189
Ki az a Colin ?...
  • raider169017
    #189
    a nyelvet hogyan lehet átállítani a játékban?
  • raider169017
    #188
    Megvan valakinek a Rally Trophy nagyon kellene előre is köszi
  • fery02
    #187
    Sziasztok! Nekem eredeti, magyar nyelvű, szinkronos.
    1. Van-e mód, hogyha felrakom a patch-et, akkor megmaradjon a magyarítás, meg a szinkron?
    2. Meg az feltűnt a játék grafikai beállításainál, hogy van egy Alpha blending vagy mi. Na, ha ezt kikapcsolom, akkor szinte szárnyal a játék, de mégis valamiért csúnyább. Nem tudjátok, hogy ez mi is lenne? :P
  • JetiRulez
    #186
    Hali!
    Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudna-e valaki linkelni vagy szkennelni egy jóállapotú magyar DVD borítót? Kerestem a neten, de nem találtam ilyet.
  • 767123
    #185
    Nah... hogyha egy ember kiprobálná ezt a játékot akkor azzal kezdené, hogy milyen rossz az iráníatás de azt tudni kell, hogy akkoriban az autok ilyen "stabiltalanok" voltak meg amugy is megszokható ráadásul ez egy elég régi játék(jó nem olyan régi) és ahhoz képest a játéknak elég jó grafikája van meg törésmodellje úgyhogy nem nagyon kellene fikázni a játékot...
  • Timbu
    #184
    Ez?
  • Kolpi
    #183
    csá valaki tudna adni valamit ahonan letölthetem???ha gyerünk irjatok mert megütlek titeketrt
  • Serminátor
    #182
    6c4e-b2f8-2f86-fca5
  • Najpi
    #181
    Üdv mindenkien!
    Én anno csíptem a játékot, mert tényleg úgy viselkedtek az autók, ahogy kellett. Szal a fronthajtásúak szépen mentek a külső ívre, a hátsósokkal meg, ha nem figyeltél,akkor csúszkált(ész nélküli ellenkormányzással, ill. ész nélkül nyomva a gázt). Mostanában csak a kormányom tesztelése miatt vann fenn a gépen, Azt akartam kideríteni, miért húz balra. Sajnos végig nem értem rajta, nem vagyok egy rallys típus, de time trialban viszonylag jókat szórakoztam vele.
  • aadamka
    #180
    Mondok egy tuti jót. Bemész a boltba és megveszed. 500 forintért vettem meg tegnap, korábban még nem hallottam róla, de hihetetlen, hogy ennyiért adják...
  • dugi2
    #179
    Hello!
    Nem tudna valaki mondani egy tuti jó cd key-t a rally trophyhoz,mert már kiprábáltam sokat és egyikel sem indul el,mihely nyomok egy entert kilép az egészből.
    Köszike.
  • gabo93
    #178
    Üdv. mindenkinek!
    Hogyan lehet pályát rakni ebbe a játékba?Segítsetek pls!
  • atiwrc
    #177
    A cd kód tuti nem jo.
    nekem a pc gurubol van meg "eredetibe", de ott irták hogy az ujság 1ik sarkát átküldve kaphattak oylan kódot amivel online is lehet nyomni
  • szalonnamester
    #176
    hali
    Nekem eresetiben van meg de nem müködik a kod a cd kod nem engedd jáccani kis szemét nem tudjátok mi lehet a hiba mert én minden kodot kiprobáltam ami van a dobozon és a cd!!!
    valaki?????
  • grebber
    #175
    Szedd le magadnak.
    gamecopyworld vagy gameburnworld.comról
  • A31
    #174
    Valaki küldjön crack-et a [email protected] nagyon megköszönném!!!
  • A31
    #173
    Én tudok mondani cd keyt, de valaki azt árulja el miért nem indúl????!!!!!
    A cd key a következő:032e-f352-2a85-8059 na ennyi üdv a31!
