54
a Tomb Raider keszitoitol , valami uj ... mas ...
  • Toroco
    #54
    megoldottam egy pálya ujra kezdéssel
  • Toroco
    #53
    Én is elakadtam. most az építési területen vagyok, ahol a csapat két részre szakad. eljutottam egy helyre ahol nagy vebtilátorok forognak. gondolom a ventikhez kell bejutni, de nemtudom kinyitni azt az ajtót. Carter és andreval sem tudok menni, mert azt a nagy ajtót nem tudom kinyitni kivülről. Segítsen valaki!!
  • Toroco
    #52
    az asszem az a csávó adja akit a wcben találsz, a rácsos ajtó mögött lent a nyomortanyán.
  • SD456
    #51
    Hy all!

    Jó játék! Csak elakadtam már az első pályán! Egyszer már végig vittem de az régen volt. A key kard-ot nem találom amivel nyilik az ajtó. Beszéltem már minden csávókával.

    Előre is köszönöm!
  • Miklós14
    #50
    Én már végig toltam csak én PS2-n.Nagyon jó game!
  • Randal
    #49
    Sziasztok!
    Megen felhoztam ezt a topikot, bár lehet, hogy felesleges volt, mert valamiféle válasz van itt a kérdésemre.

    Szal Xp alatt akartam ezzel a gammával játszani.
    szép, jó, csak néha marhára belassul vmi miatt.
    98SE alatt tökéletesen ment. Xp alatt nem tudom miért nem. találkozott valaki hasonló problémával vagy mindennki elfelejtette ezt a gammát?
  • Aborg
    #48
    Kösz, de a neten gondoltam.
    Ahol elakadtam: harmadik pálya. Kis raktárban vagyok, a robotkar beletett egy alkatrészt az áram alatt levő polcról a sárga légpárnásba, annak beindult a motorja... és most mit csináljak vele? Beleülni nem tudok. A csapatból csak André és Carter fér hozzá.
  • Aborg
    #46
    Létezik valahol végigjátszás a játékhoz?
  • greco
    #43
    Köszi Dikkma!Már szedem is le...
  • Dikkma
    #42
    A tar.hu/xtreamwt -n volt fenn még nemrég, sztem nem törölték azóta sem.
  • greco
    #41
    Nem tudja vki honnan lehet letölteni az iso-t?
  • Dikkma
    #40
    :DDD
  • Lazarus
    #39
    Jó játék..

  • Falatka
    #38
    Elakadtam ott mikor ketté vált a csapatom. A parancsnokékkal vagyok egy garázsban ahol megjavítok egy robotkart ami berak egy kis légpárnás szerkezetbe valamit amitől az elindul. Ez valami lézer, de nem tudom kezelni. Valószínűleg ezzel kell az ajtókat szétlőni. Hogy lehet müködésre bírni?

    Köszi elöre is!
  • Inquisitor
    #37
    Na most abból amit írtatok, inkább hasonlít az Anacronox-ra, mint a Lost Vikings-re :)
    A harc real time???
  • Sephi
    #34
    :) nekem megyen rendesen
  • Dante
    #31
    Hi, én ott akadtam el amikor valamilyen mintát kell begyűjteni a Gang memberjeiből, és azt írja, hogy Send up to control via acces lift!

    Na ilyenkor mit kell csinálnom?
    THNX
  • EndreMan
    #30
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Hustler_hu
    #29
    megneztem a savegamet :) ugy megfogadod ha elmondom a megoldast nem vered nagyon a falba fejed :)) ugye ? :)) A fonokkel Cartmen asszem az a neve ... nezz fel es jobra ki ott ahol van ... latsz 1 golyot 1 kotelen ... na ... a golyo az 1 lecen all ... aminek a neve : TARGET :)) lodd ki ...

