35
A lopakodók és az álcázás
  • harcu
    #35
    Szerintem meg egy M82-es Barrett volt, ami 12.7 mm-es. A viszont tény, hogy nem a CS-es G1/G3 volt, lévén az rohampuska, mint az amcsiknak az M16.
  • CSOCSO
    #30
    bár nem hiszem hogy megvan neked :) de attol még jöhet:)
  • CSOCSO
    #29
    gyere dc re vagy vmi leszedem rolad és akor ketten nyomatjuk, ok?ez így jó lesz?

    leszedem rola és akkor kettönkről szedhetitek..
  • CSOCSO
    #28
    ehh találkoztam egy emberrel..éppen beszélgettünk a fegyver bolt elött a fegyverekről és mondta hogy ő van benne a lopakodok2. ben az egyik tankban ..csak a feje látszik ki..
  • Lazarus
    #27
    engem eerdekelne
  • Garrett
    #25
    jah és új módon csináljuk mi is az álcahálót...
    találtunk 3 vegyvédelmi köpenyt (olyan mint egy kapucnis kezeslábas csak terepszínű) nagyfater garázsában a tavaszi nagytakarítás alatt...azokat fogjuk feldíszíteni...
  • Garrett
    #24
    magyarországon forgatják a lopakodó 2-t ???
  • TIBI
    #23
    Garrett köszi a tanácsotazt hiszem saját készítésű lesz.Nem is rossz ötlet az a krumliszsák erre a célra.Nekemolyat mondtak hogy BDU-ra varjak hálót és arra varrogassak leveleket.Ami ráadásul 5000 Ft az alsó és a felső.
    De e lyukak nem kicsik hogy fellehessen varni.
    más:Nekem megvan az RTL klubról bedigizett Lopkodók szinkronosan Billy Zane:Rékasi K.
    megint más a Lopakodók 2-t most is forgatják, na
    én nem Pestenlakom így nem tudom a forgatás pontos helyét a Duna parton ahol ilyen korlátos rész van ez a hely van egyik vodafone reklámban is
  • Garrett
    #22
    TIBI: kérdezd meg a paintball boltokban is... vagy nézd meg a www.paintball.hu-t ot van egy kép álcaruhás magyar fasziról aki paintball shopban vette a ruhát..
    egyébként én is nagy paintballos vagyok és most készítünk a haverokkal csapat álcagúnyát... nem kell hozzá sok minden :

    kiméccc az erdőbe és gyűjtessz sok levelet mohát füvet stb és rávarrod/ fűzöd őket egy krumplisszákra majd elmondom milyen lett ha kész lesz!
  • tomcs
    #21
    nekemmegvan az elsoje dvdrip.. lehet jelentkezni :)))
  • Blasta
    #19
    A lopakodók régen nekem nagyon bejött! Imádom a mesterlövészeket!
    De ettől a folytatástól azért félek!
  • TIBI
    #18
    Figyelem,Atention,Warning,Actung
    A lopakodók 2 cimű mozifilmet a napok ban forgatják !!!!Budapesten!!! Tom Berenger főszereplésével akinek lehetősége van menjen el és kérjen autogrammot eme nagy startól.A Duna parton vannak a lakókocsik.Ez ma volt az AKTÍVBan
  • mohamed
    #16
    De az se rossz, hogy "egy lövés-két ember"
  • TIBI
    #14
    Jaj ne mindjárt sírva fakadok ma már nem is lesz.
  • TIBI
    #13
    Bazzz örök hála amiért ezt ide írtad!!!!!!!
  • TIBI
    #12
    Igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jani
    #11
    Ha vki lemaradt róla, akkor semmi gáz. Ma este még megismétlik 00:40-kor!!!
  • Jani
    #10
    Most megy éppen a film a Sateliten:

    20:25 Lopakodók (amerikai akciófilm, 1993) 99'
    Panama demokratikus választások előtt áll. Washington úgy látja, itt az idő, hogy leszámoljanak a lázadókkal, akiket Ochon a drogbáró pénzel. A Nemzet Biztonsági Hivatal Richard Millert Bízza meg az akció végre hajtásával, mely nem rendelkezik kongresszusi jóváhagyással, teljes titoktartást követel, de semmilyen kitüntetés nem jár érte. Miller beosztottja a tapasztalt mesterlövész Thomas Beckett, aki nem bízza a véletlenre a bevetés sikerét, sajátos módszerekkel ugyan, de életben tartja a zöld fülű Washingtonit. A két férfi egymásra utalva járja a dzsungelt, ahol egy rossz lépés is életükbe kerülhet, de a parancsot végre kell hajtani bármi áron, itt nincs helye a félelemnek, vagy a bizonytalanságnak, hisz a túlélés a cél.

    http://www.port.hu/pls/w/films.film_page?i_perf_id=614545&i_where=1&i_where_tv=1
  • TIBI
    #8
    Nem ír senki?
  • TIBI
    #7
    nekem a való valóságban kellene ez a cucc.Már próbáltam is ilyet csinálni falevélből de nem jött össze szétszáradt az egész.a filmben meg mintha ruha szövetből csinálták volna.h-blockxy az a film a langolierek,volt.amúgy nem akarok terrorista lenni.Egyszer a fokuszban volt egy paintball csapat nekik volt 4 olyan ruhájuk
  • TV
    #6
    Láttam a filmet. Nem hiszem, hogy árulnának ilyet, pedig jó móka. Esetleg próbáld ki a Codename: Outbreak-ot, ott virtuálisan élvezheted ezt a cuccot.
  • dewdew
    #5
    Minek neked ilyen ruha? Csak nem terroristatamadast akarsz vegrehajtani?
  • TIBI
    #1
    Nem tudom ki látta az oly nagy sikerű filmet a lopakodókat?Backet és Miller Panama dzsungeleiben vadásznak alwarezre és ocsuára.Szóval mindkettőnek volt álcagyúnyája ott úgy mondták.Szóval nem tudom miből csinálták meg de a lényeg ha lefeküdt valahol nem lehetett tudni hogy ember.Azóta már jártam egy-két Military shopban de kis híján elkezdett röhögni az eladó.A neten se talátam semmit.És ti tudtak valamiről??
    Hol lehet ezt az álca ruhát megvvenni.Fent van valahol a neten?