22959
qig8olshk39evjjs7p1.jpg
  • FtranX
    #483
  • Cat #482
    wow, végre én is 768ra kerültem
  • Cat #481
    fogd már fel hogy a modem maga is tömörít
  • Botond #480
    azt én értem,de ez itt akkor is 768/256 papíron,de igazándiból 103kval tölt le stabilan,kivéve a gázos korlátozott/túlterhelt helyeket
  • Cat #479
    és ráadásul fizikailag sohasem elérhető ez elméleti sebesség a hibajavítások miatt
  • Aspyrin
    #478
    Valamit nem érthetsz kristálytisztán. Ha neked hagyományos 512/128-as chello-d van az azt jelenti, hogy 512/8=64 Kb/s a maximális állandó letöltéssi sebesség. Így igazán nem értem miről beszélsz, amikor "nalam legtobbszor tobb mint 64 (mert meg csak 512-es az enyem...)". Azt pedig, hogy te 100Kb/s-et vársz egy olyan szolgáltatástól ami csak 756/128Kbit/s eléggé érdekes (ugyanis 100*8=800 Kbit/s).
    Azért megjegyezném, hogy a maximális értéket csak tájékoztató jellegűek (sok ismerősöm és jómagam sem értem el az elmúlt 2 év alatt), és igazándiból butaság is ezzel foglalkozni.
  • :)
    #477
    és mi a hub cime ?????????
  • :)
    #476
    cat: ezt kimondta neked hogy hálozaton belül nemszámit bele a korlátba ?????????????????????
  • ÁjjLe BoBBi
    #475
    tudom hogy mennyivel kell szamolni...
    eppen ezert mondom. nalam legtobbszor tobb mint 64 (mert meg csak 512-es az enyem...) szal 100-nal elvileg (itt) kene lennie...
  • Match
    #474
    Acrobat...
  • Cat #473
    meg kéne nézni hogy milyen fájlt tölt, sima .txt t sokkal gyorsabban is tölthet, hisz azt tömöríti a modem
    .rar vagy .jpg el kell ezért tesztelni, mert azzal nem tud mit kezdeni
  • Cat #472
    nemtom, nem dc++ zek, csak láttam indexes chello topicba beirta vki hogy ilyet szervez
  • Match
    #471
    komoly? egy ilyen hubot írjál már nekem lécci!
  • Match
    #470
    van a chello-nak ez a dr net nevű progija...
    elindítom...erre azt mondja letöltési teszt....
    kiírja hogy kész, sebesség 113 kbyte/sec...
    na elmennek a kurva anyjukba...
    bezzeg abból a 113-ból nekem csak 30 jut ide....
  • Cat #469
    ezért jött létre pl dc++ hub, ahova csak chellosok léphetnek be
    256-os feltöltési sebességgel már szépen lehet tölteni is, és a hálózaton belüli adatforgalom nem számit bele a 15 gigás korlátba...
  • Match
    #468
    Áz én voltam, de én úgy értetttem hoyg addigra fejezik be előreláthatóan.
  • PResident Evil
    #467
    nekem most haver győzködi a fejemet hogy ki lehet jáccani... sztem is impossible, de engem nem érint :D
  • :)
    #466
    gogy játszod ki ? bent lekorlátoznak egyből ahogy eléred. 1 automata rendzser. sehogysem tudod kikerülni
  • PResident Evil
    #465
    bocsi, nem olvastam vissza, de állítólag ki lehet jáccani a 15 gigás limitet...
  • Tikal #464
    végulis ezzel a korláttal beismerték hogy szar a rendszeruk...
  • Aspyrin
    #463
    Számolj kicsit, 768kbit/8= 96 kbyte/s optimális esetben, ami csellóéknál sosincs meg. A gyakorlatban úgy néz ki, hogy 110-ről szépen visszacsordogál 85-90-ig. Nálam stabil 90 ;-)
  • ÁjjLe BoBBi
    #462
    az nem keves ? 100nak kene lennie...
  • Cat #461
    most néztem, nekem még nem emelték meg :(
  • Cat #460
    ja, pedig emelhettek volna 5 gigát
  • :)
    #459
    most néztem meg a classic csomagot, sajna a 15 giga korlát maradt:( de sebaj 768/256 azé az se rossz:)
  • :)
    #458
    http://www.upc.hu/sajtokozlemenyek/20040331.html
    olvassáétok el:) amúgy én úgy tudom hogy ez a "chello classic" csomag korábban 20 giga letöltési limitet engedett.. nem tom hogy ez is áétjött-e
    elvileg igen
  • FtranX
    #457
    a fatávot én is.
  • Mike at home
    #456
    hat ja
    egyebkent meg a fatavot utalom

    szemet, sunyi banda
  • FtranX
    #455
    mondjuk lehet nem kell annyira utálni a UPC-t, mert ha nem jött volna Mo.-ra, akkor most fizethetnénk 30 ezret a fatáv 128/64 ADSL-ért.
  • Mike at home
    #454
    a UPC a gorkorisok vedoszentje
    fincsi jardaik vannak
  • Mike at home
    #453
    okes
  • FtranX
    #452
    akkor örülj neki! :)
  • Mike at home
    #451
    mivel nalunk ujra szepen leaszfaltoztak a jardat, amikor kabeleztek - amit az onkormanyzat azota sem tett volna meg soha - csak halas lehetek a upc-nek
  • Kolbasz
    #450
    Bazz, most nézem, tényleg engem is átállítottak 768-ra. 85 kB/sec-esl húzok lefelé! :-DDD
  • goyo
    #449
    Éredekes olvasni a hozzászólásokat...

    Kanadában egy átlag kábel elérés 40CAD$ ez 6100 ft. A max letöltési sebességem 480kb/s volt az átlag 350kb/s. A feltöltés max. 50 kb/s, de nem mondanám, hogy az egész tökeletes lenne...éjszaka 3-4 órakor elöfordul, hogy megszünik 10-15 percre...és a technológiából adódóan a sebesség itt is ingadozik...

    4 nappal ezelött indítottunk egy oldalt a Hoszt.com címen, a szolgáltatásokkal kapcsolatos tapasztalatokat ott is szívesen látjuk...megvoot a reklam is...
  • FtranX
    #448
    rohadt UPC!
  • ÁjjLe BoBBi
    #447
    bebaszna.
  • ÁjjLe BoBBi
    #446
    ausztriaba 1500/1500-as chelloert fizetnek annyit mint mi az 512/128-ert...ja es ott korlatlan...
  • ÁjjLe BoBBi
    #445
    nekem 60-70 kozott mozog, de se új modem, se új vonal...miskolc mellett vok de szerintem ide sosem jutnak el...
  • Mike at home
    #444
    most éppen nálunk összevissza működik
    pénzvisszatlrítést fogok kérni a havidijból