91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • Anee
    #43
    +akkor ha tucc dobj meg egy linkkel
  • kiskorúbézoltán #44
    A PC DOME-on vesézgették a témat , nekem még nem volt alkalmam kipróbáni a v1.04-et .
    Belinkelném én a kérdéses helyeket , de halvány gőzöm sincs , hogy hogyan kell azt csinálni ( igen , oviban a láma volt a jelem :) ).
    http://www.pcdome.hu/
    http://www.il2sturmovik.com/
    Mielőtt töltögetni kezdesz nézz be a PC DOME IL-2 topicjába , lehet , hogy az 56 MB-os változattal nincs is probléma .
  • Anee
    #45
    hát van de még úgy is hogy leszedtem az A-s javitást:-(
    mégpedig hogyha belelövök az elsőszériás IL2be a semmiből láng tör ki....de a gép repül tovább..:-)
    az új gép az....messze alulmarad a Me-262/He-162 párostól....mind sebességben mind manőverezésben ...a belsője meg röhejes egy trabiba több műszervan....nameg hogy 6 sebességfokozat van nem 11....szóval kevééééééééés...bár szovjet s csak papiron volt
  • Anee
    #46
    Na megnéztem kicsit jobban ezt az egész pecset.A Bl-1esre koncentráltam főleg
    -A gép bármilyen magasra fel tud menni/én csak 21000m-ig mentem:-)/ viszont rettenetesen kevés a lőszer s a kerozinellátása is szegényes.
    Amúgy elég masszív szerkezet 1500km/h sebességnél sem esik szét/ezt masszív kb 5-10K m zuhanással tesztelem:-)/ bár érdekes manőverekbe kezd...sebessége meg teljesen kielégitő most jobban megnézve.
    Talajszinten 750-800 viszont 5-10-15 ezer méreten felkúszik majdnem ezerre!
    A legjobb hogy a loader működik ezzel a verzióval/103mal nem ment./
  • FREAK
    #48
    tök faszán le van írva a readme-ben

    viszont annál jóval bonyolultabb, mintsem hogy ide le lehessen írni

    szerintem......
  • Anee
    #49
    Egyszerüen.
    1. Fogos feltelepíted. Elindítod.A telepítéssel feltesz az User könyvtárba egy Doe könyvtárat.Az abban található settings.ini-t megnyitod vele./Megjegyzés: próbáltam saját pléjerrel de azzal valamiért beszar néha...nyisd meg azt a Nicked amiatt még lehet Herr vagy más csak a Doe-t hagyd meg/
    2-Fogod beállítod azt hogy mely századba repülj s milyen géppel milyen messzire mennyen sat-sat.
    3-Futattod a progit s mellette elindítod/azért hogyha akarsz cserélni egy alt+tabbal megejsd ne keljen kilépni +újraindítani.Persze változtatások után save.
    4-Mindig kiválasztod Doe pilótát miután cserélsz hogy a friss cuccokat töltse be mert anélkül a régi ini marad.
    Multiplayer/start server home base kiválasztása s egyből fly semmi mással nem szórakozol mert elszáll az ini ha az ammingra kattintasz. S repülsz:-)
    Ha meguntad kilépés a főmenübe onnan alt+tab winfosba átállítod amit akarsz vissza ,player betöltése újra s újra kreálsz egy szervert
  • Anee
    #50
    Hmm láttam valami 104b jelzésű pecset.na a kérdés hogy ez az 1,04 javitása ami máshol 1.04A vagy egy új patch és ha az akkor mit tud?
  • tzs
    #51
    hali!