    Szivessen :)
  • Hustler_hu
    #28
    megfogod es elmented ...majd elkuldod nekem ...
  • EndreMan
    #27
    oke...nemtudom mit kell csinalni.... sajnos a leirasod alapjan sem.....telejsen kifogytam az otletekbol....kosz a segitseget de igysem megy...
  • Hustler_hu
    #26
    jah ... a darunal a falec-t kiloni ... akkor mehetsz tovabb
  • skorpio7
    #25
    Tudod éppen ez a szép benne .Ez viszi csak ám előre az embert a játékban ... "Nem igaz , hogy nem tudom megcsinálni !?" ... már alig várom , hogy itt legyen a játék .
  • Hustler_hu
    #24
    szia :) LOL gondolod ezt te ... tudnad hogy 1magam mennyit szenvedtem nehany resszel ... nehany ejszaka ugy aludtam el ... hogy ennyire huje lennek ? nehogymar 1 jatek kifogjon rajtam ...
  • Hustler_hu
    #23
    Na ... akkor a csajszival meg a robottol tovabb lehet menni ... felfele ... majd a csajszival ki lehet nyitni az uvegajotot , majd a parancsnokkal megszerezni 1 kulcsot ... majd a csajsziekkkal eljutni a gurulo forraszto iranyitasahoz ... majd a parncsnokekkal belerakni az elemet ... es azzal forrasztani tovabb ... (ha a csajsziekkal nem tudsz a ventilatorok utan tovabjutni ... menj vissza a parancsnokkal majd 1 olyan repkedo bizbasszal atmenni a gozon ... balra ... majd ott kinyitni nekik az ajtot ...) sajnalom pontosabban lehetetlen leirni mert 1xruen hihetetlenul keszekusza ... mar en is elvesztem benne :)))
  • skorpio7
    #22
    Ahogy látom ( bár a demó is elég durva volt ) , enyhén szólva erős logikai készséget igénylő játék .
    Ez már tetszik !
  • EndreMan
    #21
    az en elakadasom nem sokkal a daruekzeles utan van.
    Utanna meg athoztam a robotot es a not a 4 hatalmas ventillatoron,es kesz. onnantol a parancsnokkal es a szerelovel semmit sem tudok csinalni..a novel meg a robottal pedig kitudtam nyitni egy ajtot a parancsnokeknak de onnan seohva nem vezet ut.Ennyi...kesz....segtsen valaki....5-6 napja ittvagyok!!! kicsit mar idegesit ez a hely..... help meeee
  • skorpio7
    #20
    Szia Hustler !
    Még jó , hogy nekem csak vasárnap lesz meg a game.Így legalább a húzósabb részek megoldását szépen leírjátok ide nekem !
  • Hustler_hu
    #19
    tudjatok en hol akadtam el ? amikor szetvalunk ... van 1 jo kis poen :)) van 1 ilyen daruszeru valami amivel at lehet vinni az emberkeket a masik oldalra ... na .. ott van 1 gazos hely ahova 1xruen nemlehet bejutni ... (es nem is oda kell :)) ) hanem ott a gaz atiranyitani majd a darukezelopult feletti reszre emelni a darut ... ott van a keykard ... huuu es kesobb is vannak am szep jo kis huzos reszek ahol szepen lehet am kurvaanyazni ...
  • Bith
    #18
    Köszi!!! :))
    Bah,nem vettem észre :). pedig gondolhattam volna, hogy nem véletlen van ott az a rács. Pedig még a kisautóval is próbáltam machinálni, csak nem ott :).
  • EndreMan
    #16
    A bejaratnal ahol bejossz ebbe a langolo szobaba a foldon van egy szellozo ami nyitva van.Oda menyj le a "kisautoval" ..onnan mar egyertelmu.
    Persze elotte zard el a gazt..de azt megtalaltad te is. (persze ha errol a szobarol volt szo)
    Amugy en is elakadtam de kesobb ;-((((((((((. 1 hete nemtudok tovabbjutni... ;-)
  • Bith
    #15
    NA, szal ott akadtam amúgy el (bár azóta nem próbáltam), ahol egy helikoffer ből ugatnak, hogy semmi pánik, uraljuk a helyzetet. Ez még elég az elején van. A meat factory 2. level-je asszem. Tehát onnan merre? Mert bementem a gázos szobán át egy ilyen savas lángos szobába, de ott csak el tudom zárni a savas csapot. Aztán? Az m,ire jó? Ott egy ajtó ami zárva. Szal, azt kéne tudnom, hogy az hogy nyílik :).
    Valaki? :)
  • Wenik
    #14
    Nem az egyik a lezert kapcsolja ki :), de annyi hasonlosag tenyleg van, hogy itt is tobben (nem 3-an hanem 4-en) vagytok.
    Meg egy kicsit masmilyen a grafika
  • Sephi
    #13
    Nah... hogy erted mint a lost vikingsz? tobben vagytok es egyik nyomja a gombot mire a masik atmegty az ajton es a harmadik meg levegobol kilovi a radart?
  • Hustler_hu
    #12
    en is :(((
  • Bith
    #11
    Elakadtam :(((.
  • I.C.ram
    #10
    milyen jatek eZ?
  • M.A.D.
    #9
    OK!
  • M.A.D.
    #7
    Megéri lehúzni az ISOT?
  • Sephi
    #5
    Miro szol?

    Van olyan minta a Deus Ex vagy a anachronox?