500
Különös startégia ...
  • Doian Gray
    #500
    Olvassa még valaki ezt a topickot? Csak mert ha igen akkor felelek jó pár kérdésre szívesen.
  • Erninnjo
    #499
    Üdv!
    Segítséget szeretnék kérni a gémben.
    Hogy lehet elérni a maximális morált? annyit tudok, hogy házakkal meg hőssel... csakhogy a házak nekem max 4-es míg a hős max 5-ösre viszi fel a morált aminek a maxja 7-es........nemvágom, pls help!!
  • empireerth
    #498
    megoldva
  • empireerth
    #497
    meg kéne valami pre-order bonus valami is
    előre is kössz
  • empireerth
    #496
    csa valaki tudna adni 1 cd kulcsot hozzá
    nem baj h használja valaki a lényeg h legyen
  • Alukard
    #495
    Üdv azt szeretném kérdezni hogy elmentettünk 1 heji lant part ithol és azt hogy lehetne betölteni ismét multib ?? mert szertnénk folytatni...
  • tttttom
    #494
    A 2-ik pályán állandóan megkúrják a lázadók az egyetemem és emiatt elvesztem állandóan azt a kurva küldetést...-.-
  • tttttom
    #493
    Egy kérdésem lenne. :D Valaki adna egy mentést a sárga hadjárathoz. :D Nincs kedvem előröl kezdeni...-.- Így is alig haladok a játékban.
  • BIG UNIT
    #492
    Helloo!
    Az EE: Art of Conquestet nem tudjátok honnan lehetne letölteni magyarul???
    Köszi,
    Csáó!
  • honved3
    #491
    Piko888, ha még mindig kell segítség, akkor én tudok egy kicsit segíteni, van egy tippem, hogy hogyan szed ő többet.
    valakinek van kedve játszani multiban hamachin keresztül?
    Ha igen, akkor keressen meg msn címem: [email protected]
    xfire: honved
  • Gebasz94
    #490
    FEnt van de lehet hogy nem az ameik kell.Hányas direct x kell?
  • nonicks
    #489
    lehet hogy a Direct X nincs fent a gépeden?
  • Gebasz94
    #488
    Fel tettem a játékot(crackeltem)elindittom videott be add,de amikor be kéne adni a menüt akkor nem add ki képet csak feketeséget,mitől lehet ez?Én a hercre tippelek de azt hogy kell levenni ugy hogy nincs kép?Régeben is fent volt a jatek a gépemen,most meg nem megy,létszi aki tud írjon.
  • Piko888
    #487
    Nem jövünk rá hogy az egyik srác hogy tud multiban sokkal több nyersanyagot bányászni.
  • Marki
    #486
    Úgy nem mennek a cheat-ek?

    (nem játszottam még multiban)
  • Piko888
    #485
    Multiban?
  • Marki
    #484
    Nem írta be véletlenül, hogy "brainstorm", vagy "all your base are belong tu us"?
  • Piko888
    #483
    Tud valaki multihoz tippeket adni?
    Pl, egyik srác akivel multizunk sokkal több nyersanyagot tud bányászni mint én, de sehogy se jövök rá a trükkjére. Mi lehet?
  • non4me
    #482
    Empire Earth 1 bajnokságot szervezünk most nyáron. Az pontos időpont egyenlőre még nincs meg, de valószínű, hogy Júli második fele, és Augusztus körül lesz, hogy elegendő csapatot össze tudjunk hozni! Akit érdekel vegyen fel msn-re: [email protected]

    http://www.empiremp.extra.hu/
  • non4me
    #481
    Hello emberek!
    Látom többen is írtátok, hogy szeretnétek interneten játszani Empire Earth-ot. Van egy módja, hogy lehet játszani a neten eredeti cd-kulcs nélkül is. Én már sokszor játszottam, de most új embereket keresek. Akit érdekel vegyen fel msn-re: [email protected]
  • antijuve
    #480
    ez szívás.mi is akartunk hárman játszani neten,és csak kétszer volt meg a játék eredetiben.a harmadikat meg nem lehetett megszerezni jó CD kulccsal,pedig eredeti volt.Vagy háromszor visszavitte az unokabátyám a gámát és újat kért,de egyik se volt jó:S.nemtom miért
  • keridenes
    #479
    ma meg megrendelem eredetiben az EE2 Gold-ot, remélem, hogy nem fogok ugyanígy járni XD
  • reaper4
    #478
    nesze neked eredeti game:) én az 1ik colinnal jártam így. újsághoz adták és nem fogadta el a cd-key-t :) lol
  • keridenes
    #477
    Hali!
    Szeretnék interneten játszani, létrehozom az accountot, erre mikor játszanék, ezt írja ki: A CD kulcs érvénytelen.
    Pedig a játék kieggel van meg, eredeti.
    Valaki segítsen :(
  • Piko888
    #476
    Hi!
    Szeretnénk multizni, de sajnos nem tudunk a router miatt szervert csinálni. Hogy tudnánk ezt megoldani? Elöre is köszi
  • vtomi1993
    #475
    XEW2-FAX3-CET8-NAN8-2952 itt egy serial ati96
    nekem meg egy ee2 honosítás kéne
  • mama2
    #474
    Megakartam rendelni a cdgalaxistól, de azt mondták nem megy xp-n. Érdekes amit letöltöttem hogy kipróbáljam mien, az ment:S.
  • ati96
    #473
    sziasztok!!! valaki tud nekem segíteni? empire earth 2 cd kulcsa kéne nagyon megköszönném!!!
  • zoozzii
    #472
    Sziasztok!Nemtudjátok valahol lehet neten empire earth-özni?
  • rigkrisz
    #471
    bocs az empire earth 2 höz
  • rigkrisz
    #470
    tudnátok segíteni az empire earth hoz kéne a cd kulcs nem találom sehol könyörgöm segítsetek köszi ha segítesz 10000hála
  • rigkrisz
    #469
    helo
  • Colton
    #468
    Hogyan eleht népet választani?(pl.: Róma Vagy Farnciaország)
  • PrinceMarkus
    #467
  • Gyocsika
    #466
    Van hozzá teljes magyarítás?
  • ffxi
    #465
    Help! Nemtom a billentyű parancsokat:((((( segícsetek! Köszi!
  • K21OverLord
    #464
    Kösz. Tényleg találtam cracket, de még igysem tudok interneten játszani, mivel a cdkey-el nem találl valamit rendben. Nincs valami tudtok ötletetek?
  • NB2
    #463
    www.gamecopyworld.com on tuti fent van.
    Azért nem tolok linket, mert nemtom pontosan milyennel van felpatchelve
  • K21OverLord
    #462
    Megtudnál adni még egy címet ahonnan letölthetem a cracket mert ez halott.
    Kösz.
  • scorpeeon
    #461
    kösz, kicsit szórakoztam vele de végül sikerült!