    szeretnénk egy online laddert csinálni il2höz, team vs. team és online war tipusokban

    szerintetek van értelme?
  • Anee
    #52
    persze hogy van.Bár egyszerűbb ha csatlakozol mondjuk a Puma klánhoz....én csak a sávszélesség miatt nem teszem még meg
  • NaNa
    #53
    Üdv!
    És hogyan lehet csatlakozni a Virtuális Puma századhoz???
    Illetve hol lehet multiban gyakorolni a neten ???
  • Cutter
    #54
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a repülők és a hajók iszonyatos sebességgel mozognak? Azért 2 km magasságból a házaknak szinte állniuk kellene!
  • Anee
    #55
    Nem mozognak gyorsan kamikazéz rájuk s meglátod hogy alig mennek.
  • Cutter
    #57
    Igen jó kérdés, engem is érdekelne. Habár a demó is elég nagy szabadságot ad, azért jó lenne kipróbálni a full verziót, mielőtt megveszem.
  • Cutter
    #58
    Beestem a tengerbe, a hajó meg kb. 200-al elhúz mellettem!
  • Cutter
    #59
    Jó. Kb. 120-al. :)
  • Cutter
    #60
    Nem unta meg valaki a bolti példányt? Adnék érte 10 db újraírható CD-t. Mondjuk...
  • Anee
    #61
    Lehet ez a demó verzió következménye.
    Nekem már a felpecselt 1.1es fulba nem csinálja ezt...
    Meg engem a hajók addig érdekeltek míg ledobom rájuk a torpedót:-)
    Mért kell bolti?Amúgy ezt a játékot NEM LEHET MEGUNNI...szerintem:-)
    csak kicsit irreális jók a szovjet szemetek
  • Cutter
    #62
    Akkor lehet peccselni a tört full verziót is? Nagyon szép a játék, a trackek meg szenzációsak!
  • xtaki
    #63
    a gepem ossze van halva..de amint megcsinalom felinstallom es eloveszem a szekrenybol a forceos joyt es lovom a repcsiket...a demoval nyomultam...oriasi a game
  • Cobra11
    #64
    igen lehet. nekem is az van és müxik.
  • Cutter
    #65
    Ok! Próba! :o)
  • Cobra11
    #67
    Anee: Az IL2 Loader müxik az 1.1 verzióval is?
  • Anee
    #68
    Nállam múxik csak a pár új gépet-Bl-1, Plz11-c - nem kezeli.....De szuper világ első sugárhajtású gépe nekem nem is kell...csak rajzig jutott el
    Inkább úgy fogalmaznék hogy minden idők leghangulatosabb orosz gépeket előnyben részesítő játéka.
  • Cobra11
    #69
    ok. köszi.
  • rusland
    #70
    hogy tom eggyensulyozni a gepet mert mindig fel vagy le huz valami tram-nek lell ezt csinalni
    ???
  • NaNa
    #71
    Trim... Ki kell trimmelni a gépet. Nézdd meg a bill kiosztásnál, asszem shift+fel nyil, shift+le nyil, bár rég játszottam vele.
  • rusland
    #73
    DC++-en es kazaliteon fenvvan
  • rusland
    #74
    de amugy mar meglehet venni olcsobban
  • rusland
    #75
    Azt tudjatok hoyg lesz kiegeszito is?
  • rusland
    #76
    kepek a kiegeszitorol
    http://www.il2sturmovik.com/forgotten_battles/fb_development.php
  • rusland
    #77
    es igy fog kinezni a kiegeszitoben a viz
    http://www.il2sturmovik.com/forgotten_battles/fb_development.php
  • Cobra11
    #78
    lesz kiegészítő??? mikor?
  • Cobra11
    #81
    ez 2 fájlcserélő program. kazaa lite: www.kazaalite.dk

    direct connect: www.tar.hu/directconnecthun
  • rusland
    #82
    sajnos nincs linkem en is cd-n kaptam egy gyerektol aki dcrol szedte
  • rusland
    #84
    www.tar.hu/directconnecthun
    ez nem lap hanem egy filemegoszto progi itt van info rola
    nezd meg megeri
    mert nagyon nagy game
  • rusland
    #85
    nem tudjatok hogy van magyar il2 scenenek honlapja?
    vannak magyar szerverek?
  • rusland
    #87
    olvasd el amit ott irnak
    es lesz egy progid es azon beirod a nevet es megtalalja es szedheted
  • rusland
    #89
    felraktad a progit?
  • rusland
    #90
    ez ugyanolyan mint a google csak ez fileket keres
  • rusland
    #92
    probald hogy il2 vagy il-2 vagy il2sturmovik vagy sturmvik
    ilyen file biztos nincs hogy il-2 sturmovik
    altalaban nicsenenek kozok a filekben
    probalgasd