500
Különös startégia ...
  • aiguo
    #413
    Szia!
    En nem vittem vegig szoval ebben nem tudok segiteni...de a v2.0 update-tol lehet allitani a nehezsegi fokozaton !;)
  • GyaxyBoy
    #374
    Egy most induló oldal!
    www.gyaxyboy.freesite.hu
  • bizkit
    #363
    Köszönöm szépen! Kicsit késve ugyan! :o)
  • Nasheem
    #359
    Vazze, meg lehet nyerni két hard gép ellen egyáltalán ezt a játékot?

    Erősebb vagyok náluk, de mindig elérünk nanoig, ott meg már képtelenség megverni őket. Na jó tudom lama vagyok, de ha esetleg vki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. Nincs vmi rajongói oldal magyar vagy angol ahol az Aok taktikákhoz hasonlóan szájbarágósan le van írva, hogy 1. paraszt kajára 2. pari is 3. megyen fátvágni..... ?
  • zozo12
    #354
    hi

    nem akartok még valamikor szervert indítani??? szivesen játszanék.
  • zozo12
    #353
    hi

    nem akartok még valamikor szervert indítani??? szivesen játszanék.
  • bizkit
    #303
    Tud valaki crack-elt exe-t a játékhoz?
  • aiguo
    #292
    Ok! Ha vegignyomtam az AoM-t, visszarakom az EE-t es ittvagyok megegy jatekosnak;-))...bar nem vagyok valami nagy stratega!
  • aiguo
    #280
    Feltoltottem ide:EEv2.0_NoCd
  • aiguo
    #278
    En angol dobozos verzioval nyomom;-))

    Nickem: Xenophon(hu)
  • aiguo
    #277
    Szia;-)

    Klikk ide!
  • aiguo
    #275
    EE_v.2.0_Nocd
  • aiguo
    #273
    Szia !
    A sierra serveren Xenophon(hu) neven megtalalsz...vagy az e-mail cimemre keress ra az MSN messengerrel;-)


    Udv!
  • Carlos
    #264
    Rájöttem időközben.
    Aztán a kövi pályán Alley lett mindenki erre rámrongyolt a fél térkép és Uninstall lett belőle!!!
    Ennyi.
    Faszom kivan, hogy szopat egy turha játék!
  • Carlos
    #262
    Valami falovat esetleg kaphatnék valahogy? :))))
  • Carlos
    #261
    Harmadik görög küldetés. Kinyírtam mindenkit trója szigetén, de nem tudok bemenni a kapun, mert szarrálövik a tornyok az embereimet.
    Hogyan kell megcsinálni ezt a pályát???
  • aiguo
    #255
    :-)Az egysegek "MORALE"-jat noveli...igaz nem sokkal 50-100 kozotti EXTRA "hit points"-al!

    En tornyonkent 2-3 hazat epitek,majd kesobb ha mar jol allok nyersanyagilag 12-15 -ot!
  • Mike at home
    #251
    en spec jatszanek veled
    mondjuk vegigvittem egy custom play-t (pre-nano) a gepet meg mindig nem tudtam szejjelutni, nem igazan tudom kezelni a repulogepeket, ugyhogy biztos sikerelmenyed lesz :)))
  • Mike at home
    #248
    passz
    nalam megy siman is, T&L nelkul
  • Carlos
    #247
    Nem volt bekapcsolva a T&L, fagyott is!!!
    Most bevan és az első küldi fél óra játék alatt egyszer sem fagyott ki. Bár az AutoSave kicsit megijesztett...ki is kapcsoltam... :)
    Miért van ez???
  • Carlos
    #246
    Én sima T&L olvastam elsőre (kétszer is).
  • Carlos
    #245
    Jajj, leesett.
    Megnézem, nemtom.
    Majd irok még!!!
  • Carlos
    #244
    Nem tlejesen értem a kérdést!!!!!
  • Mike at home
    #243
    sima d3d semmi t&L?
  • Carlos
    #242
    Gef-em van!
    Setupoltam.
    Vin ujrainstall.
    Most megy a játék de 5 perc után kifagy.
    29.xx -es detonator van fenn. Asszem.
  • Mike at home
    #240
    tegnap eloszedtem en is. amikor meglett meg se neztem. egesz kellemes, bar remesen hosszu, es most az elos korben nem birom szejjelverni a gepet, pwedig mar nanokorszakban jarunk
    a gep szokas szerint egymast nem bantja
    be lehet ezt vhogy kapcsolni?
    Civ ota mindenki csak engem ut (na jo azt hiszem red alert meg olyan volt, hogy a gep kinyirta egymast)
  • skorpio7
    #239
    Meg se kérdezném , de a kicsomagolás után a setup.bat-ot elindítottad ?
    Amúgy van egy .nfo file is a rip-ben , amiben pontosan le van írva a sorrend , hogy mi szükséges a játék futtatásához .
    Ha mégsem csomagolási gond ( nekem is via-s az alaplap és a 128 RAM-od is bőven elegendő ) , akkor videó driver gond lehet már csak .Próbálj ki pár másikat .Amíg nekem TNT2-es kártyám volt ( most Gef4 ) , a 21.83-as driverral minden játék ment ( közben meg jókat mosolyogtam , hogy a Gef2-Gef3-as kártyával rendelkezők mit össze nem szenvednek , hogy melyik driver melyik játékhoz is jó ) .Persze ez csak akkor igaz , ha NVIDIA kártyád van . :)
  • Carlos
    #238
    Volna egy gondom. Most szerváltam be a gámot (rip), elindítom és fekete képernyő, semmi sem történik. Vártam 5 percet, semmi. Nyomok entert desktop. Mit tegyek???
    Ugyanez a RIP a haverom gépén jól megy.
    Via-s alaplappal lehet gondja, vagy a 128 SD kevés neki???
    PLEASE HELP!!!
  • DeXoSZ
    #237
    Az újnak kintvan a bétája,ingyen letölthető pl. innen .
  • Hmuda
    #236
    Bazz és tényleg töltöm! Komolyan mondom...

    : )))
  • Hmuda
    #235
    Tényleg? Most komolyan beszélsz? Várj ezt meg kell néznem.!
  • skorpio7
    #234
    Már töltöd is . :)
  • Hmuda
    #233
    Skorp, lejött a music addon. Megvan a többi?
  • skorpio7
    #232
    Nos ... ha minden igaz , akkor megy a szerver .A részleteket máris küldöm az ICQ-n .
  • Hmuda
    #231
    Okés. Akkor majd nyugodtan küld el a címet és a user/pw-t. Majd hidden leszek ICQ-n.
  • skorpio7
    #230
    Ma este ok .Bár ha napközben is meg tudom oldani ( saját ftp-t csinálok a gépemből ... remélem sikerül ) , akkor ICQ-n küldöm az elérésemet és nyugodtan letöltheted a game-t .
  • Hmuda
    #229
    Akkor viszont ma este?
  • Hmuda
    #228
    Skorpion, adj életlelet! : )))
  • Hmuda
    #227
    Felhozom cvsak hogy el ne felejtsd. : )))
  • Hmuda
    #226
    neeeeeeeeeeeeeeeeeem...
    Magyarázd el lécciiiii...

    : ))))))