189
Ki az a Colin ?...
  • skorpio7
    #1
    Na emberek !
    El kell hogy mondjam , hogy nagyon szeretem az autószimulátorokat is .Aki olvassa a PC-GURU-t és látta a programot bemutató cikket , az tudja , hogy egy nagy durranás rally program fog megjelenni a közeljövőben .És lám , most kijött a demója !!!
    Már töltöm is most le a fileplanetről ! Ajánlom mindenkinek !
  • skorpio7
    #2
    Megvan !!!
    De mivel enyhén szólva is nehézkes a fileplanetes letöltés , ezért máshonnan szedtem le .
    Ezt rakjátok be a letöltésvezérlőbe és hasít is lefelé a demó !

    http://ds1.jowood.at/rallydemo.exe

    Tuti jó a game !
  • KeviN
    #3
    Kiprobaltam....a grafika nagyon szep, gyonyoru. Viszont az iranyitas (legalabbis bill-el) kimeriti a kinzas fogalmat :) kezelhetetlen (ismetlem bill.-rol van szo). A fizikai modellezessel sem vagyok kibekulve...vegig olyan erzesem van mintha az auto csak siklana az ut folott. Azert 1 letoltest meger majd, ha kijon a full :)
  • marlowe
    #4
    Leteszteltem én is...hááát a grafika szép részletes, de olyan rajzfilmszerű inkább mint valósághű...pláne belső nézetből. A fák még mindig "négyágúak" úgy látom ez így is fog maradni a rally-knál..

    Az irányítás: billentyűzettel elég macerás tényleg, de a többi is az :)
    A kocsi érdekesen pattan vissza a fákról , de lagalább a tábkák elvivését észrevenni

    A narrátor külön jópofa szövegű, anyázik rendesen 1x megjegyezte, mi lenne, ha kinéznék a kocsiból is, vagy ilyesmit :))

    Viszont valami normálisabb kocsit is betehettek volna a demoba..:((
    Az irányítás egyébként a NFS5 (porche)-re emlékeztet..
  • marlowe
    #5
    Ja, a fizikai modell, nekem is néhol furcsának tűnt...de lehet a kocsi miatt is volt, meg a száraz kemény út miatt, vagy mittudomén szokatlan :)
  • Madman
    #6
    Nekem bejon, bar hardverigenye az van rendesen, 850Mhz, 256Ram,Gef2MX400 64Mb, on igencsak szarul megy 1024ben 32 biten!Iranyitas: vegyetek mindent a maximumra (sensitivity, force) es akkor lehet hasznalni!Jah, es ez az elso olyan rally game amit jobb belulrol vezetni! (legalabbis nekem!)
  • Breki33
    #8
    http://www.hardwired.hu/dl/3/5/rallydemo.exe
  • Breki33
    #9
    a teljes mikorra varhato?
  • Anee
    #14
    2:54 bill
    az utóbbi idők legjobb rallyja
  • Toya
    #16
    Ebben a programban nem lesz modern autó, arra ott a Colin 2
    Az eredményedre pedig annyit, hogy nagyon tudhatsz ha 25 perc alatt ilyen eredményt értél el (ja és ezt 1 kipördüléssel)

    Amúgy a demo alapján a legjobb rally programnak tűnik, de azért várjuk meg a megjelenést.
  • Bilux
    #17
    pláne belső nézetből. A fák még mindig "négyágúak" úgy látom ez így is fog maradni a rally-knál..


    Hát nekem nem 4 águ... nagyon szépek..
    Mindent a maxra és high-re állítottam!
    De ezt már a radeon és a 1064Mhz-es cele is megérezte..:( /mondom minden max volt/
  • Anee
    #21
    Háááát na igen a grafika FASORBA se ér annyit már megbocsájts
    Bazz a Q3 olyan gépen amin ez meg úgy 80%os procihasználattal már 40-50fps-t pörög
    Meg annyi a bug mint az állat
    én maxximum a 25ös skálán 14et adtam volna
  • Toya
    #22
    Tasi akkor is ilyen magas lenne az értékelés ha nem kaptad volna meg tesztelésre a programot ?

    Ha besétáltál volna a boltba és kicsengetted volna érte a nem kevés pénzt...akkor is megkapta volna a magas százalékot ?
    Nem éreznéd magad erőssen átverve ?
    Szerinted hogy érzi majd magát a vásárló aki besétál a boltba és a Te 90%-os értékelésed alapján veszi meg a programot ?

