500
Különös startégia ...
  • aiguo
    #460
    1.)Tedd fel a legfrissebb patchet, eloszor a !v1.0.4.0 majd v2.0

    2.)Toltsd le
    ezt--->Empire Earth v2.0/ENGLISH [2.1 MB] NoCD Executable
    3.)Majd ird felul az Empire Earth.exe-t a crackelt *.exe-vel.
    4.)Indithatod a jatekot!
  • scorpeeon
    #459
    uppp
  • scorpeeon
    #458
    uuuup :))
  • scorpeeon
    #457
    up
  • scorpeeon
    #456
    up
  • scorpeeon
    #455
    +próbáltam de csak pár pár helyen volt ahol meg volt azzal meg dll hibát irt ki az inditáskor :)))))))
  • Cujo01
    #454
    gratulálok... nem lenne egyszerűbb google-val????
  • scorpeeon
    #453
    up
  • scorpeeon
    #452
    up
  • scorpeeon
    #451
    elöszedtem ezt a játékot, amikor el akarom inditani, bepörgeti a cd-t és nem csinál semmit... crack elni kéne? ha igen honnan lehet leszedni?
  • kriszt
    #450
  • kriszt
    #449
    honnan tudom letölteni az Empire Earth-hoz a cd-kódot a multiplayerhez v. internetes ha úgytetszik???Aki tud az segítsen kérlek.Ezer hála
  • ffxi
    #448
    Tudnátok segíteni?Az a helyzet, hogy frissítettem a játékot, vmi 1.40-esre és kéri a cd-rom-ot. Asszem nem jó a régi crack neki.v Tudtok mondani, hogy hol lehet letölteni a 1.40-eshez crack-et, vagy hanem nagy elküldeni nekem?Ezerhála!
  • Venom
    #447
    Neten nehézkes vele játszani nekem sem sikerült a direc connect meg asszem a lanos játékra van. vagy TPC/IP-re
  • sz4bolcs
    #446
    Emberek! Kéne kis segítség. Fölraktam a patchet 1040 aztán rá a 2.0-t aztán crackeltem EMPIRE.EARTH.V2.0.ITA-ENG.BANSHEE.BACKUPCD.NOCD.ZIP -ezzel, hogy ne kérje a CD-t. El is indult, de amikor loginolni akarok accounttal, azt írja, hogy nem jó a CD kulcs. Mivel crackeljem, hogy tudjak neten játszani? Másik dolog: Ahogy láttam csak ez a sierrás internet play és egy direct connect fül van a lan mellett. TCP/IP-sen nem is tudok játszani a haverokkal? Vagy az a direct connect?
  • NB2
    #445
    Ha a kapura gondolsz akkor építs falat, szerintem legalább 4 egységet. Kattinst rá a falra és ott alul a bal sarokban lesz egy gate feliratu ikon. Arra kattints rá és márisz kész a kapud:)
  • steweee
    #444
    hogy lehet benne ajtót csinálni ? azt látom az ellenfélnél hogy két torony közé, de hogyan ?
  • GyiloQ
    #443
    nekem magyar
  • Tom3 #442
    Akkor majd valahonnan megpróbálom meg szerezni angolul.
  • Venom
    #441
    elvileg mennie kéne.
  • Venom
    #440
    elvileg mennie kéne.
  • Tom3 #439
    Nekem az Empire Earth alap játék meg van eredeteiben de magyar nyelvüen.
    Hogyha sikerül nem eredetien megszereznem az angol verziót.
    És amikor kéri a cdkeyt beirom a magyar nyelvü-ét.
    Akkor menne a net?
  • Venom
    #438
    ha kiegészittő akkor hogy irhatná régebbire? aza kiegészittő verziója. szal semmi baja nincs :)
  • Axon
    #437
    Értem.
    Akkor viszont ha az eredetit meg patch-elem és azután rátöltöm a kiegészítőt, akkor..... akkor igazából mi van?
    Átírja a már patchelt fileokat valami régebbire?
  • Venom
    #436
    kiegészittőhöz még nincs patch! régiek meg azé nem mennek fel rá mert nem a kieghez valók.
  • Axon
    #435
    Véletlenül előkerült a régi lemezeim közöl az Empire Earth angol verziója. erre már szépen felment az 1.0.4.0 -es patch és a 2.0 -ás is. Ha viszont ezután ráteszem a kiegészítőt az EE-AOC -t akkor viszont átírja a patch-elt fileokat, így kapok ismét egy 1.0.2.0 -s verziót. Ha viszont az eredeti 1.0-s empire earth-ra először feltelepítem a AOC kiegészítőt és utána akarom feltenni a patch-eket, akkor nem települ mert észreveszi, hogy nem megfelelőek a fileok.
    Van valamilyen tapasztalatotok ezen a téren?
  • NB2
    #434
    Hm, azért elég szar helyzet amit Adams átélt. Így ne használj másolt játékot. Azérr kíváncsi lennék ki hibázott. Nem a sierra csinálta meg a magyar játékot? De akkor miért nincs hozzá magyar patch? Fura
  • ollie
    #433
    Ja ja, a magyar váétozatra egy patch sem megy fel. Nem véletlen, hogy tele van vele a MeidaMarkt. Én ezért nem veszek soha magyar nyelvű szoftvert, mert tudom, hogy elfelejthetem a patch-eket.
  • Rhodeus
    #432
    Ez nem csapda, hanem szivatás a magyar nyelvű változat kiadója részéről. Tessék reklamálni (az, aki megvette, ne az aki illegálisat használ).
  • Axon
    #431
    Bizony ez jó kis csapda.
    Én is beleestem bár nem vettem meg.
    Nekem Magyarul van meg az eredeti, de a kiegészítője már angolul.
    Ebben a kombinációban viszont egyik patch sem megy fel rá. Sem az 1.0.0.4 sem a 2.0
  • Adam5
    #430
    Igen magyar.
    Tegnap vettem és a neten akartam kipróbálni.
    Ha nem lehet updatelni akko hogy netezzek vele?
  • ollie
    #429
    Magyar verziót vettél? Ahhoz nincs update.
  • bazza
    #428
    Én nem updatetem...
  • Adam5
    #427
    Megvettem de olyan gondom lenne hogy amiko updatelném 1.0.4.0 -re akko ezt írja:
    "Old file not found. However, a file of the same was found.
    No updates done since file contents do not match"
  • Adam5
    #426
    Holnap veszem meg.
  • bazza
    #425
    már megvan...
  • bazza
    #424
    Nem tudnátok segíteni? A magyar verzióhoz kéne cheat!
  • Venom
    #422
    http://www.megagames.com/cracks/html/c902790_0.htm
    Itten van.
  • aiguo
    #419
    Ok.Azert beirom hatha vlakinek kell majd...
    EE s/n:
    WUB5-NAB4-PYB2-CUB7-4465

    EE:AoC Expansion s/n:
    GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252
  • aiguo
    #415
    Mondjuk a patchinnen!
    Es ha nem eredeti az EE-d hmmm:)a nocd crack is kell majd!--->>
    devee2.0.NoCD