  • chok4
    #172
    kéri a cd keyt pedig crackeltem is...:\
  • chok4
    #171
    cd key-t tud vki adni?
  • Eörs
    #170
    valaki megtudja mondani nekem a Rally Trophy Serial Numbert? Mert nekem csak azzal indul el! Köszike!
  • Dark Dog 000
    #169
    Helló valaki meg tudná mondani nekem a Rally Trophy cd kulcsót mert nekem csak így indul el
    Nagyon szépen köszi!!!!!
  • grebber
    #168
    "Nem kell cd key csak nyomsz egy ok-t es elindul, a crack meg benne van a binben."
  • Nightcrwlr
    #167
    Ez hulyeseg me nincs kiirva a CD-key
    ?????????????????????????/
    ha irjatok ma kiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nightcrwlr
    #166
    jhkfh
  • dodgecharger
    #165
    Tolja ezt a game-t még valaki?
  • Chaos Mad
    #164
    öö...izéé.. hogy kell ezt a progit használni? exportálni vagy importálni kell? vagy milyen sorrendben? és mit, hogyan? lécci segits...
  • Chaos Mad
    #163
    köszi!!!
  • Vlala #162
    BZFmanager kell hozzá, ezzel a játék bzf állományait szerkeszted. Nem nagy ördöngösség, ráklattyolsz a bzf filera, és belepakolja. 825 kB az egész.
    Valahol itt van
  • Chaos Mad
    #161
    öö.. hogyan kell berakni a kocsikat a játékba? és milyen pecs kell ha kell egyátalán? valaki lécci segitsen
  • Chaos Mad
    #160
    ez bejön nekem is, csak ha rámegyek a download gombra akor irja ki azt hogy nem találhato.
  • dashed_
    #159
    http://www.no-grip.net/
  • Chaos Mad
    #158
    ah... köszi, csak onnan meg nem tudok letölteni, mer azt irja ki hogy a "lap nem találhato"
  • Vlala #157
    Letöltöttem a No-Gripről a Zsigát, de azt mondja, kellene neki a 0.99-es verzió. Erre még a Yahoo sem tudott mit mondani, ezt hol találom meg? Tök jók a keleti autók benne!
  • TAB
    #156
    WWW.no-grip.org
  • Chaos Mad
    #155
    up
    honnan lehet letölteni az uj, idei autokat (wrc-ket)??
    pls help vki!
  • klampfer
    #153
    Hello Blasta
    Talaltam a neten egy PATCHet, de nem tudom, hogy kijavitotta-e a netes problemat. (Azota nem volt LAN party) Eredetileg nem is kert serialt, viszont a PATCH utan igen. Vajon miert?8-)
    Tud errol valaki valamit?
  • Blasta
    #152
    Yes yes!

    Én már taliztam ezzel a problémával, de nálunk max 2-en nyomhatták, tehát a server + client!!!!!
    Örültem volna, ha 4-en nyomhattuk volna!
    Ez szerintünk vagy szar netkód, (amit már ki kellett volna javítani, tehát kérdéses) vagy ha nem irtál be serial number-t az elején, akkor ezt teszi a program! Mert nekünk nem volt Serial numberünk, az biztos!!!!
  • klampfer
    #151
    Hello!
    LAN paty-n talalkozot valaki azzal a problémaval, hogy 4 jatekosnal tobbet nem enged be? Hiaba allitom 6-8 jatekosra, a tobbieket kidobja a jatek. Van erre megoldas??
  • Aborg
    #150
    Van valami segitseg a kormanyhibara? Az van hogy a pedalon nem fog a fek (MS Sidevinder FF wheel). A gaz az megy. Fek meg kellene mert art a kocsinak a nem lassulok a kanyar elott
    Irtak a read.me ben hogy ha lehet allitsam be a pedalokra hogy SEPARATE de sajna ijen opciom nincs. Segitseg!
  • Herr General
    #149
    mondjuk jó lenne ha el is olvasnád a hozzászólásokat te "észlény".