    Szerintem ez az Add-on maximum ingyenes kiegészítésként lett volna elfogadható.
  • Alexease
    #24
    Ez is komoly rally lehet, hogy 3 perc alatt van egy szakasz...
    Amugy, sajnos, meg nem lattam, letoltottem, de fake lett. 1k-val megegyszer nem szedem le...
  • Bill
    #32
    Sziasztok!

    Na végre lejött a DEMO!:-)

    1, Az Autókiállitáson a "Versenyautó Kiállitás" c. Pavilonban lehet kiprobállni az emeleten! (nemtom melyik pavilon az, ugyis megtalaljatok!:-)
    ha jol tudja az kicsakó, akkor Athlon 1400, és GeForce II. a config! (Többet nem tudott!)
    Hja, és Vmi Logitech szutyok a controller...
    (elég suxx az hétszentség...)
    4 gép van asszem 2-n a DEMO, 2-n pedig a beta fut! (már sajnálom, hogy a beta-t nem proballtam ki, de a DEMO-ban rekordot állitottam fel!:-)

    2, Nekem nagyon bejön a Gháma, rég jáccottam ilyen jot...:-)
    Elsőre 3:01 volt az időm!
    Kicsit nyoszogtatva most 1:41-nél járok, de ugy érzem hagytam még benne min. 3mp-t!

    Aki nme látta töltse le!!!
    Aki letöltötte, az pedig élvezze ezt a GYÖNYGSZEMET!

    Apropó!
    1 bug már kiütközött!:-(
    Ha ugy inditom el, hogy egyből versenyre megyek, akkor behuzott kézifékkel akar elindulni...:-(
    De persze nem megy...
    MEGOLDÁS:Az option menübe "szétnézek" a contr. beall. menüben, nem kell elpiszkállni, csak nézz be!
    Hja, ez MS Sidewinder FFb-re vonatkozott, de lehet egyedi hiba, és a re-install segitene!
    De mind1!
  • Bill
    #33
    uff

    Elirtam az időeredményem!

    Tehát helyesen: 2:41
  • Bill
    #36
    Greg5: Record Time: 2:33:58 (de még mindig van benne szerintem pár másodperc!)

    RallyTrophy>Forumán olvastam,hogy vkinek 2:01, de ez számomra eddig elképzelhetetlen!!!

    HELP: Sidewinder-esek figyelem!!!
    Lehet gondok adodnak nálatok is, már 1 haver visszajelzett, hogy nem megy neki sem a kormánnyal!
    Megoldás: Ketté kell választanmi a gáz- és fékpedáll tengelyét! (persze szoftveresen:))

    Sidewinder Profile Editor>Pedal>separate>save
    És utánna müxik, nem kell az optionban sem boklászni!:-)
    2 nap után vettem észre, hogy nincs fékem!:)
    Mondjuk nem mintha hiányzott volna, de néha jol jön...
    De ha különválasztjátok akkor müxeni fog!
    NA további jo nyomulást mindenkinek!
    Hja képek>>>> http://www.jowood.com
    http://www.rallytrophy.com

    Itt talál az érdeklődő!
    Hogy mást ne emlitsek...
    Bye!
  • Bill
    #41
    Hehh!
    2:29:98:-))))
    De még van benne mindig!
    Én a 2:01-et nme akarom elhinni, szerintem az csalás!!!
  • Bill
    #42
    Redriot!
    Te mivel nyomod?
    Hja és télleg rulla a Mini!:-)
  • Cikó
    #43
    Sziasztok!
    A kérdésem a következő lenne: Ti honnan töltöttétek le a demót? Ugyanis én a www.hardwired.hu címről szedtem le, de installálásnál hibát jelez.
  • ember
    #44
    nekem is ez volt, töltsd le megint, amíg jó nem lesz.

    a hivatalos oldal a http://ds1.jowood.at/rallydemo.exe
  • Bill
    #46
    Nézegettem én is az Official Forumot, és télleg nme semi idők!:-)
    A 2:28 azt még meg lehet csinálni még a 29:98-bna is hagytam rendesen, az elképzelhető, de a 25 huha ahhoz már dolgozni kel, és vhogy nekem sincs annyi türelmem!:-)
    Pedig tettem ajánlatot a srácnak az autokiállitáson a beta-ra, már nagyon várom a Full-t!
    Nem adta el, aszonta, hogy beperelnék őket...
    Pedig mondtam, hogy én nem mondanám senkinek, ha lehuzna 1 példányt..:)
    De nemtette!:((
    Már kinőttem a DEMO-t várom az aszfaltos pályákat!:))
    Téleg vki tudja, hogy alapbol elérhető lesz az összes auto?
    Utállom a nyereményautokat...
    Persze ugyis az alapoktol kezdeném talán épp a MINI-vel!:-)

