap tanul valamit a sok öreg! <#awink>#awink>
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
#83238
Ezt a levalasztas dolgot nem is tudtam. A steamen meg hozzaferest adhatsz a jatekaidhoz a steames ismeroseidnek, letolthetik es jatszhatnak a jatekaiddal hogy megvettek volna oket.
#83237
Sziasztok!
Figyi!
Sok gépen látok olyan kapcsolót amire az van írva Magnetos. Azt ugye mindenki tudja hogy mágnes, mágneses a jelentése, de mi funkciója tudja valaki?
Nem lét fontosságú de azért érdekelne😊
Próbáltam a neten utána nézni de nem találtam semmit, a goggle meg folyton az Xman dobja ki 😄
Figyi!
Sok gépen látok olyan kapcsolót amire az van írva Magnetos. Azt ugye mindenki tudja hogy mágnes, mágneses a jelentése, de mi funkciója tudja valaki?
Nem lét fontosságú de azért érdekelne😊
Próbáltam a neten utána nézni de nem találtam semmit, a goggle meg folyton az Xman dobja ki 😄
#83236
Szerintem a straforce nak, meg a steam sajat vedelmenek semmi koze nincs egymashoz. Igazabol nem is ertem az Ed t, ezzel a starforce szarakodassal, es hogy miert nem lehet vegre minden eddig megvasarolt Ed modult steam kompatibilise tenni, a starforce egy baromsag,
de valahogy egysegesse kene tenni ezt az egeszet, szerintem az elso lepes az lenne, hogy mindenki regisztralhassa a kulcsait a steamen, akkor is ha evekkel ezelott vette az EDE tol.
de valahogy egysegesse kene tenni ezt az egeszet, szerintem az elso lepes az lenne, hogy mindenki regisztralhassa a kulcsait a steamen, akkor is ha evekkel ezelott vette az EDE tol.