17
Mobilszámot keresek :)
  • Skynet723
    #17
    Gondolom már megemberesedtetek 2001 óta
  • Skynet723
    #16
    Naa gyerekek talán azért 1 számot nem olyan nehéz elkérni!

    Nagy levegő és elkéred...! Legyetek beválalósak...ha ilyenek maradtok nem hiszem h lesz vmi az életben...
  • STALK3R
    #15
    Szerintem a szolgáltatódnál kellene érdeklődnöd.
  • TothLaci
    #14
    Szeretném megtudni annak az idiótának a számát, aki örökké csörget.
    Rejtett számot valahogy ki lehetne deríteni?
  • Bekomman
    #13
    Hívd fel a tudakozót
  • Bekomman
    #12
    Tudok javasolni néhány számot ha nem találod meg.
  • Pheel
    #10
    Igen. Úgysem lenne túl jó após az apja :))))
  • Bith
    #9
    ???
    Ha enniyre utál, akkor meg minek erőlteted?
  • TIBI
    #8
    hogyan?hát nem hiszem hogy elmerném venni mert már megfegyegetett hogy magán laksértés miatt feljelent az apja.Amúgy hogy gondolnád lopjam ki a kezéből.hogy hívjam fel vele saját magam?
  • Pheel
    #7
    Egyszer elveszed a telóját és felhívod magad. Kész. Én is csináltam már ilyet :DDDDD
  • TIBI
    #6
    Nem hiszed de nekem is pont ilyen bajom van.Könyörgök a csajnak hogy adja meg de nem adja meg.Erre én elő adom hogy az interneten minden fenn van mindenkiről minden még a telefonszáma is a Pannononan az oldalaán.Erre ő nem pannonos hanem vodafonos.Hát így már 1 lépéssel előbbre járok.
  • Róka
    #4
    házmester,szomszéd,öcsikéje,huga,osztálytársa,sarki boltos stb. mind segíthet-vagy dobj egy lborítákos randira szóló levelet a póstaládájukba,nem harap meg
    Hány éves vagy? (óvoda, vagy már iskola?)
  • atec
    #1
    Szóval arról lenne szó, hogy ismerem a lány nevét még azt is, hogy hol lakik csak valahogy nem merek szóval na.
    Tehát a lényeg nem tom hogy van e mobilja mert már régen nem találkoztam vele (de SMS üzenetet karók küldeni ahol megadom pl: ICQ számom, stb.) s a GSM szólgáltatókba hiába irkáok nem talál semmit, hogy lehetne ezt kideríteni mármint van e mobilja s mi a száma.
    (régebben lehetet a warezokon Matav telkönyvet tölteni, de az szeríntem nekem nem let volna jó.

    Plz help, thx.