    Na üdv mindenkinek!
  • CSOCSO
    #47
    sziasztok most töltöm én is csináltam autos gamezt és fontoljátok meg az ottani tanácsaimat!! én meg végre megfogom szörös seggemet és megcsináltatom a kormányomat!!!
    csá
  • Scooter
    #49
    Egyet mondok, remélem isteni játék lesz!
    Sokat várok tole. Csalódást semmiképp sem :)
  • Anee
    #50
    az én időm 2:35 billentyűvel
  • Breki33
    #51
    nyeremenyautok?
    billentyuzeten hova allitjatok az erzekenyseget es a tobbit?

    en elovettem a T alaku joy-om..
  • Bill
    #52
    2:28:10 MS Sidewinder Ffb:-)
  • CSOCSO
    #53
    én modnanám hogy 4 perc kb.. mert egyszerűen irányithatatlan.. kanyarodom beveszem a kanyart ajd elmegy a kocsi az ellenkező irányba!! szivesen levideoznám vagy vmi de nemtom hogy.. nincs dig kártyám..
  • Anee
    #54
    inkább azt mond hogy nem neked találták ki a szimulátorokat
  • CSOCSO
    #55
    te buzee coliban tocában nef ben lehet hogy levernélek szar az irányitás ez nenm rally bazzeg!! ennél az ösrégi stunts is job ha neked ez rally akkor gratulálok!
  • Toya
    #56
    Ennek mi értelme van Csocso ?
    Senki nem szidott téged, erre Te elkezdesz itt másokat szidni.

    Tény, hogy aki 4 perc körüli időeredményt ér el a Rally Trophyban az vagy 3 percig játszott a programmal vagy pedig nem tud vezetni.
  • CSOCSO
    #57
    én életeben 3 szor gameztam a trophyval és nem nekem nem taláták ki avgy ilyesmi ezzel senki nem tud menni 3 embert ültettem le a gépemhez midnegyik igen jol tud menni az autos gamezokkal ebből 1nek van kormánya és tizen valahány éve vezet vezetett már dodge vipert is meg mást is ugyhogy nem kis vezetési tudással rendelkezik és ez a gamez nem élethű vagy csak nálam viselkedik abnromálisan a trophy?? miért nem értitek meg??? jo..szoval nálatok is csinálja azt hogy beveszem a kanyart majd ellen kormányzok de amerre kormányzok ( ellen kormányzok) arrra az autüó magától is elmenne igy ellenkormányozva tul kanyarodok majd visszahuzom az autot egyenesbe de ilyenkor megint elmegy az auto ugyhogy minden egyes kanyarnál bukta van!! szal nálatok is igy viselkedik ? mert ha igen és ez nektek élethű akkor...hihihih szal?
  • Toya
    #58
    Hogy mondhatsz véleményt úgy, hogy egy programot 3x próbálsz ki ?
    Vagy mi alapján adsz olyan emberek véleményére, akik még tőled is kevesebbszer vezették a programot ?

    Érdekes nekem semmi hasonló gondom nem akadt az irányítással (igaz minden felesleges csúszkálást mellőzök), sőt azt kell mondanom, hogy nekem egyre jobban tetszik.

    Igaz Én elég sokat játszok vele, mivel igazi csoda lenne ha sikerülne már 2:30 alatti időt mennem (jelenleg 2:31.70 körül járok), így az autó már úgy viselkedik ahogy megszoktam.
  • Anee
    #59
    bazdmeg hülyének születtél
    genetikailag sérült vagy ha ilyeneket fogalmazol
    meg ugye neked az a jó hogy borulsz mint a szar?úttartást ismersz?
    bazz ha ennyire csonthülye vagy azért még talán esetleg beállíthatnád a sensitivyt és a dead zoneal is játszhadozhatnál
    egyszerüen...........haggyuk
  • CSOCSO
    #60
    azé mert anne nem bir a pályán maradni azt sajnálom én eben is simán a pályán maradok ahogy az összes pályán is... csak a trophy a szar!! azé játszottam vele csak 3 szor mert játszhatatlan szar!
  • Dreet
    #61
    Én az előző életemben vezettem egy mustangot. De nekem fekszik ez a game.
  • Anee
    #62
    Én is sajnálom hogy egy valósághűbb játékkal nem tudsz játszani.
    Annak az a baja hogy teljesen más az irányitása s nem szoktam át
    Neked is ez lenne a bajod de te ehellyet rávágod hogy szar
    már nemazért ha megnézdnéz még 5* rájönnél hogy ari ha 10szer hogy állat s 20szor hogy isten
    CSAK AZ XTRAME AZ ARCADE
  • Bill
    #63
    Ahoy!
    Na megjött a Rally Champ. Xtreme!
    Hát mit is mondjak....
    Szoval 1 biztos!
    A programozok eljártak rajzorákra!
    -mert a grafika télleg nagyon szép (bár szvsz a cmr2 után már minden ilyen lesz majd)
    Valszeg eljártak Zene/ének orákra is!
    -mert valoban nagyon jok a hangeffektek, és a motorhang is az "elmegy" kategoriába van!
    Valoszinű, hogy számtech orákon is voltak a fiuk!
    -mert haverom alapabb gépén is szépen futa game (nálam pefect)
    DE EGY BIZTOS!!!
    A fiuk nem jártak fizika órára!!!
    Amit nagyin sajnálok, mert ebből lehetett volna 1 jo AUTOSZIMULÁTORT kihozni!!
    De igy....
    Sajnos nemtom mi a programozok "Házifizikája", mert én a valos fizika szerint szeretnék vele menni, de vhogy sohasem ugy viselkedik az auto!
    Szoval CSOCSO-nak nem adok igazat!
    Jelenleg a RallyTrophy az IGAZIbb autóSZIMULÁTOR!
    Én vezettem Rallyautot (sőt!), és az vhogy nagyon közel álla a valosághoz!
    De az Xtreme-nek ne haragudj, de semmi köze nincs a szimuláciohoz!!!
    És ezt akárki meg fogja neked mondani, aki már ült autoban, (esetleg versenyautoban) az nem hinném, hogy szimultáornak meri beállitani ezt a ghámát!!!
    Jo-jo, de nem az IGAZI!
    1 biztos, én azért Uninstalláltam....
    1 Nap alatt kijáccottam magam!
    És baromira felhuzott, mert hazudik....
    Ennyi!
    Bocsi az OFF-ért!

    Üdv mindenkinek!
  • Breki33
    #64
    szerintem jo az XTreme es a RAlly TRophy is
    nem lehet igazabol osszehasonlitani.
    Egyik arcade a masik inkabb szimulator.

    A Rally TRophy elso ranezesre billentyuzettel tenyleg elegge nehezen iranyithatonak tunik.

    Da kis gyakorlassal es joy vagy kormany alkalmazasaval jelentosen javul az iranyitas.
    EZ A GAME NEM BILLENYTUZETRE VAN!!!

    Jo mondjuk en amator vagyok a 3 perc koruli idommel.

    Tenyleg a teljes mikorra varhato?
  • CSOCSO
    #67
    igazad van csak küldd el a cd nekem:)) amugy meg nemtom én ha végignézek akárhány rally -t a tv ben azok olyan gyönyörűeket ugratnak hogy jujj... amugy meg már mondtam carmageddonos feelingje van:) szoval nekem tetszik asok borulás stb stb... én nem vezettem rally autot de tudom hogyha kanyarodok az auto nem megy ela másik irányba és tudom ha kanyarodok akor az euto beveszi a kanyart akkor is ha nem nyomok gázt nah ez a két dolog pl a trophyban nem igy van.. elhuz az auto ellenkező irányba miután a kanyarbol kijövök anélkül hogy ellenkormányoznék..power slideolok és miután a kanyar végén vagyok elmegy az auto a másik irányba:) ez az igazi szimulátor tényleg!! a másik mikro elengettem a gázt és nem kanyarodott az auto.. azaz kanyarodott egy ideig majd egyenesen ment miközben és balra nyomtam az irányt:) és egyenesen ment az auto.. nem azért d igennagy lámerek vagytok ha ilyen dolgokat nem vesztek észre!! amugy grafikailag a trophy jobban bejön!!